Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért fontos hogy egy pasi külsőre is vonzó legyen, és jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Miért, és mennyire fontos hogy jóképű, helyes, szépszemű, vonzó teste stb legyen a pasitoknak? Miért nem elég ha emberileg vonzó, és szimpi?

2023. febr. 26. 12:29
 41/95 A kérdező kommentje:

36

Erről van szó. Ezért is ment el a kedvem a csajozástól. Rajtam keresztülnéznek a nők, más pasik után pedig megfordulnak. Mondta egy nő ismerősöm hogy az ő pasija után bomlanak a nők a munkahelyén is, és szemeznek vele az utcán, és hogy milyen féltékeny. A két pasi aki után megfordult a két kiscsaj csak hab volt a tortán.

2023. márc. 2. 17:03
 42/95 A kérdező kommentje:

40

Nem jár alanyi jogon, de én nem kapom meg azt a figyelmet, és nem mozgatom meg a nők fantáziajat úgy mint a nő ismerősöm pasija aki nem csak a csajozásban jó, de sokkal helyesebb is mint én. Ő rögtön leszűri ha tetszik valakinek, én pedig nem kapok ilyen jeleket.

2023. márc. 2. 17:13
 43/95 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan ezen hisztizel, amikor te magad se viszonyulsz ugyanúgy a szimpatikus és vonzó nőkhöz, mint a nem-szimpatikus és nem-vonzó nőkhöz? Te jó ég...
2023. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk a dagi rozália vagy a csunya betti az bem erdekel milyen jónak lát .. az érdekel , hogy a szamomra jo no jonak lasson, a tobbi nyalcsorgatada hidegen hagy es ettektelen.
2023. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 A kérdező kommentje:

43

Te tudod milyen érzes mikor az ellentétes nem vonzó egyedei rád se hederítenek az utcán? Képzeld el hogy másik két csajt megbámulnak rendesen a jó pasik, téged pedig észre se vesznek.

2023. márc. 3. 10:48
 46/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen érzés, viszont hadd kérdezzem meg: miért panaszkodsz emiatt, amikor te se ugyanúgy nézed meg a számodra vonzó és a számodra nem vonzó nőket? Ugyanazt csinálod, mint amire panaszkodsz.
2023. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 A kérdező kommentje:
Oké, és ezzel mit akarsz mondani? Én azt szeretném hogy bejöjjek a nőknek, és megnézzenek. Jó pasi akarok lenni hogy a nőknek beinduljon tőlem a fantáziája. Más pasik megkapják ezt a figyelmet én nem.
2023. márc. 3. 10:58
 48/95 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szeretnéd, hogy több nő találjon vonzónak, akkor tegyél érte, ahogy azok a férfiak teszik, akik bejönnek a nőknek. A sopánkodással csak még taszítóbbá teszed magadat.
2023. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 A kérdező kommentje:
Teszek érte, de ha az arcom max átlagos azzal nem tudok mit kezdeni. A nő ismerősöm párja sokkal jóképűbb, hiába teszek bármit. Nem kapok figyelmet a kicsit is jobb nőktől, max azoktól akik egyáltalán nem tetszenek. Akiknek eddig tetszettem 4 csaj, nekem egyáltalán nem jöttek be.
2023. márc. 3. 11:13
 50/95 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt szeretném hogy bejöjjek a nőknek,"


NEM! Te csak a bomba nőknek akarsz bejönni.

2023. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!