Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért fontos hogy egy pasi külsőre is vonzó legyen, és jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Miért, és mennyire fontos hogy jóképű, helyes, szépszemű, vonzó teste stb legyen a pasitoknak? Miért nem elég ha emberileg vonzó, és szimpi?

2023. febr. 26. 12:29
 21/95 anonim ***** válasza:
100%

"rendes, stabil, megbízható férfi"


Nem értem ezeket a kérdéseket. Ezeket olyan iq gyengék írják ki, akik szerint csak egy tulajdonság számít?


Igen, legyen megbízható ÉS vonzódjak hozz.

Neked talán kéne szép nő, aki egy hisztérika, semmivel nem törődik és hetente megcsal valakivel?

2023. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak a férfiaknak számìt mindkettő.
2023. febr. 26. 15:42
 23/95 anonim ***** válasza:
100%

22


Te magadtól vagy ilyen ostoba vagy segít valaki?

2023. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 A kérdező kommentje:
Azt mondják hogy a nőknek nem számít annyira a külső mint a férfiaknak. A nők nem nézik meg a jó pasikat az utcán úgy mint a férfiak a jó csajokat, stb.
2023. márc. 1. 22:44
 25/95 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne néznénk meg a jó pasikat? Dehogynem nézzük. Meg nyilván alap, hogy a partnerem is vonzó legyen, az meg, hogy kinek mi a vonzó, szubjektív.
2023. márc. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem nézzük meg őket! Legfeljebb nem tesszük feltünően és esetleg ritkábban.
2023. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
100%
24: attól, hogy nem bámulok minden szembejövő pasast, mint egyes férfiak, még fontos nekem, hogy akit páromnak választok, hogy néz ki.
2023. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:
Én átlag pasinak számítok, és engem legtöbbször észre se vesznek az utcán a nők. Én még az átlag csajokat is megnézem sokszor.
2023. márc. 2. 11:31
 29/95 anonim ***** válasza:
100%
28: és ennek mi köze van a kérdéshez? Attól még lehet valakinek fontos a külső, hogy nem kocsányon lógó szemmeé bambulja az általa preferált nemet. És amúgy még csak nem is azt mutatja, ki kevésbé felszínes, hanem azt, hogy ki az, aki kulturáltabb és ki az, aki majom módon viselkedik (a bámulás az utóbbi).
2023. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te nem érdekled a nőket, semmit nem jelent a nőkre nézve, kár ebből kiindulnod.
2023. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!