Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
 101/139 anonim ***** válasza:
100%

én 16 évesv vagyok és nem volt barátom, szűz vagyok. pedig az én koromban ne méppen gyakori azért szerintem. discoba én sem járok, mert nem szeretem azt, hogy ott mindenki hullarészeg, meg tapizzák a csajokat a nagyképű pasik, meg ott nem is lehet találni normálisakat, akikre ránézek é s azt mondhatom, hogy na Ő legyen az enyém. NEM!

szóval én megértem a gondolkodásodat, ha továbbtanuls, akkor viszont biztos lesz már csaj, aki nem ilyen bulikirálynő volt, mert azok már ilyen 20-25 éves kor között nem kellenek, mivel a fél város végiglment rajtuk. szóval: megértelek, és szerintem annyira nem gáz! :)



ha gondoldo, írj privit! ;)

2011. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/139 anonim ***** válasza:
100%

GRATULÁLOK!!! TELJESEN IGAZAD VAN! TISZTELLEK IGY LÁTHATATLANBAN IS, HA EZ IGY IGAZ AHOGY LEIRTAD!


én 17éves multam, és én sem élek ien modern életet

anyi most ujaban hogy néha megiszok 1sört, nyáron vagy heti 2t


csak én sportolok és jól megy(foci), és motorozok szabadidőmben az utakon, meg kocsikázok:)


szoktam ujabban járkálni érdekes szorakozohelyre(rock rnb rap disco pop midnen van, és nagony ritkák a balhék, meg a sötétebb alakok)


most jönnek a viszaigazolások, hogy felnéznek rám emiatt a stilus miatt, hogy én normálisabb vagyok, és értelmesebb...vicces stb. modnta már több lány is(nem piscák!=> most téleg lányokról van szó), hogy belőlem sokat lehet meriteni(pl vmien fejlődéshez: leszokni a cigiről, vagy tudatosabban élni)


szüz vagyok, és? ettől még nem érzem azt hogy kimaradtam volna valamiből

nincs szükségem éretlen csajokra akik 1hónap után közlik interneten keresztül vagy smsben hogy bocsika de ez a részemről csak oylan fellángolás volt és ugy gondlom hogy most legyen vége...


kienk kel az iylen? még a tölem idősebb lányok között is ezek a libák vannak többségben, fiukban meg találj olyan baártot aki hasonloan él, szóval nem használ káros dolgokat, nem használja ki a nőket, és nem csak azért jönne össze egy lánynal hogy jóül blokkolja őt, vagy azért mert ha van vkije akor attól menőbb lesz-.-

nekem vannak iylen baártaim, és büszke vagyok rájuk és magamra is


felsőbbrendüségi érzést hátrébb kéne szoritani?

a fenét!!! ha nem hsized el magadról hogy te vagy a jobb, akor a nyomorultak alá süllyedsz! csak légy midnig tudatos! ne tégy kárt másban!

én is szeretnék vegetáriánus lenni(vagyis olyasmi szerzet aki tejet meg ieneket azért még zabál, csak oylan dolgokat nem amiben lélek lehet, pl a csirafoltos tojást nem eszem meg de amiben nincs azt megeszem, vágod ezt gondlom, csak egyenlőre nem tudom ezt a helyzetet megteremteni, mert nincs saját portám, és ithon meg midneki hust akar, szeretem én is de job lene ha kihagynám(pl marhát már abszolut nem eszek, disznot már csak szalámikban meg ienekben, de töbnyire csirke és hal)


légy határozottabb, és ne mások véleménye érdekeljen, oylnaok véleményére adj, akik számitanak valamit az életedben, velem is ez volt a gond h mindenkinek meg akartam felelni, de hiba volt, elég annak a pár embernek akiknek te igazi barát vagy


F17

2011. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/139 anonim ***** válasza:
100%

15,20


igy van, discot én is rühellem, naogny megy a rajoskodás...

veled is együttérzek mint a kérdezővel, és sok sikert kivánok az élethez, de a továbbtanulásról annyit még hogy nem csak attól függ, amugy igazad van, mert mire aban a korban leszünk akora ezek a hülye amerikai utcagyerek stilusu csávók és az anyagiaskodó libák kiégnek a divatból


előző 15,21es

2011. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/139 anonim ***** válasza:
100%

szia. gratulálok.

örülök, hogy létezel. : ) nyugodtan érezd magad felsőbbrendűnek.

olvass nietzschét, én nagyon szeretem.

2011. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/139 A kérdező kommentje:
17:03: ez szarkazmus volt?
2011. aug. 30. 17:07
 106/139 anonim ***** válasza:
100%
nem. tényleg örülök.
2011. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/139 Solarian ***** válasza:
66%

07:02

najó igazad van kissé elragadtattam magam de akkoris nem fura ez hogy ki se dugja az orrát otthonról? Sehova, SEHOVA nem megy (strand mint erkölcstelen dolog :O )

Én se vagyok alkesz, énse cigizek, de a disco nem az egyetlen lehetőség a csajozásra! Hogy ennyire nincs egy barátja se akivel bowlingozzon, pingpongozzon, biciklizzen szünetbe is, az akkoris szánalmas.

Hidd el kérdező a buli nem egyenlő bebaszunk kavarunk lefekszünk mindennel ami mozog. Bár ha felétek ez járja akkor sajnállak.

2011. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/139 anonim ***** válasza:
100%

a párommal három éve vagyok együtt, de nem járunk el sehova.

amíg nem ismertem, addig se jártam sehova.

neten ismerkedtünk meg, és nagyon szeretjük egymást azóta is. nem hiányzik semmi az életünkből, csak a másik, ha épp nem tudunk találkozni valamiért.


strandra én azért nem járok, mert undorodom tőle, hogy idegen, számomra taszító férfiak megbámuljanak, és arra gondoljanak, hogyan basznának meg.

látom az arcán annak, aki arra gondol, és elég sokan vannak.

rosszul vagyok tőle.

2011. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/139 anonim ***** válasza:

16:20 vagyok


17:57

ezt valahol írta hogy sehová sem megy?


18:19

ez egy lánytól igen meglepő mondat, mert a legtöbben pont ezt élvezik

2011. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/139 anonim ***** válasza:

látod? mert csak azok a lányok járnak strandra, akik élvezik.

a többiek inkább meghalnak otthon a melegben.

2011. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!