Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet közös jövője egy 19 éves lánynak és egy 46 éves férfinak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
93%
nem... ne szórakozz már
2012. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni, hogy fejtsétek ki a válaszotokat!
2012. ápr. 1. 19:42
 3/91 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2012. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:
Fejtsétek már ki könyörgöm!:D És ha mindketten szeretik egymást és akarják?
2012. ápr. 1. 19:44
 5/91 anonim ***** válasza:
97%
ideig óráig lehetnek szép pillanatok de hosszú távon nem hinném hogy bármi is lehetne. Te még friss, fiatal energikus vagy ő meg akármilyen jól tartja magát akkor is közeleg az ötvenhez. neked még most kell építened az életed ő meg már szinte túl van mindenen. ha vele is vagy szerintem ne képzelj bele túl sokat, ha jól elvagytok élvezzétek egymást de az esetek nagy többségében komoly úgy sem lesz.
2012. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
95%
Más generáció, más életforma.Egy 19 éves fiatal ember még szórakozna,utazgatna akár 10 év múlva is.Egy 50 körüli meg inkább nyugisabb életet szeretne.Lehet közös jövő persze, csak nem túl hosszú.Egy darabig jól elvannak, főleg a férfi a friss hússal.Aztán jönnek az ellentétek.De addig lehet közös.
2012. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
97%

Hát így hirtelen rávágnám, hogy nem, de már annyi mindent láttam és hallottam... Rengeteg dologtól függ. Kezdjük ott, hogy házas? Vannak gyerekei? Ha házas hajlandó otthagyni érted a feleségét?

Ilyen alapkérdéseket nem árt tisztázni.

Általános tapasztalat viszont az, hogyha "működőképes" is, akkor a fiatalabb "hozzáöregszik" az idősebbhez...

2012. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy aki a barátnőd apjába szerelmes?
2012. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
97%
Nem, most még lehet jól tartja magát, de 10 év múlva, mikor már kiakadsz a rigolyáin, már észreveszed a trotyi fenekét.
2012. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 A kérdező kommentje:
Természetesen nem házas. Nem vagyok bulizós fajta, inkább ő járna el örökké bárokba meg ilyen helyekre.
2012. ápr. 1. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!