Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért fontos hogy egy pasi külsőre is vonzó legyen, és jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Miért, és mennyire fontos hogy jóképű, helyes, szépszemű, vonzó teste stb legyen a pasitoknak? Miért nem elég ha emberileg vonzó, és szimpi?

2023. febr. 26. 12:29
 71/95 anonim ***** válasza:
100%
#70! Miért nem azoknál reklamáltok, akik ezt mondják nektek? Rohadtul uncsi már, hogy állandóan fantom nőkre hivatkoztok a nők nevében. Nem, b+, nekem nem mindegy és rajtam kívül még több millió más nőnek se. Ezt jegyezzétek meg végre olyan kitörölhetetlenül, mint ahogy azt sikerült, amit egyszer talán valahol mondott EGYETLEN NŐ valahol valakinek.
2023. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 A kérdező kommentje:
Azt is mondták már hogy a nők kevésbé vizuálisak mint a férfiak (a férfi elég ha egy fokkal szebb mint az ördög), és hogy a nőknél a belső tulajdonságok váltják ki a szexualis/fizikai vonzalmat, és nem a külső tulajdonságok. A női agy máshogy működik stb.
2023. márc. 3. 14:47
 73/95 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, értsd már meg, hogy nem minden nő gondolkozik ugyanúgy a párkeresésről, illetve a legtöbb nőnek a külső vonzalom is fontos, akárcsak a férfiaknak. Egy kapcsolat több dologra épül. Mit nem tudsz ezen felfogni és elfogadni?
2023. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 A kérdező kommentje:

Értem hogy nem minden nő egyforma, de egy csomó ilyet olvastam már mint itt a 4-es.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2023. márc. 3. 14:53
 75/95 anonim ***** válasza:
100%

#72! Jó , akkor azok hazudtak. Te értelmi fogyatékos vagy? Itt a kérdésednél is leírtuk egy csomóan, hogy fontos a külső. Nem érdekel, mit mondtak erről a hangok a fejedben. Normális embernél felülírja, ha 100 másik hús-vér nő állítja az ellenkezőjét. Verd az asztalt azoknál, akik azt "mondták", vagy fogadd el végre, hogy eddig tévhitben éltél, dolgozd fel, és mától élj azzal a tudattal, hogy a nőknek is fontos a külső. Úgy nem ér annyi csalódás 😉

#71

2023. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
100%

72

És ki mondta? A fejedben a hangok?

2023. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 A kérdező kommentje:

75

Nem vagyok értelmi fogyatékos csak valaki ezt mondta valaki azt. Igen látom mit írtatok, és az életben is láttam peldákat arra hogy sokkal több nőnek számít a külső mint amennyinek nem, csak sokáig azt hittem hogy fordított az arány. Elfogadom. Ez van.

2023. márc. 3. 15:10
 78/95 anonim ***** válasza:
100%
Azért mond valaki ezt, míg valaki azt, mert nem minden nő gondolkozik ugyanúgy és mindegyik a saját véleményét mondja. Ezen mit nem értesz?
2023. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
100%

#77! Na, végre!🙏

Képzeld, nekem egyszer azt mondta egy fiú, hogy tud japánul. Azóta találkoztam 600másikkal, de egyik se tudott. Miért hazudnak??? Hát, a fiúk tudnak japánul!

Csak, hogy értsd, pont ezt csinálod.

#75

2023. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 A kérdező kommentje:
Értem, csak azt hittem hogy kevesebb nőnek szamít a külső mint ahánynak nem. Ezzel az egésszel csak az a bajom hogy a nekem tetsző nőknek nem jöttem be eddig, csak azoknak akik nekem nem kellettek. Idegesítő mikor látom hogy más pasik után oda néznek a csajok, engem pedig észre se vesznek.
2023. márc. 3. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!