Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket kérdezem: mióta használo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: mióta használod oldalt, változott a véleményed a férfiakról?

Figyelt kérdés

Egy mai komment gondolkoztatott el.

Azt hiszem, az én véleményem is változott az ide író férfiak hatására. Amit sokszor otthon se mernek elmondani, azt itt nyíltan leírják. Olyan sötét bugyraiba láttam bele a férfiléleknek, akiről talán jobb lett volna nem tudni.

Őszintén szólva már a párkeresésemre is hatással van, illetve részben az itt olvasottak hatására inkább teljesen fel is hagytam vele.

Egyedül vagyok ezzel?



2023. nov. 12. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
43%

"De ez tényleg csak egy réteg..."


Ez az, amit nem tudok elhinni. Szerintem titokban mindegyik olyan, amit leírnak. Lenéznek a szex miatt, 14 évesek kellenek nekik, stb. Élőben színészkednek.

2023. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
34%

"Sajnos lassan azt látom, hogy kétféle férfi van. Akiről már kiderült, meg akiről még nem."


Pontosan.

2023. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
10%

21. Ne hidd! Fullos, érett, dögös nőkre vágynak a pasik, de ugye őszintén, 10000 hazai nőből, hány üti meg ezt a szintet?

Pl.:


[link]


[link]

2023. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 A kérdező kommentje:

#23

Lényegesen több, mint ahány hasonló kaliberű férfi van ebben a korosztályban.

Eleve a magyar nők között ez a 175 cm feletti magasság nem annyira gyakori, ezek a nők meg minimum ekkorák, ha nem magasabbak.


Egyébként örülök, hogy írtál te is, remekül szemléltetve, hogy a kérdésben kikre gondoltam.

2023. nov. 12. 13:48
 25/85 anonim ***** válasza:
100%
#24 kérdező, a 23-as írta a 8-ast is, amiben viszont azt linkelte hogy mikor "foshatsz", ha milyen szintű lányod van. Szóval nem új belépő a kérdésnél.
2023. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 A kérdező kommentje:

#25

Tudom.

De akkor is pont azt szemlélteti, hogy az oldalt használva miért kap el az undor általában a komplett férfinemtől. Túl sokan vannak, mindenhol ott van ez a típus, és túl nagy a kockázat, hogy ilyenben futsz bele. Sajnos sokkal esélyesebb, hogy ilyennel futsz össze élőben, mint egy normálissal, aki éppen véletlenül szingli.

2023. nov. 12. 14:08
 27/85 anonim ***** válasza:
84%

Azért azt sem ártana számításba venni, hogy az itt írogató emberek legjobb esetbem is maximum párezer fő. Ez azért nem annyira reprezentatív a teljes országos népesség szempontjából. És akkor hogy a felnőtt párkapcsolatok kategóriában kik is keverednek oda?

Értelemszerűen lesz sok incel és black pilles, akik a saját frusztrációjukat a nőkön akarják leverni. Mindenféle sértő és racionálisnak beállított elméletekből kérdések, huszadjára is ugyanaz.

Lesz sok troll, akik érzik hogy itt érzékeny pontokba tudnak taposni. Rengeteg olyat láttam, ahol nekem egyértelműnek tünt hogy troll provokál másokat, és legalább 10-15 nő mégis egyszerre heves gyűlöletből vitázott vele, mintha igazi lenne. Ezek se valós férfi vélemények, sokkal inkább provokálós kisarkítások.

Aztán lesz itt rengeteg olyan férfi még, akiket a nők korábban megtapostak. Hülyítettek, megcsaltak, visszaéltek a jóhiszeműbb hozzáállásukkal, játszmáztak velük, a lista elég hosszú. Leírják a vélt vagy valós véleményüket, de a többség csak le fogja pontozni őket és hazugságnak sőt nőgyűlöletnek állítja be. Nyilván ami utána történik, az se épp pozitív irányba fogja elvinni ezeket az embereket.

Aztán lesz itt jópár olyan ember, aki a nőkkel játszmázik, esetleg rendszeresen átveri és kijátssza őket, és büszkén hirdeti ezeket a dolgait (pl az ilyen tipikus minden nő k*rva féle nagyarcú kijelentések, ráadásul mivel ő eszerint él, tényleg el is hiszi tényként, és így hirdeti)

És végezetül lesz itt még egy normális kisebbség is, akik próbálnak értelmesen és bölcsen állni az itteni dolgokhoz, aszerint írni a válaszokat. A nőkre partnerként tekintve. De valójában tényleg ez a legritkább típus az összes többi közül.

Összegezve, bármi is folyik az oldalon, szerintem nem feltétlen helyes a teljes férfi (sőt továbbmegyek, a teljes női nemre szintúgy) ráhúzni az itteni tapasztalatokat. Bár elismerem, sokszor nagyon is tanulságos dolgok vannak itt, csupa olyan meglátás, amit a valóságban egyik nem sem mondana ki. Csak nem árt helyesen szűrni, mi igaz és mi nem. Na általában ez a nehezebbik része.

2023. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
33%
Tessék, ez alapján nem is pedofilok a pasik. https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..
2023. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
68%
Persze kérdező, mert nőkből is azok vannak itt, akik - téged is beleértve- akinek nincs mit csinálnia, nem otthon a párjával, gyerekével, hobbijával foglalkozik hanem itt tölti a napjait és sír a világ nyomorúsága felett. Úgy mint a legtöbb pasi aki itt van úgy a legtöbb nő is aki itt próbál válaszokat találni pont ugyanolyan megkeseredett. Van kivétel persze, de talán 20 százalék. Vagyis mentális zavarban lévő nők panaszkodnak a férfiakra, na meg fordítva. Szerintem ki kell nyitni a szemet, körülnézni és akkor mást is látsz a világban nem csak a saját korlátozott szemléleted. Mert ha ugyanolyan megkeseredett barátokkal, barátnőkkel fogod magad körbevenni akkor mi mást is hallanál úton útfélen mint, hogy minden rossz. Nem, nem minden rossz csak nem attól kell megkérdezni akinek elsiklott az élete. A pozitív gondolkodás pozitív irányba sodorja az életed a negatív meg negatívba. Ha találkozik 50 megcsalt nő akkor ugyan miről tudnak beszélni mint a férfiak szarháziak, meg ugye ha annyian lesznek akkor tényleg úgy tűnhet, hogy mindenhol ez van. De nincs. De hát ezt egyesek úgysem fogják megérteni soha, pont olyan is az életük.
2023. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
64%
Ott is van probléma ha ennyi nő társkeresőn van 1 2 v 3 gyerekkel. Náluk sem stimmelhet valami. Mellesleg a legtöbb nő sem komplett.
2023. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!