Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért fontos hogy egy pasi külsőre is vonzó legyen, és jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Miért, és mennyire fontos hogy jóképű, helyes, szépszemű, vonzó teste stb legyen a pasitoknak? Miért nem elég ha emberileg vonzó, és szimpi?

2023. febr. 26. 12:29
 31/95 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy a nőknek fontos a külső, hanem hogy nagyon sokan tagadják. Volt egy felmérés ahol azt kérdezték nőktől hogy melyek a legfontosabb tulajdonságok egy férfiban számukra, és a külső csak sokadik helyre került. A másik kerdés az volt hogy a nőknek általában mi fontos (a többi nőnek), és ott a külső az első helyen volt. Azt kellene mondaniuk a nőknek hogy a jó külső is ugyanolyan alapfeltétel mint a jó belső, nem pedig azt hogy a külső sokadlagos szempont, és csak a belső számít igazán. Ha minden nő őszinte lenne akkor nem lenne félreértés.
2023. márc. 2. 13:29
 32/95 anonim ***** válasza:
Neked egyébként ez miért ilyen fontos? :D
2023. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor te is eljutottal odaig, hogy ez nem egy igen/nem eldontendo kerdes, hanem sok dolog befolyasolja. Keresd azokat, akiknek kevesbe fontos a kulso. Ott meg azert leszel meglove, mert belsore se vagy jo. Aki belsore jo, az eloben tud csajozni, nem nyafogni jar a netre.
2023. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 A kérdező kommentje:
Mert mostanában láttam hogy más fiatal pasikat rendesen megnézett az utcán két kiscsaj, még utánuk is fordultak, engem pedig észre se vettek, ahogy máskor sem.
2023. márc. 2. 13:45
 35/95 anonim ***** válasza:
100%

31: az, hogy vkinek a külső fontos, nem azt jelenti, hogy az a legfontosabb (még akkor is, ha vadidegenként utcán ismerkedéskor nyilván látványosan fontosnak tűnik - de sok olyan eset is van, hogy barátkozás után beleszeret az ember lánya olyanba, aki nem tetszett neki annyira hű, de nagyon első találkozáskor). Nekem sem az, max. ugyanolyan mértékben fontos, mint sok más, sőt van, ami fontosabb (nekem pl. a hasonló értékrend, passzoló humor, szellemileg egy szinten legyünk az még inkább vízválasztó). Az meg, hogy a nőknek általában mi fontos, olyan kérdés... persze, hogy sok megkeseredett férfi, aki szentül hiszi, hogy ő akkora főnyeremény belsőre, hogy csak a külsője lehet a gond, azt fogja mondani, hogy a nőknek a külső a legfontosabb.


Arról nem is beszélve, hogy A NŐK NEM EGY HOMOGÉN HALMAZ. Mindenkinek mások az elvárásai és a preferenciái.

2023. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
100%
Őket azért nézték meg, mert vonzóak voltak (legalábbis az adott nők/nők) számára, téged nem néztek meg, mert nem voltál vonzó (legalábbis az adott nő/nők) számára. Roppant egyszerű koncepció, nem is értem, hogy min értetlenkedsz.
2023. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 A kérdező kommentje:
Hogy legyen kedvem úgy élőben csajozni ha a nők észre se vesznek az utcán? Hallottam kolléganők beszélgetéseit is, hogy az egyik férfi kollégánk milyen jó pasi, engem pedig le se tojnak amíg nem szólok hozzájuk. Sokan nyomatták a nők nem vizuális dumát, erre azt látom, hallom hogy nők stírelnek olyan ferfiakat akik sokkal jobb pasik mint én. Nincs gondom a barátkozással csak nem vesznek észre a nők amíg én nem beszélgetek velük. Sőt ha megteszem sincs semmi garancia. Nem értem mi köze van ennek a belső tulajdonságaimhoz, vagy miert gondoljatok hogy az se előnyös.
2023. márc. 2. 14:08
 38/95 anonim ***** válasza:
100%
Te se foglalkozol ugyanúgy a számodra vonzó és a számodra nem vonzó nőkkel.
2023. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 A kérdező kommentje:
Ameddig tőlem jobb pasikat megnéznek az utcán engem pedig észre se vesznek addig mindig hátrányban leszek. Mi a garancia hogy egy vonzó nő nem fog barátzónába tenni?
2023. márc. 2. 16:45
 40/95 anonim ***** válasza:
100%
39: az élet nem igazságos. Te meg az amputált lábú Robi bácsihoz meg a vak Krisztikéhez képest vagy előnyben. Miért kéne amúgy garancia rá, hogy bárkinek jó legyél párkapcsolatra? Az nem jár alanyi jogon.
2023. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!