Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen nőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen nőt találni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és olyan nőt keresnék,aki hajlandó lenne szülni gyermeket nekem.

De nem hagyományos családmintára gondolok:

hanem...

A gyemeket elismerném,nevemre venném,fizetném az eltartását és látogatnám,és végül ö lene az örökösöm.


2011. márc. 5. 15:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim válasza:

korrekt jó válasz volt,köszönöm...

nem számítottam erre tőled,de ezt vártam..

2011. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
Írtam privit ahogy kérted..
2011. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:

Hát... mint nő, én biztos nem szülnék:

1.: ilyen szemléletű embernek gyereket

2.: ilyen feltételekkel gyereket


Nem jó se a gyereknek, se nekem.

Mi garantálja azt, hogy a 15 év alatt nem szeretek bele egy hapsiba de nagyonnagyon? Akkor pedig, legyen akármi, én bizony összeköltöznék vele.


De mi van, ha nem is ez történik meg, de születik egy másik gyerek is, akihez a másik apa normális módon ragaszkodik?


És mi van akkor, ha a kedves kérdezővel történik meg a nagy csoda, és szerelmes lesz és családja lesz? Akkor mit fog gondolni róla az ő első "szeretet" gyermeke?


31 évesen feladni a szerelmet... óriási nagy butaság már elnézést.


De nem akarom kioktatni a kérdezőt, most úgysem hiszi el, hogy számára is eljön az idő. De bízom benne, hogy nyitott szemmel és szívvel jár, és nem fogja eltaszítani magától a boldogságot!

2011. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:

Érdeklődve olvastam végig a gondolatmenetet. Ugyan én nem így csinálnám de elfogadom ha valaki máshogy gondolkodik.

1.Téged úgy veszem észre két dolog motivál...mindenáron ki akarsz törti a társadalom berögződéséből. "hagyjuk a tipikus családmodellt stb..." Én elismerem, hogy vannak olyan közhelyek amik elavultak, de mégis benne vannak a köztudatban. (vegyük csak a nőkkel szembeni előítéleteket. Pl ha egy csávó megd.g sok csajt, az király, ha egy nő szexel rengeteget akkor k.rva) De ettől függetlenül a társadalmi normák nem véletlen alakultak ki, olyan mint a genetika, ha nem válna be az adott forma akkor a fejlődés során eltűnt volna.

2. Nem érdekel a szerelem. Vagy nagy csalódáson vagy túl, ez esetben még fellángolhat a tűz, és ezért kár lenne feladni. Vagy tényleg sosem érdekelt, akkor viszont valami pszichológiai háttere lehet. (szociopata vonások) Ez nem fikázás, hanem ténymegállapítás. Sok ember genetikailag hajlamos pszichés betegségekre. (a mi családunkban sok a skizofrén)

Persze így is lehet csinálni ahogy te, de akkor miben különböznénk az állatoktól, akiknek csak a fajfenntartás a céljuk.

De a kérdésre válaszolva biztos van ilyen nő. Keress neten.

2011. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!