Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/139 anonim ***** válasza:
13%

cseri anita válasza:


réges rég nem a kérdezőnek irom ezeket.

2011. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/139 anonim ***** válasza:
7%

marmint kedves "cseri anita"!


réges rég nem a kérdezőnek irom.

2011. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/139 anonim ***** válasza:

elnézést a 13:36

kommentet pedig nem is én irtam

ezt nem értem

2011. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/139 anonim ***** válasza:
csak kimásoltam a neved, h tudd neked irom, és igy sikerült, bocs. az énvoltam
2011. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/139 A kérdező kommentje:
Azt én is észrevettem hogy nem nekem írod, azért is kértem hogy ne itt veszekedjetek!
2011. aug. 15. 13:39
 46/139 anonim ***** válasza:

13:36 amihez az van irvana azt nem én irtam cseri anita válasza :


na azt nem én irtam

azt tudom hogy kimásoltad a nevem

2011. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/139 anonim ***** válasza:
ugy másoltam ki hogy "cseri anita válasza:" a válaszával együt.
2011. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/139 anonim ***** válasza:

értem

cseri anita válasza:


réges rég nem a kérdezőnek irom ezeket.


ezt nem én irtam

2011. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/139 anonim ***** válasza:
100%

65%-os 13:34-es: Én is otthon ülős fiatal voltam jó pár éve, mindig tanultam. Elvégeztem 2 egyetemet, alapítottam egy céget, 2 éve nem dolgoztam cégigazgatóként semmit, azóta a világot járom és jól érzem magam.


Most 40+ vagyok, soha fel sem merült bennem, hogy bánkódjak, mert fiatal koromban kihagytam azokat a dolgokat, amiket te értéknek tartasz most.

2011. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/139 anonim ***** válasza:
azt mondom hogy azt én irtam.................................
2011. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!