Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
 121/139 A kérdező kommentje:
Igazából félreérthetőre sikeredett az a rész. Kár volt odaírni. Nem arról van szó hogy nem szeretnék párt, hanem arról hogy olyan párt szeretnék, akivel komoly dolgokról lehet beszélni(és itt most nem a jövő tervezgetéséről, vagy ilyesmiről beszélek) :D Ezt jobb híján lehet barátnőnek is nevezni, de szerintem több annál :)
2011. aug. 31. 19:54
 122/139 anonim ***** válasza:
100%

háth, most én ezt ami itt kijött a végén szánalmasnak tartanám, de ha összejöttök akkor sok sikert ;)

azt hiszem hogy abba a kevésbe tartoztok, én meg úgy vagyok vele hogy a tangás pic*arázós kiscsajok érdekelnek egyenlőre és ezt fel is vállalom- tartsanak sokan bunkónak de én még élni akarok és nem punnyadni és a világ komoly dolgairól beszélgetni- ha meglesz a diplomám akkor másképp állok majd a dolgokhoz ;) remélem :S

19/F

nem volt bántó szánék)

2011. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/139 A kérdező kommentje:

"háth, most én ezt ami itt kijött a végén szánalmasnak tartanám, de ha összejöttök akkor sok sikert ;)"


most pontosan mire gondolsz?

2011. aug. 31. 19:59
 124/139 anonim ***** válasza:

Nekem így látatlanban nagyon szimpatikus vagy. Az általad leírtak alapján szerintem hasonlítunk. Ha gondolod, írj privátot.

ebből fakadó levelezésre, de erre mondtam hogy ha összejönnétek netalántán így akkor tényleg tiszta szívből sok sikert, mert úgy találhattok 1másra hogy talán enélkül a büdös életben sohasem ;)

úgyhogy az sincs hiába hogy ide felraktad" magad

és attól függetlenül hogy én adott esetben vedelek cigizek, akár 16os csajokat keresek csak 1 estére

jobban kritizálható lehetek mégis manapság hozzád hasonló embereket "fikázzák" amivel nem értek 1et mindenki olyan amilyen és ezt így kéne elfogadni

az erkölcs amúgy tág fogalom vannak akinek ezek bőven beleférnekˇ^^ még így fiatalon

2011. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/139 anonim ***** válasza:
100%
Csak az jár strandra, aki élvezi a "megb.sználak" nézést? Jééézus... Sok hülye p.csa van, de azért ezt gondolni már tényleg durva. :D Én imádok strandra járni, mert szeretem a vizet... Ott felszabadultabb vagyok, kikapcsol az agyam, lehet szórakozni ha többen vagytok stb.. A "megb.sználak" típusú nézéseket meg megjegyzéseket viszont kifejezetten utálom. Degradáló is, mert én nem csak arra vagyok jó, meg úgy egyébként is. Szóval ez a "csak a p.csák járnak strandra" dolog nagyon nagyon nem igaz. :)
2011. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/139 anonim ***** válasza:
83%

"még nem volt barátnőm. És nem is akarok."

"ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki,"

nah most akkor mit is akarsz???????

2011. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/139 A kérdező kommentje:

""""még nem volt barátnőm. És nem is akarok."

"ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki,"

nah most akkor mit is akarsz??????"""


Jó ez félreérthető volt, de hidd el, tudom mit akarok! :)

Most nincs kedvem elmagyarázni, de egy párszor már leírtam itt, szólva ha érdekel olvass vissza :)

2011. szept. 2. 16:52
 128/139 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond nincs a hobbijaiddal, meg azzal sem, hogy nem iszol meg ilyenek. Ha viszont barátnőt szeretnél, akkor valaki olyat keress, aki hasonló, mint te. Ő biztos, hogy nagyon értékelni fogja, hogy valaki hozzá hasonlót talált.


PS: Ha egyszer buliznál egy igazán jót olyan zenére amit szeretsz a barátaiddal, meglátnád mennyire jó is az. Nem mondom, hogy be kell rúgni, én se szoktam berúgni, iszok egy kicsit és már megy is a buli. Diszkót annyira én sem szeretem, mert hogy arra a zenére ami ott megy szerintem nem igazán lehet bulizni, viszont a születésnapok és házibulok igen is jók tudnak elnni. ;)


18/F

2011. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/139 anonim válasza:
100%

Cseri Anitának szerintem is igaza van,hogy egy K I N CS vagy ! ;)



(és még 18alatt vagyok, szóval nem egy befásult 60as évekbeli gondolkodással mondom.:) )

2011. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/139 anonim ***** válasza:

tök normális faszi vagy, tarts ki az elveid mellett, nem az a fa..agyerek aki leissza magát, betép és hetente más csajt húz meg, hanem az akinek van tartása és elvei


respekt

2011. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!