Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért mániája az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mániája az online ismerkedesben hogy tartósat keresenek? Miért nem elég a nők 99% százalékának a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Szerintem sok férfi van úgy mint én, van gyerekem.es nem akarok már annyira komolyat de csak barátság extrákkal meg nem nagyon lehet találni.


nagyon sok nővel beszélgettem de mindegyiknek ez a mániája hogy tartós rendes kapcsolatot akar nem laza kapcsolat vagy barátság extrákkal.

Hazudni nem nagyon akarok nekik de így meg kicsi a siker arany .


Miért olyan rossz a nőknek a barátság extrákkal nem ertem ? Elmennenk ide oda jolereznenk magunkat szexelnenk és aztán kötöttségek nélkül élnénk az életünk.


Mindegyik nőnek az a mániája hogy 24 órában figyelj oda rá és erzelmi világára plusz "csak rá"

O legyen neked középpontban.

Ez a fajta odafigyeles megerőltetto sokkal jobb lenne lazán csak a jó dolgokra koncentrálni.



2023. aug. 10. 12:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/247 A kérdező kommentje:

Olyanra vágyom mint tini koromban igen vegulis valamilyen szinten kapcsolat de csak laza keretek között.

De pl ha 1 hétig nem beszélek a nővel akor se problémázon.

Az a baj dumalok velük 1 hetet pl csak aztán meló vagy gyerkőc miatt elfáradok aztán semmi kedvem keresni napokig aztán már problemaznak .


Tinikent volt jó titokban talizgatni stb aztán ment mindenki a dolgara.

Csak már kiöregedtem 😀 mai tinikhez öreg vagyok. testileg már nem jövök be nekik .


A korombeliek meg az idősebbek meg mind full komolyra vágynak és hogy valaki szerese őket.


Lehetne hazudni kihasznalni mindenkit azt mondani hogy komolyat akarok aztán mégse de nem akarok ennyit nem ér.

2023. aug. 10. 13:21
 12/247 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy öreg vagy te már bohócnak.
2023. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/247 anonim ***** válasza:
100%

Keress egyéjszakásokra nőket, azokkal nem lesz probléma.


Amúgy nem igaz, hogy egy hét miatt az összes létező nő nyafizna egyáltalán. Akik belefásultak a társkeresésbe, de szexre vágynak azokat nem fogja izgatni, hogy nem írsz egy hétig, de tényleg, csak a himbilimbid érdekelne oket. 😂😂😂

2023. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/247 A kérdező kommentje:

Középkorú vagyok 30 körül.

Már hiányzik belőlem a türelem a gyerekem anyjával fel évet csak cheteltunk anno de minden nap aztán minden nap találkoztunk.


De már ennyire nem vagyok fanatikus.😀csak jól akarom magam érezni áldozat nélkül.

Csak úgy látom áldozat nélkül nincs győzelem.

2023. aug. 10. 13:33
 15/247 anonim ***** válasza:
89%
12. 👏
2023. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/247 anonim ***** válasza:
4%

4. “Nem jó hazatérni valakihez?

Este bebujni valaki mellé?

Tartozni valakihez?

Érezni hogy valaki szeret?”


De, biztosan jó, csak én például házas vagyok, így ezeket nem élem át.

2023. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/247 anonim ***** válasza:
100%
Akkor el kell válni.
2023. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/247 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő nem lenne boldog egy ilyen kapcsolatban, főleg 30 körül, amikor általában már meg akar állapodni valaki mellett és érzelmi biztonságot szeretne. Fontos a szex is, de számomra például csak akkor, ha minden más jól működik mellette.

Azt írod, hogy csak a jót akarnád megélni egy laza kapcsolatban, viszont a nők nagy részénél pont nem az a jó benne, amit leírtál. Biztosan vannak kivételek is, de nehezebb ilyet találni.

2023. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/247 anonim ***** válasza:
87%

A pasik 99%-a nem tud szexelni. Minek szolgáljon ápoljon le bárkit a semmiért?

Nem véletlenul nem szexcentrikus egy nő.

2023. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/247 A kérdező kommentje:

Azért ez hülyeség hogy 99% úgy beszélsz mintha a női orgazmus olyan ritka lenne .


Szerintem csak össze kell szokni sokat kell szexelni és akor tudja a másik hogy mitől élvezen el a nő.


Exemmel talán első 10 alkalommal valóban csak én elveztem el .

Aztán már rajottem mi izgatja onnantól színte mindig eltudtam elveztetni.

Össze kell szokni sokat kell csinálni nagyon és akor jó lesz 😀😉

2023. aug. 10. 15:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!