Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért fontos hogy egy pasi külsőre is vonzó legyen, és jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Miért, és mennyire fontos hogy jóképű, helyes, szépszemű, vonzó teste stb legyen a pasitoknak? Miért nem elég ha emberileg vonzó, és szimpi?

2023. febr. 26. 12:29
 61/95 A kérdező kommentje:

60

Igen, de én nem kamuzok mint sok nő hogy a külső nem lényeg, csak legyen ápolt. Mostantól én is keresztül nézek a jó nőkön mintha észre se venném őket. Feleslegesen növelem vele az egójukat. Találok egy átlag csajt, aki normális, és nem hordja fenn az orrát.

2023. márc. 3. 12:27
 62/95 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, senkinek nem fog feltűnni, illetve senkit nem fog érdekelni, ha nem bámulod őket. XD
2023. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 A kérdező kommentje:

62

Szóval ha egy pasi elmegy melletted az utcán, és rád se hederít akkor nem csökken tőle az egód egy kicsit sem? (főleg ha minden pasi így tenne)

2023. márc. 3. 12:45
 64/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szokásom figyelni, hogy ki néz engem és ki nem. Ha egyedül utazok, főleg olvasni szoktam, esetleg a telefonomon nézni valamit, a fülhallgatóm pedig mindig be van dugva.
2023. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 A kérdező kommentje:
Korábban mondtad hogy nem tudod milyen ha nem néznek meg, vagyis akkor téged meg szoktak nézni.
2023. márc. 3. 12:55
 66/95 anonim ***** válasza:
100%
Meg szoktak, csak nem foglalkozok vele, mert nem érdekel.
2023. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
100%
63: na, én pont a te embered vagyok ilyen téren, mert jó pár évvel ezelőtt nagyon kövér voltam, így vagy átnéztek rajtam, vagy ocsmányságokat mondtak nekem. Az sosem zavart, hogy nem bámulnak. Az ocsmányságok is csak olyan szinten zavartak, hogy lehet valaki sültparaszt, hogy vadidegennek beszól, de nem dőltem miatta sírva a kispárnámba. Amióta fogytam, azóta többször néznek, és ZAVAR, mert a férfiak nagy része iszonyatosan kulturáltan ódon bámul, mintha nem ember lennék, hanem egy két lábon járó p...i / darab hús.
2023. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 A kérdező kommentje:

67

Aaz a baj hogy én alapból nem vagyok egy szépfiú, pedig egyáltalán nem vagyok kövér. A jobb csajoknak nem tetszettem eddig se. A szép nőket mindig hidegen hagytam. A nő ismerősömnek a jelenlegi, és az előző pasija is nagyon jól nézett ki, engem pedig csak havernak tekintett mindig.

2023. márc. 3. 13:45
 69/95 anonim ***** válasza:
100%
A jobb csajok jobb pasikat akarnak. Nyilván. Miért érjék be rosszabbal, mint maguk?
2023. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 A kérdező kommentje:
#69 Máskor még arról volt szó hogy elég ha egy pasi nem csúnya, és ha megüti legalább az átlagot akkor onnantól már csak a belső számít. Szóval mindegy hogy egy pasi jókepű, vagy tök átlag, csak ne legyen csúnya, és akkor a megfelelő belsővel nyert ügye van. Most pedig már a jobb csajok jobb pasit akarnak. Nem lehet kiigazodni rajtatok, mert van ellentmondás bőven.
2023. márc. 3. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!