Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért fontos hogy egy pasi külsőre is vonzó legyen, és jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Miért, és mennyire fontos hogy jóképű, helyes, szépszemű, vonzó teste stb legyen a pasitoknak? Miért nem elég ha emberileg vonzó, és szimpi?

2023. febr. 26. 12:29
 81/95 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az élet, te se nézed meg azokat a nőket, akiket nem tartasz szépnek és vonzónak; akkor téged miért kéne, hogy megnézzen bárki is?
2023. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
100%

#80! Ok.Ezt már 100x leírtad. Ez van, dolgozd fel. A hiedelmeiddel meg magaddal számolj el. Senki nem mondta, hogy több van, te találtad ki. Ha nem megy a statisztika készítés, ne készíts!🤷🏼‍♀️

#79

2023. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 A kérdező kommentje:

81

Nem kell, de nekem is jól esne ha azt látnám hogy számomra vonzó nők is megnéznek, bejövök nekik, és nem kellene irigyelnem azokat a pasikat akikre tapadnak a jó nők, és a női tekintetek.

2023. márc. 3. 15:35
 84/95 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy senkit nem érdekel, hogy te minek örülnél, nem is értem, mit gondolsz.
2023. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 A kérdező kommentje:

Nem gondolok semmit csak már kiábrándító hogy a nekem nem tetsző nőknek kellek csak, a nekem tetsző nőknek pedig nem. Hiába viselkedek mindkét esetben ugyanúgy, a jobb csajokkal nem jön össze, és nem nyitottak az ismerkedésre velem. Hiába teszek bármit. Bezzeg más pasikhoz meg ők közeledtek. Pont ez volt az említett csaj ismerősömmel is. Ha elhívtam kávézni mindig kitalalt valamit hogy miért nem ér rá. Az új pasijával soha nem jött közbe semmi akadály randiknál ahogy hallottam egy közös havertól. Vele nem húzta az időt egyáltalán. Hónapokkal később mikor beszelgettem vele csak annyit mondott hogy majd találok egy rendes nőt csak adjam magam, és jarjak a kedvébe stb. Láttam a pasit azóta, és nem meglepetes hogy sokkal jobban néz ki mint én, ahogy az előző is.


Nem panaszkodni akarok csak kijött belőlem ez az egész.

2023. márc. 3. 16:10
 86/95 anonim ***** válasza:
100%
Az egész kérdésed és minden hozzászólásod panaszkodás arról, hogy a nők miért vonzódnak a vonzó férfiakhoz. :D
2023. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom hogy hozzájuk vonzódnak, hozzám pedig nem. Az olyan pasikat mint én észre se veszik. Te mit szólnál hozzá ha a neked tetsző pasikat egyáltalán nem érdekelnéd, csak az olyanokat akik neked nem jönnek be? Elhiszem hogy titeket ez nem érdekel, de képzeld magad ebbe a helyzetbe. Te mit tennél?
2023. márc. 3. 16:22
 88/95 anonim ***** válasza:
100%

Te sem veszed észre nem hogy a ronda, de átlagos nőket sem.

Ne rinyálj! Szánalmas vagy.

2023. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
100%

#87! Van még egy rossz hírem. A nyávogó pasik se jönnek be a jó nőknek. Meg a rosszaknak se.

Nem nekem írtad, de én pont tudom, milyen, amikor a nekem tetsző pasiknak nem jövök be, csak a nem tetszőknek. Mit tennék? Feljönnék a gyakorira sírni. Ja, nem. Mert nem vagyok egy undorító szánalmas sz@rdarab. Simán csak élem az életem hiszti nélkül.

Azért van egy jó hírem is. Ne aggódj, ezzel a viselkedéssel a neked nem tetsző nőket is elüldözöd. Azokkal legalább már nem lesz baj. Undorító ez a hiszti, amit itt levágsz.

#82

2023. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nem az interneten sírnék miatta.

Te se foglalkozol a csúnyácskább nőkkel, ugyanazt kapod a szép nőktől, amit a csúnya nők kapnak tőled.

2023. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!