Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/139 anonim ***** válasza:

ok értem értem

amugy aranyos vagy más már rég le hülyézet volna hogy nem értem amit irt.

2011. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/139 anonim ***** válasza:
83%
jolvan, nem fogok már itt vitatkozni. igy is tul sok volt. csak felhuztak. mindenki ugy éli az életét ahogy akarja, csak attol hogy vki otthonülős "elvan magában"os attol még aki jár bulizni, meg ha ugyvan iszik, az nem lesz egy erkölcstelen kur.va. élje mindenki a saját életét ahogy akarja.
2011. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/139 anonim ***** válasza:
nemvagyok f*szfej, csak ha más is az velem ;) vagy ha felhuznak.
2011. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/139 anonim ***** válasza:
100%

utcsó igaz

amugy

monika showba illő veszekedés

2011. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/139 anonim ***** válasza:
85%

annal azért szinvonalasabb :D

csak 2 teljesen eltérő világnézetü ember, soha a büdös életben nem fogja tudni ész érvekkel meggyözni a másikat, hogy márpedig az övé hülyeség és az enyém jó.

2011. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/139 anonim ***** válasza:

13:51

tiéd miért jó az övé miért rossz?

2011. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/139 anonim ***** válasza:

ahjjjjj :)


értsd:

én azt mondom az enyém jó övé rossz.

ő azt mondja az ővé jó az enyém rossz.

2011. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/139 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azért a strandos dolgot kifejtenéd?:D Kiváncsi vagyok. 21:34-es voltam
2011. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/139 anonim ***** válasza:
89%
"Ózdi vagy sinter vagy!" :D és most komolyan, én sem iszom, nem is cigizek, nem is drogozok de ezek elhanyagolható dolgok... a strand és a disco meg szórakozó helyek oda el lehet menni nyugodtan nem erkölcstelenek, vega vagy de miért? :D Az élet rendje hogy megeszel állatokat hogy életben maradj amúgy meg a növények is éreznek és pl kimutatták hogy ha egy sor répából kihúzol egyet a többi megijed. Változz meg vagy felejtsd el hogy valaha lesz párod.
2011. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/139 anonim ***** válasza:
100%

értem

mindenkinek más a véleménye

mindenki szerint az a jó amit ő maga jónak lát

2011. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!