Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket kérdezem: mióta használo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: mióta használod oldalt, változott a véleményed a férfiakról?

Figyelt kérdés

Egy mai komment gondolkoztatott el.

Azt hiszem, az én véleményem is változott az ide író férfiak hatására. Amit sokszor otthon se mernek elmondani, azt itt nyíltan leírják. Olyan sötét bugyraiba láttam bele a férfiléleknek, akiről talán jobb lett volna nem tudni.

Őszintén szólva már a párkeresésemre is hatással van, illetve részben az itt olvasottak hatására inkább teljesen fel is hagytam vele.

Egyedül vagyok ezzel?



2023. nov. 12. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként hány évet van otthon a nő a gyerekkel, 4-5? Utána mehet már oviba és a nő is ugyan úgy dolgozhat"


Ha felveszik egyáltalán, utána meg tolerálják, hogy beteg a gyerek. Mert ugye az apukák nem nagyon mennek betegszabadságra gyerekkel.


"Esetleg ha válás lesz, a nő mindennek megkapja a felét és még gyerektartást is kap. Szóval nem értem miért lenne neki annyival rosszabb a válás, mint a férfinak"


A nő nem kapja automatikusan mindennek a felét. Ez sok tényezőn múlik.

A gyerektartás meg sok esetben egy nevetséges összeg, amiből a gyerek iskolai ebédjét sem lehet általában fedezni.


Akárhogy is nézzük, a házassággal és a gyerekvállalással a nők kerülnek mindig hátrányba, nekik kell többet feláldozni minden szempontból.

2023. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
0%

#81 De még mindig felnőtt emberekről beszélünk. Saját döntésükből házasodnak, ők választanak férjet, nem kényszerítik. Saját akaratukból vállalnak gyereket. Most az hogy nem mérlegelnek rendesen, nem ismerik a pasit elég jól, rohannak mert hát már 24 vagyok vénlány leszek stb az mind a saját döntéseikből fakad.

Lehet sajnálni, egy drogost sem mész pátyolgatni, hogy szegényke, ki tette ezt veled?

Mellesleg nem muszáj otthon maradni vele, ha a nő is dolgozik akkor lehet dadát vagy bébiszittert is felvenni, mert akkor több a család bevétele.

2023. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
83%

82

Az a baj, hogy amikor rávilágítunk a konzervatív családi berendezkedés káros voltára, hirtelen jön a "de a nő szabadon döntött érv".


Hol az istenbe releváns ez? Nyilván szabadon döntött, ami azt illeti, nekem is feltűnt, hogy demokráciában élünk. De ez olyan, mintha a drogok káros élettani hatásairól való diskurzusba valaki folyamatosan belepofázná, hogy "de a drogos döntött így". Ok, és?

Ezt senki sem vitatja. Igazad van. És ettől az is mind igaz, amit mi leírtunk.

2023. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
0%
Hogy miért hozom fel ezt? Mert onnan kezdve, hogy ő szabad akaratából választott valamit ami később rossz lett neki, az nem a másik fél hibája csak. Mert továbbra is csak azt látni, hogy ez mind a férfi hibája. A nő is ugyan úgy kiveszi az ilyenben a részét, mégis ő az áldozat.
2023. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
100%

84

Tőlem biztosan nem hallhattad, hogy ez csak a férfiak hibája.

Annyit mondtam, hogy a nők rendszerint jobban ráfáznak.

2023. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!