Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/139 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:59


nála van az igazság.

2011. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/139 A kérdező kommentje:
A strandos dolgot azért mondtam, mert a fiatalok 99%-a ugyanazért megy a strandra, amiért például egy részeges házibuliba...
2011. aug. 15. 14:01
 63/139 anonim ***** válasza:

kérdező igaz is meg hamis is a strandos állitásod

én is szoktam pasikat nézegetni a strandon de igazából fürdeni megyek hogy jól érezzem magam

2011. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/139 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:59


Mondjuk ez itt nem a vegetarianizmus témakör de szerintem az állatok és a növények sem azért vannak, hogy megegyük. Te sem azért születsz meg, hogy megegyen valaki. Ne próbáld nekem bemesélni, hogy mindenki más tárgy és csak te számítasz. Nagyon fogsz koppanni, ha azt hiszed, körülötted forog a világ. Én igyekszem úgy élni, hogy minél kevesebbet ártsak másoknak. Ezt csak úgy tehetem meg, ha nem eszem húst. (Hiszen a hús előállításához növénnyel kell etetni az állatot. Több növényt eszik meg egy állat mint amennyi hús lesz belőle. Ergó ezzel vagy 100-szor annyi pusztulást okozol.)


Amúgy meg mondom, hogy nem azért tettem fel a kérdést hogy siránkozzak, vagy ilyesmi. Sőt én nem is szeretnék ún. "barátnőt".

2011. aug. 15. 14:12
 65/139 anonim ***** válasza:
Azért ez durva általánosítás volt :D. Tudod kicsit nyitnod kellene a világ felé és megkeresni a hozzád való embereket. Nehéz lesz, de sikerülni fog. Amúgy suliba jársz még?
2011. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/139 anonim ***** válasza:
Bocsi, még a strandosra reagáltam :D
2011. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/139 A kérdező kommentje:
Igen még suliba járok.
2011. aug. 15. 14:14
 68/139 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki bulizós. Én kétszer voltam discoban, de többet nem fogom betenni a lában ilyen helyre. És ismerek másokat is, akik ilyenek. Ők viszont néhanapján isznak alkoholt (mértékkel, nem csinálnak semmi hülyeséget stb..) de ettől még teljesen normális emberek. Az ő szemükben sem lennél gyík. 19/L
2011. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/139 anonim válasza:
Szerintem nincsen veled semmi baj....csak kicsit zárkózott vagy.próbáld meg néhány gátlásodat ledobni,és akkor lehet hogy jobban menne az ismerkedés a lányoknál,és hogy több fiu barátod legyen:)nem muszály ahhoz innod,drogoznod meg ilyenek hogy barátaid legyenek ez igaz.
2011. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/139 A kérdező kommentje:
Én is ismerek sok olyat, aki nem jár bulizni, meg ilyesmi. De a többségük nem különösen szimpatikus, és inkább csak azért ilyenek, mert félnek, hogy a "nagyobbak" eltapossák őket. Az értékrendjük nekik is ugyanaz.
2011. aug. 15. 14:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!