Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen nőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen nőt találni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és olyan nőt keresnék,aki hajlandó lenne szülni gyermeket nekem.

De nem hagyományos családmintára gondolok:

hanem...

A gyemeket elismerném,nevemre venném,fizetném az eltartását és látogatnám,és végül ö lene az örökösöm.


2011. márc. 5. 15:57
 61/94 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből a szempontból sokkal jobbat tenne a gyerek neveltetésének, ha az anya is csak megszülő anya lenne, néha látogatná, majd a változatosság gyönyörködtet alapont minden évben más "örömszülők" nevelnék a kis csemetét mindenféle világnézetből, társadalmi rétegből, úgymint leszbikus párok, homoszexuális párok, egyedülálló özvegy nagymamák, Afganisztánt megjárt katonák, éjszakai pilangók, hadd ne soroljam...
2011. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
De akkor is vagy azzal van és csinál amit akar az anyukajelölt vagy te sem keresel műst semmire sem!
2011. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
bocs mást
2011. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:

14:05-öshöz

ezen én is gondolkodtam, hogy lehetne egy gyerek abszolut nem befolyásolva, csak én az ellenkezőjére lyukadtam pont ki, hogy anya és apa nélkül

tehát intézet


és fentebb valahol írtam, azok is családra vágynak majd


tehát ha azt vesszük, hogy van gyerek aki családban felnőve, később meg gyereket nem akar, meg kötődést (ismerek ilyet és már 40-es éves), akkor eljutunk oda, hogy a neveltetés, mint minta csak kis mértékben befolyásol


tehát amit a kérdező akar, teljesen felesleges


elég lenne megállnia ott, hogy a vagyonát akarja örökíteni és kész.

2011. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 A kérdező kommentje:

A gyereknevelésben részt vennék és nem lenne elzárva a világtól és ugy élne mint a többi gyerek,csak nem lenne semi ráeröltetve.És ugy lenne nevelve,hogy társadalmi eszme,vallás stb.nem ráeröltetve...mint ahofy az most történik...

Az anya szexelhat randizhat csak ne éljen együtt 3-asban a gyerekkel.

És én lenék az apja és látogatnám,tehát volna apja...

Az intézetis gyerekekröl pedig annyit,hogy a családmodelt látják és erre nevelednek,hogy ez a normális-ezért vágynak rá...

Ja és volt és van apukám,sőt fivérem is és semmi bakj nem történt velem...

tehát nem kell keresni semmi pszihologiai okot..

2011. márc. 6. 14:45
 66/94 anonim ***** válasza:
A gyerek befolyásolása a neveléssel és az identitása eléggé különböző dolgok. Ha nincs fix családi háttere, legyen az akármilyen, anélkül végképp nem találja a helyét a világban, ez alap. A világnézete pedig erre épül a serdülőkorral magától kialakul, nem ritkán vagy a szöges ellentéte a szülőkének (csakazértis), vagy teljesen, egy az egyben továbbviszi, átveszi a szülői mintát. Mindenképpen keresi a SAJÁT útját, az alapokhoz viszonyít, ha nincs mihez, nincs miből kiindulni. Érzelmileg is sérül persze.
2011. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:

ahogy kedves kérdező írta, ő családban nőtt fel, mégsem akar családot

ebből levezetve tehát a gyerek is felnőhetne "hármasban"


minden egyes embernek szabad döntési joga van

lásd a tinik hogy lázadnak

14 évesen el kell paterolni egyedül egy lakásba, majd kialakul mit akar

addig csak az értékekre kellene megtanítani, mert hallottam olyat, hogy egy gyerek belecsöppent a jóba, és nagy gondtalanságában megtalálta a drogokat

2011. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék gyereket,de férjet nem... 23 éves vagyok, azt gondolom pszichésen semmi zavarom sincs,de ahogy olvasom az eddigi véleményeket,legtöbben nem így látjátok:)

Szeretnék gyereket,de nem szereteném hogy valaki hozzám legyen ragasztva:) rajta kívül!

Ha el tudnám magamon kívül tartani a gyereket már lenne, talán össze is jön ppár év múlva...

Előre érzem ezren lepontoztok, ha csak erre nem terelődik a téma egészen értelmesnek tartanak,de amint ez,mint életcél szóbakerül, sajnálkozó vagy botránkozó arcot vágott... de hát ez van...lehet hogy van olyan férfi a világon akivel mást is el tudnék képzelni,de egyenlőre nem találkoztam vele. Úgyhogy hajrá! Lehet összejön mindkettőnknek:)

2011. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:

"lehet hogy van olyan férfi a világon akivel mást is el tudnék képzelni,de egyenlőre nem találkoztam vele. "


te nem vagy biztos magadban

ilyenre nem lehet alapozni a kérdezőnek

2011. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:

15:38 Igazad lehet... abban vagyok csak biztos,hogy gyereket akarok! Arra viszont koromnál és tapasztalatomnál fogva nem mondhatom 100% biztosra hogy miután van egy gyerekem és évek múlva (merthogy az első években időm biztos nem lenne pasizni talán kedvem se) találkoznék egy férfival aki meg tudná változtatni a szemléletem- előfordulhat... nem mondhatom ilyen biztos nem lesz, csak azt hogy nem valószínű ha eddig ez nem sikerült.

Ahogy a kérdezőnek is lehet hogy egyszer évek múlva valaki más belátásra téríti...

Annyi biztos ha pár éven belül összejönne egy baba nekem, annak örülnék akár van apja akár nem a későbbikben!

2011. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!