Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen nőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen nőt találni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és olyan nőt keresnék,aki hajlandó lenne szülni gyermeket nekem.

De nem hagyományos családmintára gondolok:

hanem...

A gyemeket elismerném,nevemre venném,fizetném az eltartását és látogatnám,és végül ö lene az örökösöm.


2011. márc. 5. 15:57
 21/94 anonim ***** válasza:

"bármikor szüksége lenne rám ott lenék"

Már baba korában is szüksége van rád, te :))) Nem pénzre, érintésre, szeretetre, játékra stb.

2011. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mivel a legtöbb nő talál (ha nem előbb, akkor utóbb) olyan pasit, aki feleségül veszi, segíti az életben, partnere lesz és még a gyereket is neveli, nem túl kecsegtető az ajánlatod.
2011. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 A kérdező kommentje:
a 16:14 es közel áll az lényeghez....
2011. márc. 5. 16:16
 24/94 anonim ***** válasza:

a nők érzelmi alapon szülnek, amelyik nem, az a gyerekkel nem törődik

egy példa:

egy anyának két palitól van 1-1 gyereke, az egyik után kapja a gyerektartást, a másik után nem.

az egyikkel törődik, aranyos, a másikat folyamatosan marja....


nagyon nehéz lesz lelkiismeretes anyát találni aki pénzért fog szülni!!!!!!!!!

2011. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
Biztos sok pénzed van, vagy olyasmi van a birtokodban amivel nem tudsz mit kezdeni vagy éppen nincs megfelelő személy akire hagyhatnád(rábíznád) ezért szeretnéd az utódodra hagyni majd!?Adósság miatt nem hiszem, hogy így híresztelnéd mit akarsz!Biztosan vannak ilyen nők, de valószínű nem a fiatal lányok közt!
2011. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
Ha neked az a problémád, hogy a vagyonodat nem szeretnéd az államra hagyni, akkor készíts végrendeletet. Biztos van olyan testvéred, vagy annak a gyerek vagy unokatestvéred vagy annak a gyereke vagy jó barátod, akire szívesen hagynád a vagyonodat. Ehhez nem kell saját gyerek.
2011. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
mert a lelkiismeret és az érdek egymást kizáró fogalmak.
2011. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
Szia, 16:14 vagyok. Mondjuk a helyedben én akkor tenném ezt, hogyha ez a vagyon van akkora vagy a helyzeted megengedi, hogy ez a fajta "szponzoráció" fenntartható legyen minimum a gyerek keresőképességéig, tehát 20-22évig. Sajnos láttam én már karón varjút, hogy valaki nagyon gazdagból legatyásodott és még csak nem is a saját hibájából. Tehát ebben ez a nagy felelősség. De akár azt is megteheted, hogy valami alapban vagy valamiben elhelyezel egy akkora összeget, aminek a hozamát járadékszerűen ki tudod venni belőle és a gyerekre fordítani.
2011. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
Hát én nem valószínű, hogy mondjuk 1 testvér gyerekére hagynék milliókat! Ha már ennyi pénzről is van szó akkor a saját gyerek jövőjét nézzük!És ha lenne is jelentkező,akkor az érzelmeket te ki is zárod? Hány éves vagy amúgy?
2011. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kommented jó! Személyesen ismerek egy ilyen párt. A nő gyereket akart, de nem házasságot, férjet, a pasi meg nagyon jó anyagiakkal rendelkező család egy szem gyereke, aki nem akarta igába hajtani a fejét. Nem volt egy egetverő szerelem, mindketten tudták, mit akarnak a másiktól. Aztán terhes is lett a nő, a férfi kísérte a vizsgálatokra, minden költséget állt, a szülei vettek meg a leendő unokájuknak mindent. A kislány most kezdte az iskolát, minden költséget az apuka fizet, mellette nem kevés gyerektartást. És mindketten boldogok, de nem tudnának együtt élni, mert az tenné tönkre a kapcsolatot. A kislány imádja az aput, anyut, és természetes neki, hogy nem élnek együtt.

Szóval ez így is működhet, és még mindig jobb, mint állandóan civakodó szülők között felnőni, mert az ilyen eseteknél a válás sem hoz megoldást, csak gyűlölködést.

2011. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!