Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/139 anonim ***** válasza:
14:31-es vagyok. Örülnék, ha sikerülne meggyőznöm téged :D. Nekem akkor nyílt fel a szemem, amikor egyetemre kerültem. Megismerkedtem olyan lányokkal, akik nagyjából olyan beállítottságúak, mint te, vagyis mint én is. Ne ítéld meg ilyen élesen az emberiséget.
2011. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/139 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el az emberiséget :) Attól, hogy valaki nem szimpatikus még nem ítélem el, csak éppen nem is keresem a társaságát.
2011. aug. 15. 14:53
 73/139 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...Rendben, csak úgy érzem, hogy az se szimpi neked aki nem bulizós. Akkor...?
2011. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/139 anonim ***** válasza:
És remélem nem tűntem bunkónak, csak próbálok segíteni neked, sorstárs. :)
2011. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/139 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
86%

Előre bocs fiú vagyok, de nem tudok komment nélkül továbbolvasni. Igazából nem értem mi ösztönöz egy embert ilyen viselkedésre. Attól, hogy elmész discoba, egy pubba nem leszel kevesebb, viszont lesz az életre egy kis rálátásod! Lehet így is van, ezt nem tudom, viszont ha eljutsz odáig, hogy saját tapasztalataidat kell tovább adnod a fiadnak mit mondasz neki?

"Nem jártam sehova, nem ittam soha, és édesanyád az egyetlen nő az életemben ezért nem tudok segíteni most hogy kidobott a csajod? Menjünk pingpongozni!"

Persze lehet mondani így is neki valamit majd, de én híve vagyok a saját tapasztalat erejének még ha keserves az ára akkor is! 22 évesen már annyi olyan emlékem van a barátaimról, meg a közös bulikról (amik nem versenyt okádós, vagy drogtól homályosak) hogy ha rossz kedvem van elég erre gondolnom! Mellesleg 22 évem ellenére megjártam a poklok-poklát a női nemmel valamint a másik végletbe is belekóstolhattam! Neked ezek hiányában marad az a gondolat, hogy makulátlan az erkölcsöd? Nem gondolod, hogy a fiatalságod legszebb éveit remeteként leélni ostoba dolog? Továbbá nem lehetséges, hogy nem mersz az élet semmilyen területén kockáztatni? Így lehet elélsz 100 évig is, de igen üres száz év lesz! Édesapám rendes, dolgos ember, követett el nagy hibákat az életében, (nem tanult tovább mikor lehetett volna) végigbulizta a középiskolát, ivott, dohányzott, de sosem volt olyan problémám amire ne tudott volna saját tapasztalatából tanácsot adni! Számomra követendő példa, hogy ne csak például műszaki dolgokhoz értsek, vagy barkácsolni tudjak, hanem az élethez is értsek!

Szerinted a lányok, nők mit gondolhatnak erről? Nekik férfiakra van szükségük, ami a rövid leírásod alapján, rád nem igazán vall! Érdekes személyiség lehetsz és egyedi ez igaz (ezért tisztellek is, hogy a mai világban egyedi tudsz lenni), de hajszál választ el a különc besorolástól! A saját érdekedben azt tanácsolom, hogy kezdj el egy kicsit élni, színesítsd meg a napjaidat egy kis igényes szórakozással (nem diszkóban ordító, valagrészeg emberek közt) például egy igényesebb pubba beülsz haverokkal, az ilyen helyekből kevés van de értelmesebb emberek is járnak oda mint egy talponállóba! 18 évesen nem kéne ilyennek lenned és nem az én tisztem ezt eldönteni, de egyet mondhatok neked egészen biztosra: nem lesz boldog és könnyű életed, mert nem minden ember veszi a fáradtságot, hogy kifejtse a véleményét rólad, hanem az arcodba vágja, hogy gyík vagy. Lásd előttem szólók némelyike...

Ha gondolod írsz email-t és beszélgethetünk.

Üdv

22/F

2011. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/139 anonim ***** válasza:
32%

Kedves gfhhhhhhhhhhhhhhhh!


Én vagyok a gyíkozó.

100% ig egyetérek a véleményeddel, meg az egésszel amit leirtál ugyahogy van. lényegében ugyan erre akartam rávilágitani, csak nemvok jó abban h kifejezzem a gondolataimat, meg másik stilusban közelitettem meg a helyzetet :) :D

kérdezőnek, meg még jópár embernek a kommentelők közül ajánlom hogy vagy 3x olvassák el amit irtál, és gondolkozzon el rajta, mert nagyon igaz.

örültem a szerencsének.

2011. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/139 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmit, örülök, hogy nem minden fiatal idióta, aki azt hiszi a diszkó, a piálás és a szex a menő manapság.
2011. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/139 A kérdező kommentje:
A válaszokhoz leírnátok, hogy hány évesek vagytok? Már aki nem írta le.
2011. aug. 15. 17:58
 79/139 anonim ***** válasza:
14:31 14:46 14:56 14:59 19 éves vagyok
2011. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/139 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen visszafogottabb srácot keresek, csak az a baj, hogy nem tudom, hogy ők hol találhatók. :)

A bulizós pasikból már kicsit sok volt, kevés a jó tapasztalatom velük kapcsolatban, de legalább ha elmentem bulizni megtaláltam őket...

Szóval "ti" hol vagytok fellelhetők? :D

21/l

2011. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!