Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen nőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen nőt találni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és olyan nőt keresnék,aki hajlandó lenne szülni gyermeket nekem.

De nem hagyományos családmintára gondolok:

hanem...

A gyemeket elismerném,nevemre venném,fizetném az eltartását és látogatnám,és végül ö lene az örökösöm.


2011. márc. 5. 15:57
 71/94 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek olyan nő kell, aki nem vágyik élettársra, sőt határozottan tudja, ha jönne ez illető, el fogja utasítani, mert ilyen az életszemlélete


te valahol vágysz egy társra

és ez rizikó faktor


annak ellenére mondom ezt, hogy a kérdező látószöge szerintem nem garantál különösebben semmit a gyerek döntési szabadságát illetően

a kérdezőből kiindulva, hogy családban felnőtt gyerek is van, hogy nem akar családot

2011. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 A kérdező kommentje:

"annak ellenére mondom ezt, hogy a kérdező látószöge szerintem nem garantál különösebben semmit a gyerek döntési szabadságát illetően"


Ha jól értem azt mondod,hogy az én látószögem nem garantál szabadságot a gyereknek...

ezt hogy érted?

2011. márc. 6. 16:16
 73/94 anonim ***** válasza:
Én is családban nőttem fel,de mikor barátom volt sem költöztem hozzá,akárhogy szerette volna, és én is szerettem őt mielőtt megkérdezezed, gyereket is szerettem volna, de együttélni életvitelszerűen nem szerettem volna vele. Szeretnék független maradni amennyire csak lehet egy gyerek mellett. Egy gyerekért feladnám az egyedülélést de egy férfi miatt nem. Nem vagyok biztos benne hogy ha lesz egy gyerekem és ezzel együtt egy teljesen másfajta életem az milyen lenne és én akkor milyen lennék...Azt tudom most ezt tudom elképzelni. De ha kiváncsi vagy és összejön nekem megírom ide erre az oldalra:)
2011. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 A kérdező kommentje:

16:18-as én kiváncsi vayok,

de irj egy mail is és magyarázd meg nekem a te nézeteidet....

2011. márc. 6. 16:39
 75/94 anonim ***** válasza:

16:07 vagyok

tehát ha van családban felnőtt gyerek, aki nem akar családot(mint a kérdező)


akkor miért kell kitenni olyan körülménynek hogy család nélkül nőjjön fel


és kívánom láss át azokon, akik csak a pénz miatt fognak neked hetet-havat összehordani

itt te elárultad a lapjaid

így könnyű lavírozni, hogy mivel lehet téged "megfűzni" a vagyonod miatt....

2011. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 A kérdező kommentje:

"tehát ha van családban felnőtt gyerek, aki nem akar családot(mint a kérdező)


akkor miért kell kitenni olyan körülménynek hogy család nélkül nőjjön fel


és kívánom láss át azokon, akik csak a pénz miatt fognak neked hetet-havat összehordani

itt te elárultad a lapjaid

így könnyű lavírozni, hogy mivel lehet téged "megfűzni" a vagyonod mia"


Nem vagyok hülye és nem lehet engem befüzni egykönyen.Olvasok a sorok közt,öszinte vagyok és nyitott vagyok.

Semmi trükk,flört és hasonló dolog rólam lepereg.

Én szereteni tudok szeretetböl,de a szerelemre már immunis vagyok.

2011. márc. 6. 16:51
 77/94 anonim ***** válasza:

Ez jóóóó:)

tetszik... ebben is igazad van, hogy lehet lesz olyan akit a pénz érdekel...

A volt barátomnak nem volt semmije,sőt pénze kevesebb volt mint nekem, tényleg szerettem de féltem vele együtt élni,viszont babát szerettem volna,de ő családot akart volna velem én meg féltem veleélni de gyereket vállaltam volna...

Ezekszerint nem vagyok egyedül ezzel, szerintem elkésve sem vagyok,majd csak összejön..

okom van rá hogy így gondolkozzak,de az biztos van a kérdezőnek is...ennyi

2011. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:

"a szerelemre immunis vagyok"


jelzem: nem vagy az.


csak nincs meg még esetleg egy magabiztos nő, akit meg tudsz fogni a jellemeddel, nem ájul el tőled az első percben, nem szexre hajt és nem pénzre, és nem szeret folytogatva és szabadon hagy téged élni - akibe előbb utóbb beleszeretnél ;)


hu kihívás vagy :)

ez tetszik

2011. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
lesz itt mindjárt harc érted, simán van már 2 nőszemély aki meg akar hódítani (vagy téged, vagy a pénzed)
2011. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:

18:07-es vagyok

tévedés

én nem akarom meghódítani, de izgat az olyan pasi, aki nem adja magát


lásd én sem adom magam;)

2011. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!