Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket kérdezem: mióta használo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: mióta használod oldalt, változott a véleményed a férfiakról?

Figyelt kérdés

Egy mai komment gondolkoztatott el.

Azt hiszem, az én véleményem is változott az ide író férfiak hatására. Amit sokszor otthon se mernek elmondani, azt itt nyíltan leírják. Olyan sötét bugyraiba láttam bele a férfiléleknek, akiről talán jobb lett volna nem tudni.

Őszintén szólva már a párkeresésemre is hatással van, illetve részben az itt olvasottak hatására inkább teljesen fel is hagytam vele.

Egyedül vagyok ezzel?



2023. nov. 12. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
100%

#70 Nyilván nem működik minden esetben. De a legtöbbször előre borítékolható, hogy az egész kapcsolat semmit nem fog érni, csak egyik fél sem akarja észrevenni.

Vagy anyagi okok miatt vágnak bele családapításba, vagy mert sürgeti az idő a nőt stb, aztán csodálkoznak hogy nem megy, hisz nem is ismerték egymást rendesen.

2023. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
100%

71

Hát igen, csak amikor véget ér a kapcsolat, akkor nagyon nem mindegy, hogy egy komolyan dolgozó nő marad +1 fizetés nélül, vagy az, aki az elmúlt 10 évben semmilyen piacképes, értékelhető tevékenységet nem végzett, csak a gyerekei seggét mosta...


És igen, aki a második helyzetben van, az hajlamos ezerszer is átgondolni a válást, ami rendszerint a férfiak is PONTOSAN tudnak.

2023. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
13%
72. És ki kényszerítette a nőt, hogy szüljön és babázzon??? SENKI!!! Mint ahogy a házasságra sem.
2023. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
100%

73

Nem mondtam, hogy kényszerítette őket bárki, csak azt, hogy ezek a felállások olyan szarok, mint a fos. Igen, az agymosott nők önszántukból mennek bele az ilyenbe, és én is ostobának tartom őket emiatt. De ettől még sajnos ők szívják meg.

2023. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
100%

68. Dehogy felel meg... Ezt csak ti akarjátok hinni, konzervatív férfiak.

Ha az elbaltázott életű nők még egy esélyt kapnának, hogy újra kezdhessék, nem ezt az életformát választanák. Sokan bánják, csak már beletörődtek.

2023. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
29%
#75 Ez mindig két ember hibája. De mégis csak azt látni itt, hogy a rohadék férfiak.
2023. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
100%

76

Ez azért van, mert ezeket a kapcsolatokat a nők szívják meg. Valóban ostobaság volt részükről felvenni a konzervatív női szerepeket, de a nap végén ott tartunk, hogy az ő élete ment tönkre ettől.

2023. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
17%

#77 Hát lehet ez most hihetetlen, mert köztudott, hogy nekünk nincsenek érzéseink, sőt a szót sem ismerjük. De minket sem tesz boldoggá, ha galyra megy a kapcsolta, házasság és ez lehet mégdurvább lesz, de igen, minket is megvisel. Tudom, tudom, ezt nem fogjátok elhinni.

Egyébként hány évet van otthon a nő a gyerekkel, 4-5? Utána mehet már oviba és a nő is ugyan úgy dolgozhat.

Esetleg ha válás lesz, a nő mindennek megkapja a felét és még gyerektartást is kap. Szóval nem értem miért lenne neki annyival rosszabb a válás, mint a férfinak.

2023. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
0%
78. Attól, hogy utánfutóval nehezen tud új szponzort fogni.
2023. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
100%

78

A kapcsolat megromlása mindkét félnek rossz, ez igaz.


De ezen felül a kitartott nők jobban megszívják, ha kihúzzák alóluk a talajt. Nem lesz tapasztalatuk (ha visszamentek dolgozni, az más, de nem erről beszéltünk), nyilván a nyakukon maradnak a gyerekek, hiszen az a nődóga stb.


Amikor egy egyenlőségre, partnerségre épülő kapcsolat ér véget, ott egyik fél sem koppan nagyobbat rendszerint.

2023. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!