Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
 91/139 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Mintha magamat olvasnám. Saját példámból mondom hogy 24 évesen is ugyanígy fogsz ugyanitt állni hogy "kéne valaki". Nem fog keresztülesni rajtad az az ideális komoly filozofálós lány akiről nap mint nap álmodozol és akivel a legmagasabb szinten sznobkodnátok végig az életet. Kéne nekem is egy, de nincs ilyen. Ha van szerencséd, találsz olyat aki kirángat a négy fal közül, de az sem fog csak úgy keresztülesni rajtad.


Az a helyzet hogy a többség nagyon helyesen teszi hogy elmegy együtt "berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni", mert legalább van élete.


Most abban a fázisban vagy, hogy valami önigazolást keresel.

Hogy neked valójában ez jó, az élet úgyis ad rá egy pirospontot,


hogy elkölcsileg magasabb szinten vagy,

nem iszol, nem dohányzol,

nem állatiasodsz le valamiféle buliban,

nem pusztítod az állatokat se

...

csak az a sok undorító átlagember

- iszik

- dohányzik

- őrjöng (= szórakozik :)

- megeszi az állatokat

- túlzott gyakorisággal szeretgeti egymást ami aztán tényleg káros :)


Előre megmondom, ezzel a taktikáddal max egy adag tudatalatti felsőbbrendűségi önigazolást nyersz, még ha tagadod is magad előtt. Mit vesztessz?

- éveket

- kapcsolatokat

- tapasztalatokat

- barátokat

- élményeket

Egy nap azt veszed észre, hogy már nem is vagy fiatal, még qrvára nem történt veled semmi, és még egyedül is maradtál. És rájössz, hogy a "nincs senkim" problémakörhöz képest meglehetősen humoros a "tegnap esti buliban nyakonhánytam a barátnőmet" problémakör :)


Ja, és feladni azért nem kell magad, nagy vonalakban úgyse fogsz már megváltozni. De nyiss egy kicsit, jobban jársz, hidd el.

2011. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/139 anonim ***** válasza:

16:20 vagyok


00:42

bizonyos szempontból vannak benne igazságok, de ha valakinek meg kell tanulnia élvezni azt, amit nem élvez, akkor mindegy hogy bulizásról vagy magányról van szó


ha nem ismerkedik valóban nem fog belébotlani senki, de azzal hogy nem iszik vagy nem eszik húst, nem változik semmi. vannak olyan társaságok, ahol ezeket nem is kell erőltetni. gyakorlatilag az elvárásokon múlik minden, hiszen a többi részen nem igazán lehet változtatni. lehetne persze gyúrni is, vagy valamilyen stílusba belebújni, hogy a lányok jobban felfigyeljenek rá, esetleg sikeres üzletet vezetni. de ezzel nem feltétlenül elégülnek ki a "felsőbbrendű" elvárások.

2011. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/139 anonim ***** válasza:
85%
.
2011. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/139 anonim ***** válasza:
0%

PULISZKA VAGY!!

A VOLT PASIM IS ILYENVOLT...

kerdem tolle:'nemmehetnenk el hetvegen egy kicsit szorakozi"

erre o"mi? en olyan utolso helyre"....

17 eves es mindneki utalja...

engem is beleertve

igy sose lesz senkid

alkalmazkodnod kell masokhoz

ne tartsd magad nagynak, erkolcsosnek, kitunonek, mert ezzel csak azt fogod elerni, hogy mindneki utalni fog teged es kikozositeni!!!!!

NE legyel mar ennyire jo fiu letedre....eljel egy kicsit, mert egyszer elsz!!!!!

2011. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/139 anonim ***** válasza:
100%
(előre mondom, hogy a sok választ nem olvastam el) Szerintem teljesen normálisnak tűnsz, nekem legalábbis nem a bulizós, cigizős, piálós pasik jönnek be. Én is utálom a diszkókat, meg minden ilyent. (16/L)
2011. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/139 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira alkalmazkodni kell, akkor őt miért nem lehet megérteni? Szomorú, hogy manapság lehülyézik azt, aki nem iszik, cigizik, drogozik.
2011. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/139 Walk With Me ***** válasza:
100%

Bár fiú vagyok, azért megosztanám a véleményem.


Engem is taszít a bulizás, piálás (nem is bírom az alkoholt), meg úgy általábavéve ez az egész mai valóvilágfacebookviva generáció, de úgy vagyok vele, hogy mindenki éljen úgy, ahogy számára kényelmes, logikus, jó. Strandolást nem tudom miért szidod. Igaz én sem szeretem, de azért mert úgy érzem "kinőttem" ezt a pancsolósdit, pedig nem vagyok öregember, senki sem egyforma. Páran írták itt, hogy aki nem bulizik meg stb az micsoda élményekről marad le... Az hogy kinek mi mekkora élmény teljesen viszonylagos. Amíg mondjuk valaki bulizik egyet, addig én megnézem a naplementét utána pedig bámulom a csillagokat. Ezt ne szabja meg már senki, hogy így vagy úgy KELL élni. Nincs semmi ilyen kis kézikönyv az élethez, hogy ennyi meg annyi idős korban így meg úgy kell viselkedni. Ne utájátok egymást, fogadjátok el, hogy ennek az a jó, másnak meg amaz.

2011. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/139 Solarian ***** válasza:
31%

Nem vagyok lány de STRAND mint erkölcstelen dolog? Pap vagy te vagy mi az édes f@szom?

Hát ha nem jársz el sehova csak otthon wowozol a vegaburgered mellet ne csodálkozz hogy nincs barátnőd.

Amilyen kib@szott aszkéta vagy nyugottan elmehetsz japán szerzetesnek.

Szép volt, gratulálok.

2011. aug. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/139 anonim ***** válasza:
100%
Én is megosztanám a véleményem. Szerintem el kéne járnod néha szórakozni, kikapcsolódni, mert -mint ahogy előttem is írták- majd csak azt veszed észre 30 évesen, hogy még semmi sem történt veled. Én 16,5 éves vagyok. Nem vagyok az a nagy partyarc. Egész iskolaévben tanulok, mint az "állat". A 9 hónap alatt max. 2-3-szor megyek el a barátnőimmel buliba. Most viszont nyáron volt pár házibuli.:) Hidd el, hogy olyan felejthetetlen élményekben részesültem, hogy télen vissza fogom sírni a nyarat. Nem azt mondom, hogy "seggrészegre" ittam magamat, mint egyesek, de jól éreztem magam. Kell néha ilyen az embernek. Most megint új időszak jön, hisz itt a suli. Szóval neked sem ártana eljárni néha bulizgatni. Persze van, akinek nem ez jön be, de szerintem nem bánnád meg, és talán még barátnőt is szereznél. :)
2011. aug. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/139 anonim ***** válasza:
100%

16:20 vagyok


19:02

ez költői kérdés marad. szép dolog bölcsességeket böfögni a levegőbe és ellenkezőleg cselekedni


22:43

egyelőre a tolerancia nem norma, hanem az életbenmaradás késztette alkalmazkodás és alkalmazkodtatás. az erősebb kutya a falkavezér, a többi meg vagy követi, vagy kiközösítik


00:47

ezzel a megnyilvánulásoddal saját magad szúrtad hátba

2011. aug. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!