Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért fontos hogy egy pasi külsőre is vonzó legyen, és jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Miért, és mennyire fontos hogy jóképű, helyes, szépszemű, vonzó teste stb legyen a pasitoknak? Miért nem elég ha emberileg vonzó, és szimpi?

2023. febr. 26. 12:29
 11/95 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a nok hogyan vannak programozva? Az elkpzelhetetlen, hogy a nok onallo tudatra ebredtek es ok mar sajat maguk irjak a programjaikat? Folyamatosan valtozik a ferfi es a noideal is.
2023. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
100%
Szevasz Shrek, megint jó sok sört vehettél pénteken, hogy még mindig tart.
2023. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
100%

#12

Tegnap valamelyik agyalágyult teóriája alatt azt írta ma nem vedel. De látod ennyire szavahihető. 🤣

2023. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
100%

#5! Nem tudom ezt melyik mesében láttad. Én biztos nem vagyok arra programozva, hogy ronda, belsőleg is ocsmány, magát jó fiúnak képzelő szerencsétlenségekkel dugjak, ha beledöglötök se. Ezzel a legtöbb nő pontosan így van. A megbízhatóság meg még mindig nem azt jelenti, hogy az illetőnek nincs lehetősége félredugni, mert nem kell senkinek.

#8! Na, ha hallottál ilyet, akkor annál próbálkozzál, akitől hallottad. Probléma megoldva🤷🏼‍♀️

#3

2023. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
100%

Neked talán nem számít, hogyan néz ki a nő?


"A nők inkáb arra vannak programozva hogy egy rendes, stabil, megbízható férfi legyen mellettük."


Ja, hogy ezt a ronda pasik mondják? A rendes, stabil életet meg tudom teremteni magamnak is. Ellenben ha szexelni akarok, akkor fizikálisan is vonzódni akarok az illetőhöz. Ez azért elég egyértelmű, nem?

2023. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
100%
Az ápoltság is fontos, ezért sem jövünk össze egy 110 kilós alkesszel, aki magának vágja a haját, és izzadtság, bagó, meg sörszagú.
2023. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen meglep, hogy ez valakinek kérdés. Ha nem vonzó számomra, akkor nem fogom kívánni, és bármilyen meglepő, nekem is fontos a jó szex.
2023. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed, ha nem, a nőknek sincs röntgenszemük, nem látnak többet eleinte, mint a külsőségeket. Nemtől függetlenül először a külső vonzalom számít, ez motivál, hogy többet akarj tudni a partneredről. Továbbá a vonzalom működteti a szexuális életet, és ha az nem működik, a kapcsolat sz.rt sem ér.
2023. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek olyat is, akinek a szépségével nem tudok betelni, meg olyat is, akiben számomra majdnem irreleváns a külseje.
2023. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak is egy rendes, stabil, megbízható nőt keresnek. Normális férfi nem tűr meg az életében egy féltékeny, kiszámíthatatlan hisztérikát. Akkor se, ha szép.
2023. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!