Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket kérdezem: mióta használo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: mióta használod oldalt, változott a véleményed a férfiakról?

Figyelt kérdés

Egy mai komment gondolkoztatott el.

Azt hiszem, az én véleményem is változott az ide író férfiak hatására. Amit sokszor otthon se mernek elmondani, azt itt nyíltan leírják. Olyan sötét bugyraiba láttam bele a férfiléleknek, akiről talán jobb lett volna nem tudni.

Őszintén szólva már a párkeresésemre is hatással van, illetve részben az itt olvasottak hatására inkább teljesen fel is hagytam vele.

Egyedül vagyok ezzel?



2023. nov. 12. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
86%

Igen, változott. Rossz irányba. Mindenki kb azt írja, hogy minden nő rossz, mert nem akar velük 2 mondat után már rohanni egyből kurelni, aki akar az kur va. Aki bulizni jár kur va, aki nem az bezárkòzott hülye pi csa. Aki benne van a perverzebb dolgokban az kur va, aki nincs az frigid. Aki 170 cm meg 80 kg az dagadt disznó, aki csak 48 az anorexiás, aki 180 cm nőként az már Yeti, aki 160 alatt van törpe és idézem ,,állva lesz ophat", aki tanult az kö csög, mert ,,Nem fogja elfogadni, hogy a soron dògozom 170 ezeré", akinek csak egy szakmája van az tanulatlan pi csa, aki el akarja magát tartatni. Aki csak 25 évesen 1 pasival volt az beszűkült látókörű, aki többel volt mint 1 az megint csak kur va. Tudnám még sorolni. Lényeg, hogy a férfiaknak semmi nem jó.

Aki nem épp ilyeneket írogat az olyanokat tol, hogy csalja az asszonyt 30 éve, vagy épp megcsalni készül, vagy incel, amiről szintén mi gonosz nők tehetünk, nem pedig ő amiért egy anyuci pici fia, és egy szoknya alatt élő selejt, akiben férfiasság 0.

2023. nov. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
67%
#61 Hidd el, nőben is rengeteg cifra van itt (pl itt a kérdés allatt is). De pár befeszült, a szorngását itt levezető idióta miatt konzekvenciát levonni egy teljes nemre, nettó butaság.
2023. nov. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
76%

62. Ezt nem csak a gyakoris férfiak átlagából szűrik le a nők.

Ott vannak a rossz tapasztalatok is, és nyilván más közösségi oldalak komment szekciói, ahol nagyon kevés olyan férfi hozzászólását lehet látni, aki esetleg kitűnne ebből a tömegből.

Sajnos a többség az, amit a 61-es leírt.

2023. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
76%

#61

Persze létező dolgokat írtál le, de én azt gondolom, hogy ezek az ellentmondások eléggé "rétegeltek". Amit úgy értek, hogy tényleg csak a retardált férfiak mondanak ilyeneket, hogy "aki 1nél többel volt az ku.rva", "160 alatt törpe", stb.

Viszont, én azt érzem hogy sajnos a nőknél ugyanez nehezebben elkerülhető, tehát gyakoribb a normálisnak tűnő nőknél ezek az ellentmondások. Természetesen ezt nem tudom bizonyítani, de egyszerűen én ezt érzem, és itt van egy másik kérdésből egy válasz ami jónéhányat leír.


"A nők szeretnek egymásnak is ellentmondó elvárásokat támasztani a férfiakkal szemben, illetve azt várják el, hogy a férfiban MINDEN meglegyen egyszerre, aztán meg csodálkoznak, hogy egyedül maradnak. Ha nem mutatod ki az érzéseidet, tahó vagy, ha kimutatod, akkor férfiatlan vagy. Ha asszertívan próbálsz viselkedni, és nem vitatkozol velük, akkor bólogató kiskutya vagy, ha te próbálsz dominálni, akkor nem hagyod őket élni. Ha gyorsabban próbálsz haladni ismerkedéskor, akkor mit sürgeted őket, ha lassabban haladsz, puhapöcs vagy, és lelépnek egy nyomulósabbal. Ha a társaság középpontja típus vagy, akkor biztosan nőcsábász lehetsz, ha visszahúzódóbb vagy, akkor nyámnyila vagy. Ha sok nőnél próbálkozol, akkor neked mindegy, csak lyuk legyen, ha kevésnél, akkor ne csodálkozz, hogy nincs senkid. Ha komolyabb típus vagy, akkor veled már röhögni sem lehet egy jót, ha meg szeretsz hülyéskedni, akkor komolytalan vagy. Ha túl gyakran mozdulsz ki a barátokkal, akkor elhanyagolod az asszonyt, ha ritkán, akkor nincs szociális életed. A francnak se hiányzik, hogy állandóan meg kelljen felelnem mindenféle kikötésnek és elvárásnak, ráadásul úgy, hogy ha a bevásárlólista száz pontja közül akár csak egyetlen apróság is van, ami nem stimmel, akkor azonnal mehetek a lecsóba. Belefáradtam abba, hogy a női szeszélyeknek eleget próbáljak tenni, és ki kelljen találnom a másik ember gondolatait, hogy neki éppen mi jön be."

2023. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
83%
Azt tudnám elmondani, hogy itt találkozom a férfinem legaljával, a való életben meg hála az égnek nem nagyon vagy csak alkalmilag és nagyon rövid időre (pl. amíg együtt utazunk a buszon)... és azt mindig is tudtam, hogy sem a női, sem a férfi nem homogén nem, és Józsi / Kati viselkedése alapján nem ítélem meg Karcsit / Petrát. És nem gondolom, hogy azért, mert nem lennék jó emberismerő, és ezek a véglények élőben nyaliznának, és csak a neten fröcsögnek. Hanem mert olyan közegekben járok főleg és olyan férfiakkal kerülök beszélő viszonyba, akik értelmesek, kedvesek, nem fröcsögnek a nőkre frusztráltságukban, a többségük komoly párkapcsolatban van ált. hozzá hasonlóan kereső és csúnyán mondva kategóriában hasonló nővel (de meleget is ismerek hasonló paraméterekkel csak férfitárssal :) ). Annak örülök, hogy látom, ilyenek is vannak - azóta kicsit nyitottabb szemmel járok és hirtelen, nem hosszabb távú ismeretség folyományaként kezdődő párkapcsolati ismerkedésnél picit még jobban szűrök, hogy még véletlenül se jönnek össze vmi nőgyűlölővel, aki addig esetleg megjátssza a kedves, törődő férfit addig, amíg be nem jut a bugyiba, de ennyi.
2023. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
0%

Állj!


Tisztázzuk már le, hogy kinek mit jelent a "nőgyűlölő" meg hasonló fogalmak?


Miért baj, ha egy férfi konzervatív és a hagyományos férfi-nő, férj-feleség szerepekben hisz?

2023. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
81%

66

Mart a hagyományos családmodell - hacsak a férfi nem egy földre szállt angyal - a nő számára élhetetlen.

2023. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
5%
#67 Szerinted. Több ezer másik nőnek mégis teljesen megfelel.
2023. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
100%
66: ameddig azt másra nem akarja rákényszeríteni, nem nyilatkozik bicskanyitogatóan undorító módon azokról az emberekről, akik ebben nem hisznek vagy akik ezt kipróbálták, és szenvedtek benne, addig nekem oké. Ha már járul ezzel egy olyan attitűd és viselkedés, hogy "az a nő, aki nem teszi oda napi szinten az ura elé a főtt ebédet, az szégyen, legyen öngyilkos, mert nem értékes, viseljen el mindent, amit a férje csinál", "a nőnek a konyhában a helye, mert nem alkalmas kutatónak, vezetőnek csak mert p...i van a lába között és nem a csodaf..."... na, az már nőgyűlölő.
2023. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
95%

68

Vagy csak úgy tűnik, hogy megfelel. Ezer példát látok rá, hogy miért nem működik ez a felállás. A nők kiszolgáltatottak és elnyomottak benne.

2023. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!