Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért fontos hogy egy pasi külsőre is vonzó legyen, és jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Miért, és mennyire fontos hogy jóképű, helyes, szépszemű, vonzó teste stb legyen a pasitoknak? Miért nem elég ha emberileg vonzó, és szimpi?

2023. febr. 26. 12:29
 51/95 anonim ***** válasza:
100%
Te se nézed meg a nem szép nőket, akkor miért kéne bárkinek is megnéznie téged? :D Hát nem érzed az iróniát?
2023. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
100%

Ok., de miert rinyálsz itt? Plasztikai sebészészt keresel?🤔

Basszus, az a kérdésed, hogy a nőknek miért fontos a külső, miért nem elég, ha rendes a pasi. Pár oldallal később meg azért nyígsz, mert nem bámulnak meg az utcán. Elárulom, ha vannak is olyan nők, akiknek nem fontos a külső, megbámulni akkor se fognak, mivel mi is a külsőt bámuljuk, a belsőt ugyanis nem lehet😉

2023. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 A kérdező kommentje:

Értem az iróniát, de ez nem oldja meg a problémámat, és itt most az én problémámról van szó. Hiába kellek 4 csajnak, ha nekem egyikük se tetszik egyaltalán.


Nem csak a fullos nők kellenek, hanem akik nekem tetszenek. Nagy elvárás hogy egy valamivel átlagon felüli csajnak bejöjjek?

2023. márc. 3. 11:24
 54/95 anonim ***** válasza:
100%
Nagy elvárás igen, hogy egy átlagon felüli csajnak bejöjj. Talán sörvedelés helyett a kondi termet kéne látogatni vagy egy közeli futópályát.
2023. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
100%

#53! Nekem is a jó pasik tetszenek és nem vagyok kisegítve azzal, hogy megtalál 50 másik, aki meg nem.

Szólj, ha bejött a módszered, mert akkor jövök én is nyávogni a gyakorira, ha működik 😜

#52

2023. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:
Nem vedelek hanem sportolok, de az arcom nem helyes. Eddig mindig csak olyan nőknek tetszettem akik nekem nem tetszettek. A jobb csajok akik engem megfogtak tojtak rám, és más pasikat valasztottak helyettem, akik jól néztek ki. A csaj ismerősöm is azzal vígasztal hogy a belső a lényeg, és a külső másodlagos, de "véletlenszerűen" jóval helyesebb a pasija mint az átlag.
2023. márc. 3. 11:45
 57/95 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, a jó belső és a jó külső együtt az ideális.
2023. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
69%
56. Az ilyen csaj ismerős ösztönzései rendkivűl károsak más férfira nézve , mert hazugság, főleg hogy ő maga is a valóságban szöges ellentetje az érveinek.
2023. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 A kérdező kommentje:

57

A belsőmet sokan dícsérték, de ezek szerint az nem elég nektek. Sokan bekamuzzátok hogy a külső nem lényeg annyira, erre azt látni hogy jobb pasik után megfordultok és alaposan végigméritek őket, vagy hogy a pasitok aki belsőre főnyeremény, még feltűnően helyes is hozzá.

2023. márc. 3. 12:10
 60/95 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem elég, ha egy nőnek szimpatikus jelleme van, neked is kell a külső vonzalom.
2023. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!