Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen nőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen nőt találni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és olyan nőt keresnék,aki hajlandó lenne szülni gyermeket nekem.

De nem hagyományos családmintára gondolok:

hanem...

A gyemeket elismerném,nevemre venném,fizetném az eltartását és látogatnám,és végül ö lene az örökösöm.


2011. márc. 5. 15:57
 11/94 anonim ***** válasza:
70%
És ez miért érné meg a nőnek??? mert gondolom csak a gyerek költségeit fizetnéd, nem?
2011. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszolónak majdnem igaza van, de szerintem a szinglik nem kívánják, hogy a gyerek apja része legyen az életüknek.

Ellenben tuti, hogy vannak olyan nőtársaim, akik nem akarják elkötelezni magukat egy férfi mellett sem, de szeretnének szülni, és normális kapcsolatban maradni az apával. Egyébként is rengeteg a válás, így ez eleve ki van zárva. Azért benne van a pakliban, hogy egyszer csak szerelembe estek egymással, ezt ne felejtsd el. Igaz, a saját függetlenségét akkor is megtarthatja mindkettőtök, de nem csak a gyereket fogod látogatni, hanem az anyukát is, ami szintén nem ellenezhető. Laza kapcsolat, különös kötelezettségek nélkül.

Kívánom, hogy sikerüljön, 20 évvel ezelőtt én ilyen pasira vágytam, de sikerült a két gyönyörű gyermekemtől függetlenül jól elcseszni az életemet. A házasságom egy csődtömeg, de ennek a házasságnak köszönhetem a gyerekeimet.

2011. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
60%
pont ilyen férfit keresek évek óta...
2011. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
31%
és mi ebben a jó a gyereknek???????az örökség?a pénz nem minden,hisz nem családban nevelkedne,látogatnád...az nem ugyanaz
2011. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
Aztán a végén még adósságot örökölne a gyerek. de jól járna.........
2011. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: biztos, hogy lehet.


Egyebek: hogyan biztosítod, hogy megbízható nő legyen, aki nem nyúlja a gyereked pénzét?


Illetve, lehet, hogy maradi vagyok, de szerintem a gyerek egészséges fejlődéséhez kell az apa. És hogyan nőne fel szegény gyerek, szerinted nem utálna téged, hogy így magára hagytad? Elvárnád, hogy a nő maradjon egyedül, vagy nem érdekelne, milyen "pótapák" mellett nő fel a gyerek?


Én szeretnék gyereket, akár egyedül is bevállaltam volna (=nem számítottam arra, hogy az apa bevállalná), csak tartottam attól, hogy egyedül nem tudok neki megfelelő életet biztosítani. És méginkább elriasztott, hogy nem lenne jó a gyereknek apa nélkül felnőni.

2011. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 A kérdező kommentje:
Egy emberi lénynek adnák lehetőséget az életre és semmilyen módon nem befolyásolnám,de szeretném és ha bármikor szüksége lenne rám ott lenék.
2011. márc. 5. 16:13
 18/94 anonim ***** válasza:

nem tudnád szeretni a saját gyermeked?

és amikor csak ő fogná a kezed, amikor beteg vagy?


hogy lehet a gyerekből üzletet csinálni?

2011. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg találnál ilyet, ha a nő jövőjét is biztosítanád. Ha az övét nem, akkor ne számíts semmire. Ha viszont erre hajlandó vagy, akkor a nagyon szegény körülmények között élő, sokat csalódott, középkorú nők között keresgélj.

Szegény gyereket azért sajnálom. :(

2011. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
45%

Gondolom, hogy a kérdezőnek lehet egy nagyobb vagyona, amit nem szeretne az államra hagyni. Lehet, hogy pont ebből kifolyólag örökké úton van, pörgős életet és EZ TETSZIK NEKI. Szerintem szíve joga, simán lehet, hogy nem tartja vonzónak a gügyögést, pelusozást stb, ugyanakkor a tőle telhető módon (anyagiak) megadná a segítséget a gyerkőc felnövéséhez.

Miért kell ítélkezni? Szerintem egy korrekt ember, aki őszintén elmondta mit akar.

És hallottam már olyan nőről, aki csak gyereket akar, de családi életet nem. Itt meg még az is megadatna, hogy az apa korrekten segíti anyagilag.


Kérdező, szerintem találhatsz ilyet, de nem itt. Inkább társkereső rendszerekben feladott hirdetéssel.

2011. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!