Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket kérdezem: mióta használo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: mióta használod oldalt, változott a véleményed a férfiakról?

Figyelt kérdés

Egy mai komment gondolkoztatott el.

Azt hiszem, az én véleményem is változott az ide író férfiak hatására. Amit sokszor otthon se mernek elmondani, azt itt nyíltan leírják. Olyan sötét bugyraiba láttam bele a férfiléleknek, akiről talán jobb lett volna nem tudni.

Őszintén szólva már a párkeresésemre is hatással van, illetve részben az itt olvasottak hatására inkább teljesen fel is hagytam vele.

Egyedül vagyok ezzel?



2023. nov. 12. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
23%

#37

Amúgy ez egy tipikus példa a nyúlüreg jelenségre

Nem jön az emberrel csak úgy szembe egy ilyen poszt facebookon... Ha benne vagy egy ilyen "problémák a férjemmel" csoportban, akkor még szép, hogy folyton azt fogod látni, hogy milyen szörnyűek a házasságok. GYK-n se azt fogják kiírni, hogy "miért ilyen csodálatos a házasságom?". Így még jó hogy az jön le hogy minden sz@r. Az internetet értelmesen kell kezelni

2023. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
100%
41. Ebben a csoportban nem mindennapos egy ilyen poszt.
2023. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
29%

#42

Na az meg azt jelenti hogy akkor ez egy kiragadott példa:D

Igen, sz@r emberek mindig lesznek, nem kell következtetést levonni egy ilyen példából

Már csak azért sem, mert van befolyásod rá hogy milyen férjed lesz. Az a nő egy ilyen barmot választott. Ez van

2023. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
100%
40. Hidd el, a gyerekeim fel vannak készítve a lehetséges problémákra, sőt, tudják nagyon jól, hogy egy tanárral sem maradhatnak kettesben (amit az iskola szabálya is tilt), ezenkívül nem érintheti meg őket senki.
2023. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
14%
Az interneten minden igaz, ha nő mondja. [link]
2023. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 A kérdező kommentje:

#45

Csak ha a BorsOnline írja.


Én egy másik csoportban vagyok benne, angol, elsősorban a nyelvgyakorlás miatt. Nők segítenek nőknek a neve. Ott is a héten jött szembe hasonló. A hoxán is a héten volt ilyen fórum.

De úgy általában ez a helyzet, hogy ahol csak nők vannak, meg mernek nyílni egymás előtt, és vég nélküli kerülnek elő a sztorik zaklatásról, gyerekkori bántalmazásról, megcsalásról, bántalmazó kapcsolatról.

Sajnos konkrétan tudom egy kolléganőmről, hogy ő azt hiszi, hogy a férje a legjobb ember a világon, közben meg évek óta csalja. Tehát ha azt hiszed, hogy minden rendben van, az se jelenti azt, hogy minden rendben.

2023. nov. 12. 17:43
 47/85 anonim ***** válasza:
0%

46.


És a munkatársnőd jól van? Szereti a párját? Szex és anyagiak rendben?

Ha igen, miért is kéne sajnálni, és miért ne lenne rendben az élete?


A pasija pedig: Ha a te párod lenne a város legjobb olasz éttermének séfje, és mindig dugig lenne a hűtőd profi, minőségi, olasz kajával, akkor te SOHA és SEHOL nem ennél mást? Egy gyros? Egy töltött kápi? Egy sushi? Soha, semmi?

2023. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 A kérdező kommentje:

#47

Ugyanazt tudom írni: te meg a hozzád hasonlók a bizonyíték, hogy egy nő sokkal boldogabb egyedül.

Minden válaszoddal azt igazolod, amiért a kérdést kiírtam.

2023. nov. 12. 18:11
 49/85 anonim ***** válasza:
0%

48. De TE, B+ TE, írtad, hogy "...konkrétan tudom egy kolléganőmről, hogy ő azt hiszi, hogy a férje a legjobb ember a világon, "


Akkor meg mi baj, ha ő boldog és neki így jó???


Ja, és az egyedülálló nőkről: Férfiként vallom, hogy a nő számára a legjobb szerepkör a szerető. Sokkal jobb így NEKIK!

2023. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
100%

De honnan tudjátok, hogy nem mind ilyen?


Aki itt mondja a baromságait, az a valóságban lapít. Tehát bárki lehet.


Még fel fogom hozni ezerszer, de kb 10 éve a szex kategóriában írták le férfiak, hogy szex után undorodnak a barátnőiktől azért, amit szex közben csináltak.


Nem incelek, nem nőgyűlölők, sima pasik. Lehet, hogy a te (aki olvasod) párod volt.

2023. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!