Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen nőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen nőt találni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és olyan nőt keresnék,aki hajlandó lenne szülni gyermeket nekem.

De nem hagyományos családmintára gondolok:

hanem...

A gyemeket elismerném,nevemre venném,fizetném az eltartását és látogatnám,és végül ö lene az örökösöm.


2011. márc. 5. 15:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
58%

Biztos találsz olyat. De azért érdekelne, mi az oka annak, hogy nem akarsz családot, de mégis szükséged van az utódra.

Meleg vagy?

2011. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
85%
Hacsak nem egy szinglit fogsz ki, aki ugyanúgy nem akar férjet, csak egy apát...
2011. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
68%

Ezt miért?


Ha 10 évvel idősebb lennék, én simán belemennék (ha a "fizetném az eltartását" megfelelne mint összeg).

18/L

2011. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
84%
Ha adsz a hölgynek fizetést a gyerek kihordásáért és felneveléséért cserébe + fizetnéd a gyerek összes kiadását, akkor simán.
2011. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 A kérdező kommentje:

Az elsőnek üzenem,hogy nem vagfyok meleg,de nem akarnék hagyományos családmintát.Az okom megvan rá,de nem ez a lényeg.

És a dolgot komolyan gondolom és ez nemcsak elmélet

2011. márc. 5. 16:03
 6/94 A kérdező kommentje:
Természetesen fizetném a gyerekre vonatkozó mineen kiadást és halálom esetén ő volna az egyetlen örökös.
2011. márc. 5. 16:04
 7/94 anonim ***** válasza:
67%

Első vagyok. Szerintem meg pont az a lényeg! Ha ott megtalálnád a magadnak a választ, egyszerűbb lenne az életed. Így csak bonyolult és ahogy látom még bonyolulttá akarod tenni.

És mit mondasz majd a gyereknek, ha felnő és megkérdezi, hogy apa, miért nem akartál( pontosabban meg sem próbáltál) velem élni?

2011. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
79%
Es mit orokolne?:))
2011. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
100%
és fiút vagy lányt szeretnél?
2011. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
100%
Pedig fontos lenne, hogy mi az okod erre. Ha rossz példa van előtted, akkor valószínűleg lelkileg sérült vagy, (ezért utasítod el a családmodellt), így pedig senki sem szülne szívesen egy olyan pasinak, aki tele van tüskékkel és sérelmekkel. (még a gyerek örökölné a génjeidet).
2011. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!