Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket kérdezem: mióta használo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: mióta használod oldalt, változott a véleményed a férfiakról?

Figyelt kérdés

Egy mai komment gondolkoztatott el.

Azt hiszem, az én véleményem is változott az ide író férfiak hatására. Amit sokszor otthon se mernek elmondani, azt itt nyíltan leírják. Olyan sötét bugyraiba láttam bele a férfiléleknek, akiről talán jobb lett volna nem tudni.

Őszintén szólva már a párkeresésemre is hatással van, illetve részben az itt olvasottak hatására inkább teljesen fel is hagytam vele.

Egyedül vagyok ezzel?



2023. nov. 12. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
56%

Egyetértek a 29-essel.


Hadd hozzak egy példát... Ha azt mondom, hogy a házamból kilépve az utcán folyton drogosokat, kurvákat, hajléktalanokat, bűnözőket látok, az utca szemétben és vizeletben úszik és életveszélyes este kint lenni, akkor nem lehet, hogy EGÉSZEN VÉLETLENÜL én lakom szar környéken? Persze szeméttel, drogosokkal, hajléktalanokkal az ember bárhol találkozhat, de aki folyamatosan ezt látja maga körül, annak elárulom, hogy nem a világ ilyen, hanem ő költözött egy nagyon rossz helyre.


Ugyanez igaz a folyamatosan, de tényleg állandóan problémás férfiakba ütköző nőkkel vagy problémás nőkbe ütköző férfiakkal. Ez néha a legjobbakkal is megesik, no de akit folyamatosan efféle negatív tapasztalat ér, az gondolkozzon már el egy kicsit magán...

2023. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
22%

29. 30. 31.


NEM!


MINDIG a férfiállat a hibás!


Aki mást mond, áldozathibáztató, incel, hímsoviniszta!


Böff...

2023. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
100%

32

Amit írtam, rád is igaz, csak szólok. Mindkét oldalon gyomorforgató ez a hisztérikus áldozati póz.


(31-es voltam)

2023. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is változott. Ha vége lenne a házasságomnak, ebben az életben nem bútoroznék össze többé egy pasival sem. A gyerekeim közelébe pedig még 5percre sem engednék senkit az apjukon kívül.


A legtöbb pasi, aki gyereket ront meg, nem is pedofil, csupán így ki tudja élni azt, hogy fitogtathatja a hatalmát.

A nőkkel szemben már nem nagyon tudnak kardoskodni és ezért támadják a nő gyenge pontját. A gyerekét.

Nagyon megutáltam a férfiakat.

2023. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 A kérdező kommentje:

#31

Persze, megoldás lehet, ha innen is törlöm magam, mint ahogy a társkeresőről is töröltem magam két nap után. A felajánlkozó nős férfi ismerőseimre is jut olyan, aki nem tette. Meg a Messengeren üzenetet küldő gyökerekre is jut ezer, aki nem küld üzenetet, pedig ugyanúgy látta a kommentet.

Csak ezekkel én nem találkozok, tehát nincsenek rám hatással.

Rám az ilyen bunkók hatnak, és belegondolok, hogy ha ismerkednék, vajon milyen arányban lenne köztük normális? Az engem ért hatásoknak hála úgy ítélem meg, hogy túl nagy a kockázat. Tehát nem ismerkedek. Az oroszrulettnél is 1 golyó van, 5 üres, aztán mégse tartja az épeszű ember jó ötletnek.


Eleinte én is azt hittem, kis naivan, hogy csak a hangos kisebbség miatt olyan az oldal, amilyen. Csak közben a való életben is bebizonyította pár férfiember, hogy pontosan olyan a lelki világa, mint az ittenieknek. Csak eddig nem derült ki.


Tehát én nagyon szívesen hinném, hogy a többség teljesen normális, hűséges, mélyérzésű, család- és gyerekszertő a szó legnemesebb értelmében. Csak itt is, minden más online felületen, és a való életben is ezt tapasztaltam, hogy de, rohadtul ilyenek. Például ha a harmadik munkahelyen van az, hogy főleg nők vesznek körbe, és ötvenből ötvenet csaltak már meg élete során, akkor nem lehet, hogy mégse a környezettel van gond?

Például jogosan panaszkodhatok, hogy utálom az autókat, nagy a forgalom, és nem akarok Pesten lakni. De ha leköltözök falura, és ott is minden háznál egy autó, akkor lehet, hogy tényleg a lakosság 90%-nak van kocsija. Nem?

2023. nov. 12. 15:37
 36/85 anonim ***** válasza:
7%

35.


És mi van a nőkkel?


- SOK nő, túlértékeli magát, és ha véletlen ki is fog egy pasit, az naná, hogy jobbra és többre vágyik nála, mert ő nem 10/10-es csaj, csak 4/10.

- SOK nő nem szexel a kapcsolat előrehaladtával, főleg, miután lebabázott. És ott a kanos, életerős pasija. És csodálkozol, hogy másik nőt keres?

- A "férfitartás" 3 aranyszabályát sem ismerik a nők. 1.: ÜRES PUTTONY. 2.: TELE HAS. 3.: Néha engedd póráz nélkül futkorászni, amikor éhes lesz, hazamegy. Ha meg nem... majd lesz másik.


Szívesen!

2023. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
82%

Na, pont most jött velem szembe a FB-on:

[link]

[link]


És ezek után bízzunk a férfiakban... Persze

2023. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 A kérdező kommentje:

#36

Erre nekem csak annyi a reakcióm, hogy pont ezért nem ismerkedek, mert nincs szükségem egy két lábon járó szaporítószervre.

Az se csal könnyeket a szemembe, ha ettől is nő a Tinderen a férfitöbblet.

2023. nov. 12. 15:55
 39/85 anonim ***** válasza:
91%

"A "férfitartás" 3 aranyszabályát sem ismerik a nők. 1.: ÜRES PUTTONY. 2.: TELE HAS. 3.: Néha engedd póráz nélkül futkorászni, amikor éhes lesz, hazamegy."


Na pont eme 3 aranyszabály miatt nem érdemes férfit tartani. Nem áll másból az életetek, meg a gondolataitok, csak hogy hogyan-hova-mikor ejakulálhattok.

2023. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
10%
37. Akkor iskolába se engedd a gyereked, mert ott vannak férfi dolgozók!
2023. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!