Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szűz, és még nem volt barátnőm. És nem is akarok. Nem, nem vagyok aszexuális.


Nem vagyok antiszociális sem, de nem szórakoztatnak az olyan dolgok mint a strand, diszkó, stb. Sőt erkölcstelennek tartom ezeket.


Vegetáriánus vagyok és nem iszom alkoholt, nem kávézom és nem dohányzom. Drogot meg végképp nem fogyasztok. Sokat ülök otthon, de egyébként nem zárkózom el a programoktól. Nem sportolok, mert a csapatjátékokban sajnos gyengén teljesítek. Bowlinghoz, ping-ponghoz meg sajna csak iskolaidőben találok partnert. :(


Nem arról van szó, hogy ne akarnék társat. Sőt, szeretném, ha lenne valaki, akivel komoly dolgokról beszélhetek, és aki mellett önmagam lehetek. Sajnos sem az ellenkező nemben, sem az azonos nemben nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy menjek el ismerkedni egy szórakozóhelyre, mert nekem a társas kapcsolatok többről szólnak, mint hogy elmegyünk együtt berúgni, őrjöngeni és fűvel-fával kavarni. Engem ez nem szórakoztat, nem érdekel sőt taszít!


2011. aug. 15. 12:44
 81/139 A kérdező kommentje:
Hmmm. Én csak azt tudom hogy én hol leledzek (az adott pillanatban) :) Mondjuk logikus, ha sokat vagyok otthon, kisebb az esélye, hogy megtalálsz nem? :) :P Meg lehet szenvedni, ha az ember így akar szocializálódni, viszont ha az egyszerű utat választod, akkor ugyanolyan vagy mint a többiek...
2011. aug. 15. 23:32
 82/139 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
100%
Beigazolódni látszik a sejtésem, miszerint enyhe felsőbbrendűség érzeted van mások felett, ezért vagy olyan amilyen, ami nem más mint pózolás...
2011. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/139 anonim ***** válasza:

HÁHH!

ezt beszéltem énis 15 kommenten keresztül.

2011. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/139 anonim ***** válasza:
76%

béta srác vagy de nagyon így nem lesz csajod...

én is küzdök hogy legyen

f17

2011. aug. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/139 A kérdező kommentje:

Miért is lenne felsőbbrendűség-érzésem? (Amúgy bocs, de neked nincs véletlenül?)


"Meg lehet szenvedni, ha az ember így akar szocializálódni, viszont ha az egyszerű utat választod, akkor ugyanolyan vagy mint a többiek..."

Ezt úgy értettem, hogy ha Ő olyan srácot keres, aki nem jár pl. diszkóba, ott hiába is keresi. Tehát ezzel a céllal a diszkóban olyan lányt sem érdemes keresni, aki ilyen fiút keres. Ha diszkóba mennék, akkor viszont nem lennék olyan, amit keres. Semmivel sem gazdagítanám a diszkót.


Logikus, nem?

2011. aug. 16. 08:46
 86/139 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben vagy:)

19/L

2011. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/139 A kérdező kommentje:
Amúgy ha bármelyikőtök szeretne ezekről a témákról bővebben beszélgetni, nyugodtan írjon privát üzenetet!
2011. aug. 17. 00:13
 88/139 anonim válasza:
35%
hát ez nekem kicsit unalmas pasi lenne úgy barátnak is én se vagyok diszkós piás de ha valaki annyira lusta hogy nem is sportol semmit.... úgy nézel ki biztos mint egy etióp vagy egy viziló...
2011. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/139 anonim ***** válasza:
100%

végigolvastam, többnyire inkább csak a kérdezőt, érdekes személynek látszol, ha nyitott vagy rá, privátban beszélgethetünk


tudom hogy nem szorul védelemre a kérdező, ettől függetlenül kötelességemnek érzem kimondani, hogy egyáltalán nem lep meg a reakció, néhányan pedig igen visszamaradottak lelkileg. általában 2féle ember van: az egyik felháborodik mindenkin, aki nem olyan mint ő. a másikat pedig nem izgatja különösebben semmi. remélem hogy azért lesz néhány ember akivel beszélgetni is tudsz majd.


nyilván a kérdésnek van egy "rejtett provokatív" vonala, ugyanis állásfoglalás nélkül nem lehet igazán állíatni semmit sem. tragikomikus módon, a legtöbb ember a saját önirányú megvetését és felsőbbrendűségi kompenzációját vetíti ki az ilyen kérdésekre, mert maga is tudja, hogy a saját, vagy legalább a köz erkölcse szerint helytelen az életvitele. talán irigykedik is, vagy csak haragszik arra, aki másképp él.

ugyanis ha nem így lenne, el tudná fogadni hogy mások másak, főleg ha a másik is elfogadja a másik oldalt.


de végtében nem meglepő egy fogyasztói társadalomban, hogy egymást áruként kezeljük, az eszmei dolgok meg háttérbe szorulnak.

2011. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/139 anonim ***** válasza:
4%
Basszus neked nem kéne pszichológushoz járnod?:O
2011. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!