Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen nőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen nőt találni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és olyan nőt keresnék,aki hajlandó lenne szülni gyermeket nekem.

De nem hagyományos családmintára gondolok:

hanem...

A gyemeket elismerném,nevemre venném,fizetném az eltartását és látogatnám,és végül ö lene az örökösöm.


2011. márc. 5. 15:57
 51/94 anonim ***** válasza:

ez már kezd elnyúlni a személyi szabadság korlátozása felé

ki az aki garanciát vállalna arra, hogy 10-15 évig egyedül éljen egy gyerekkel?

azért én fontosnak tartanám, hogy beszámítható legyen az az anyuka

2011. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:

a törődésről, szeretetről meg ne is beszéljünk, amire szüksége van egy nőnek, pláne első gyereknél


gondolom nem olyat keresel, akinek van már vagy 2 és otthagyta a férje


milyen egyáltalán az ideális nő erre?

van elképzelés?

2011. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 A kérdező kommentje:

"ez már kezd elnyúlni a személyi szabadság korlátozása felé"


Érdekes dolog,hogy a ma megszokott hagyományos családminta elfogadott,de ebben minden "szálkát megkerestek.

Ma az emberek,ha összeházasodnak ez a lényeg-a gyerekmint egy meléktermék jön.

Lehet hogy el is vállnak a szülök-a gyerekek ez is megviseli...

Véleményem szerint a mai családmodell elavult és csak azért csináljájk az emberek minden nyilvánvaló hiányosságai miatt,mert csak ezt látják másoktól!

Egy nő akinek szintén az a fontos,mint nekem,hogy a gyermek mindenféle társadalmi beidegzödés és agymosás nélkül neveledjen,az a nő nem fogja most azt mondani hogy jól van most igy de pár év mulva "szerelmes" lesz és önző módon férjhez menne valakihez az addigi életét a gyereknek megváltoztatva önzöségből.

A gyereknek a necvelése érdekében semmilyen kulturális modellt nem tartalmazna a nevelése csak a nyitottságot,hogy később Ő döntsön az életéröl,nem pedig különbözö befolyások alatt.

Ez nem szerelem gyerek lenne-hanem SZERETET gyerek!

2011. márc. 6. 12:08
 54/94 anonim ***** válasza:

ha jól értelmezem, szerinted

egy nő arra való hogy gyereket szüljön és neveljen


ne éljen férfival

a gyerek érdekében


milyen nő az, aki ezt elfogadja?

aki ebben teljesedik ki?

2011. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:

Én nem döntöm el hogy a nö mie való...nem itélkezem,de te igen..

Az a nő aki pont ezt akarja-csak az a megfelelő..

seni nem tiltsa,hogy férfiakal randizzon,csak ne éljen együtt mig a gyerek felnő

2011. márc. 6. 12:52
 56/94 A kérdező kommentje:

Én olyan nőt keresek,aki mint én is elavultnak tartja a meglévő családmintát és igy hajlandó gyereket válalni...

Ha van ilyen van,ha nincs nincs...

Én cak igy válalnék gyereket,mert szeretném és szabad választásra nevelném és nem hagynám,hogy ebbe senki belezevarjon,mig neveledik...ebbe nincs kompromisszum..

2011. márc. 6. 12:54
 57/94 anonim ***** válasza:

ok nézzük, ha találsz ilyet

habár nem akarlak fárasztani, csak belegondoltam


a gyerek kizárólag az anyai identitással nő fel

férfi minta kanyarban

női minta viszont full előtte lesz


szét kellene nézni olyan felnőttek életében, akik apa nélkül nőttek fel


neked volt apukád?

2011. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:

Én egészen addig tartottam ezt ok-megvalósítható elképzelésnek amíg írtad, hogy a gyerek 15-16 éves koráig a nő ne éljen együtt férfival. Hát erre szerintem nincs garancia. Vagy te is bevállalod, hogy amíg a gyerek 15 lesz te sem élsz együtt nővel?

Jó, lehet, hogy valaki bevállalja, mert most csak gyereket szeretne, de az most van, ki tudja mi lesz 5-10 év múlva, az ember megváltozik, más lesz az elképzelése, mindig olyankor jön valaki amikor az ember nem is akarja-nem számít rá, ez meg hosszú távon a gyerek róvására mehet (pl ha huzamosan az anyuci korlátozva érzi magát, azt szerintem elsősorban a gyerek sínyli meg).

Ha 20 éves vállalja be, akkor nnnah, még úgy, ahogy elmegy, mert 35 éves korára "szabad" lehet, de szerintem egy 30-hoz közeledő nő már nem vállalná be.

Én 28 vagyok, HA egyedülálló lennék én lehet bevállalnám, mert jelen pillanatban mindent megvalósítottam amit akartam, a gyereken kívül, s egyszerű megoldás lenne, de az utolsó kikötés megöli az egészet, mert az így olvasva is "megkötés" érzést kelt, hát még benne élni..

2011. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:

de ha te kikötöd, hogy az anyuka ne éljen mással, ne házasodjon meg semmi, CSAK A GYEREK LEGYEN NEKI akkor te mit teszel azon kívül, hogy "pénzeled"őket? Te megengedsz magadnak mindent? Nők szek satöbbi? Vagy ezzel a felével mi van akkor? Az addig oké, hogy szül neked de mint más kapcsolatokban is volt már: terhes lesz a nő közben elhaggya az apa! Utána természetesen látogatja, tartja velük a kapcsolatot mivel a gyereke! De mivel már nincsenek együtt mindegyiknek saját élete van amiben az egyetlen dolog a gyerekük! Új barát, barátnő!

Az apa nem jelentheti ki, hogy a gyermeke annya egész addig ne éljen másik férfival kapcsolatban míg a gyerek 10enéves nem lesz! Ez baromság!

Ja és akkor te nem is akarsz semmiféle kapcsolatot vele(értem szerelem együtt"járás"...) csak felcsinálod és elhagyok aztán meg adod a pénzt neki VAGY MI? NEM ÉRTEM!

2011. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
a kérdező nem olyan nőt keres, akit ő ebbe belekényszerít, hanem akinek ez az álma, így gondolkodik
2011. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!