Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért fontos hogy egy pasi külsőre is vonzó legyen, és jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Miért, és mennyire fontos hogy jóképű, helyes, szépszemű, vonzó teste stb legyen a pasitoknak? Miért nem elég ha emberileg vonzó, és szimpi?

2023. febr. 26. 12:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 A kérdező kommentje:
Akkor mi lenne nekem a legjobb mrgoldás? Mit tgyek?
2023. márc. 5. 08:38
 92/95 anonim ***** válasza:
100%
Először is szállj le az internetről.
2023. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 A kérdező kommentje:
Utána? Neked volt már olyan pasid aki külsőre nem ütötte meg a te szinted, vagy csak átlagosnak láttad? Biztos el tudnám valahogy érni hogy végre egy nekem tetsző nőm legyen.
2023. márc. 5. 10:26
 94/95 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem volt olyan párom, akinek szintén nem volt olyan barátnője, aki ne vonzotta volna külsőre. Viszont nem rólunk szól a kérdésed.

Miután leszálltál az internetről (ideértve a Gyakorit is), engedd el ezt a témát. Minden szavadból üt a feszültség, a görcsösség és az akarás, ami baromi taszító egy nő számára. Ezt követően tegyél a külsődért, vagyis edz, legyen egy jó stílusod és öltözködésed, ami valóban illik is hozzád, illetve vágass egy olyan frizurát, ami jól áll. Ezt követi a nehéz rész: a személyiségbeli változás. Ne legyél ennyire "szép nő szép nő szép nő" mániás, hanem éld az életedet. Legyen egy munkád, amit élvezel, legyenek hobbijaid, amik iránt szenvedélyes vagy és ami a legfontosabb, alakíts ki értékes emberi kapcsolatokat. Barátkozz, nyiss mások felé, de ne várd azonnal, hogy egy nő az öledbe ugorjon.

Jelenleg egy felszínes hisztérika vagy, szóval a belsőd se vonzó, sőt.

2023. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 A kérdező kommentje:
Eddig csak 1 nővel randizgattam 1 hónapig aki nem is nagyon tetszett, és már 24 vagyok. Van egy jól fizető állásom, és baráti köröm, de valahogy mindig a nőkre hárul a figyelmem a nap nagy részén. Az utcán is a jó nőket figyelem, ha pedig otthon vagyok akkor instán nézegetem őket sokszor. Ha egyik se akkor pedig róluk fantáziálok.
2023. márc. 5. 11:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!