Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket kérdezem: mióta használo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: mióta használod oldalt, változott a véleményed a férfiakról?

Figyelt kérdés

Egy mai komment gondolkoztatott el.

Azt hiszem, az én véleményem is változott az ide író férfiak hatására. Amit sokszor otthon se mernek elmondani, azt itt nyíltan leírják. Olyan sötét bugyraiba láttam bele a férfiléleknek, akiről talán jobb lett volna nem tudni.

Őszintén szólva már a párkeresésemre is hatással van, illetve részben az itt olvasottak hatására inkább teljesen fel is hagytam vele.

Egyedül vagyok ezzel?



2023. nov. 12. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem önèrtékelési zavar mikor gyerekekre mozdulnak rá pasik 8!
2023. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
31%

Hát itt jól összegyűltetek, mindenféle komplexusokkal..

De legalább az a pozitív, hogy nem is akartok párkapcsolatot, így legalább nem mérgeztek mást is a hülyeséggel meg megativizmussal. Esetleg a szegény gyereketeket aki veletek él és ezt látja. Belekódoljátok, hogy a másik nem, ez esetben a férfi az egy szar, egy hulladék és ezzel lehet meg is pecsételitek a sorsát. Az ne zavarjon, hogy milliók élnek jó kapcsolatban, vagyis lehetséges. Nem bárkivel de ugye azt már mindenki magának választja ki na meg van hatással a kapcsolat fejlődésére, alakulására.

2023. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
83%

Hát 12-es pont nem látok kb sehol boldog párkapcsolatokat. Elég csinosan öltözök, adok magamra és 10-ből 9 pasi megbámul meg vigyorog rám az utcán, sokan babakocsit tolva az 'asszony' mellett sétálva... Nekem ilyen 'boldog párkapcsolat' nem kéne, ahol épp szültem, de a férjem már lesi a fiatalabb/csinosabb nőket.

A tágabb környezetemben összesen 2 db kapcsolatot tudok, amit 'irigylek', mert valóban boldogok, az összes többi helyett meg inkább az egyedüllétet választom.

2023. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
90%

Nekem őszintén szólva nem változott a véleményem a férfiakról.


Mindig is tudtam, hogy van alja, suttyó réteg, aki sem felelősséget vállalni, sem változni nem tud. De ez tényleg csak egy réteg...


Körülnézek az ismerőseim, barátaim, családom, munkatársaim körében és azt látom, hogy rengeteg normális férfi van köztük. Nem, persze nem kedvelem az összeset, van aki egyenesen idegesít, de látom rajtuk, hogy igényes, szorgalmas, értelmes emberek, és többségük megtalálta azt a nőt, akivel (legalábbis egy ideig) boldog lehet.


A Gyakorin trollkodó senkiháziak meg tényleg kisebbség. Nem érdemes velük foglalkozni.

2023. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem változott. Sose volt titok előttem, hogy sok a rohadt alma. Nem szabad velük azonosítani az egész férfi nemet. A másik, hogy rossz napja, negatív gondolata mindenkinek van. Messze nem biztos, hogy mindenki rohadt alma, aki negatív dolgot ír ide, mert a valóságban lehet, nem így gondolja. Aki meg menthetetlen, azt amúgy is kerültem eddig is az életben.
2023. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
13%

Számomra ennek a kérdésnek a fröcsögő, férfigyűlölő válaszai tették világossá, hogy mennyi lelkileg nyomorék nő van. Ezt olvasva tudatosult bennem, hogy gyerekes nő, max. 1-2 dugásra való, de párnak sosem!


Itt az a bizonyos kérdés, a válaszok undorítóak.: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2023. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
65%

16

Nő vagy?


Ha nem, akkor minek jössz ide hisztizni?

2023. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 Kitana. ***** válasza:
93%
Nem ez az oldal hatására, hanem úgy általában az egész internet hatására, de nem csak negatív irányba, jó gondolatokat is lehet tőlük sokszor olvasni, ami bizonyítja, hogy vannak azért bőven felvilágosultabb, intelligens férfiak. Ha valamit mondani kéne, többnyire inkább rossz véleménnyel vagyok a férfiakról úgy általában (nem csak a párkapcsolat téma miatt), de élőben konkrét személyeket inkább előbb megismerek, aztán azután lesz valami véleményem róla.
2023. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 A kérdező kommentje:

Sajnos élőben ugyanazt tapasztalom, amit ide leírnak.

Mikor kiderült, hogy válunk, tehát az exem már elköltözött, olyan férfi ismerősök kezdtek ki velem, akikről évekig azt hittem, hogy a hűség szobrai.

Nekem is van lányom, még csak 12. Se insta se Facebook, se egyéb nincs engedve. Elég látni, hogy a vele egykorú barátnői képei alá mit kommentelnek felnőtt férfiak. Úgy, hogy tudja, hogy hány éves!

A környezetünkben pont most van botrány, egy köztiszteletben álló családapáról derült ki, hogy edzésen molesztált több kislányt is. Neki is lányai vannak. Egyszerűen nem kaptam szikrát, hogy én ezt az embert ismerem, majdnem beírattam hozzá a gyerekem edzésre. Facebookon meg megy a szerelem, még irigyeltem is a feleségét. A gyerekorvos barátnőm ennek kapcsán mondta, hogy a korona óta sokkal több eset derült ki, volt olyan hét, hogy kétszer jártak nála a nyomozók kikérdezni. Teljesen normálisnak tűnő férfiak, és nem csak nevelt gyereket, sajátot is... Elképesztő, hogy mennyire sok eset van, meg ami ki se derül.

Beszélgetsz nőkkel, például a szülői után, szóba került az edző. És a 22 anyuka közül több, mint a fele mesélt arról, hogy gyerekként vagy tiniként milyen zaklatást élt át.

Itt meg mindennapos téma a tinilányok, meg milyen undorító egy 30 feletti vagy a kisgyerekes anya. A megcsalás a világ legtermészetesebb dolga, meg a nők tárgyiasítása.


Sajnos lassan azt látom, hogy kétféle férfi van. Akiről már kiderült, meg akiről még nem.

2023. nov. 12. 12:01
 20/85 anonim ***** válasza:
89%

Borzasztó, hogy sok ilyen férfinak nem nevezhető "pasas" miatt nem akarnak már a normális nők ismerkedni.

De higgyétek el, vannak olyanok is akik nem a farkukkal gondolkodó aberrált véglények hanem normális, egyenrangú párkapcsolatra vágynak.

2023. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!