Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/139 anonim ***** válasza:
18%
egyszómintszáz: gyík vagy
2011. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/139 A kérdező kommentje:
12:50: lányok válaszát kértem.
2011. aug. 15. 12:51
 3/139 A kérdező kommentje:
Azt ugyanis már rég tudom, hogy a fiúk mit gondolnak róla :) Te csak megerősítettél ebben. :S
2011. aug. 15. 12:51
 4/139 anonim válasza:
70%
igaz h. nem nő vagyok... de szerintem ez a szemlélet egy nagy hülyeség... itt vagyok pl. én 18 éves vagyok eljárok discoba nem iszok alkoholt vagyis csak mértékkel iszok.. drogokhoz soha életembe nem nyúltam és nem is fogok... de ha jó a társaság akkor pl. nem kell be rúgni h. jól érezd magad vagy mondjuk ne disco-ba menny... biztos vannak felétek is ilyen nyugodt de mégis kultúrált kocsmák ahol van biliárd vagy csocsó a biliárd még duplán is jó ha nőzni akarsz ;) és ottsem csak alkohol van az ital laponn ;)
2011. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/139 anonim ***** válasza:
100%

szerintwem nincs evvel semmi probléma

szerintem ha igazán olyan vagy mint amit leirtál akkor klassz srác lehetsz kissebb az esély arra hogy megcsald a barátnőd stb... ˘(a legtöbb probléma a legtöbb srácnál)

szerintem minden lány boldog lenne veled

2011. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/139 anonim ***** válasza:
25%

1. vagyok: nemtudom miböl gondolod hogy fiu vagyok. el vagy tévedve nagyon.. attol hogy antiszoc vagy meg GYIK, attol még nem felsőbbrendü erkölcsökkel teli jobb ember vagy mint akiknek van is életük, csak egy szerencsétlen no-life GYIK.

18/LÁNY

2011. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/139 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen ugyanilyen vagyok én is, csak nőként.

Én se járok el sehova, nem vonzanak az ilyen "kikapcsolási" formák.

2011. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/139 A kérdező kommentje:

12:56: a stílusodból gondoltam semmi másból.

Mondtam, hogy nem vagyok antiszociális(talán enyhe szociális fóbiám van az igaz, de a kettő ég és föld).

Nem mondtam hogy felsőrendű erkölcsökkel teli jobb ember vagyok és másról sem fejeztem ki semmilyen negatív véleményt. Azt meg hogy érted, hogy nekem nincs életem? Nem mondtam egy szóval sem, hogy alszok egész nap... Nem vagyok állandóan otthon(de nem is járok el túl gyakran). De ha egyedül vagyok, akkor olyasmivel foglalkozom, ami igazán érdekel és soha nem szoktam unatkozni. És ami érdekel megnyugodhatsz nem a TV nézés.

2011. aug. 15. 13:05
 9/139 anonim ***** válasza:
8%
nekem nem jössz be, amúgy meg gáz vagy, nem hiszem, hogy van akinek rád van szüksége 20L
2011. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/139 A kérdező kommentje:
Jó, de igazából nem azt kérdeztem, hogy kellene-e nektek valaki, aki így viselkedik :) Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy mit gondoltok ezekről a dolgokról.
2011. aug. 15. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!