Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet közös jövője egy 19 éves lánynak és egy 46 éves férfinak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 19:39
 81/91 anonim ***** válasza:
96%
Egy dolgot még nem értek: Feltetted ezt a kérdést, tehát van benned némi bizonytalanság. (Másképp miért lennél kíváncsi? Egy "átlagos" korkülönbségnél nem feltétlen merül fel az életkor kihangsúlyozásával a "van-e jövőnk".) Továbbá úgy látom, hogy a számodra pozitívumot jelentő válaszoknál mintha megkönnyebbülnél, a negatívabbakkal pedig szembemennél. Ez így pedig elég egyoldalú értékelése a véleményeknek. Olyan, mintha megerősítést várnál. Továbbra is fenntartom a véleményem, nem értek egyet a kapcsolattal, de kívánom, hogy találjátok meg a boldogságotok.
2012. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
80-asnak. Csak annyit tennék hozzá, hogy ugyanolyan eséllyel meghalhat egy huszon-harmincas korú férfi is 40 éves korában. Semmi garancia nincs arra, hogy ha most összejön egy mondjuk 25 éves fiúval, az majd elél, 60 éves koráig. Úgyhogy az, hogy egyedül kell, hogy felnevelje a gyerekét, az másnál ugyanúgy fennáll, teljesen függetlenül a férfi korától.
2012. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:

Kicsit off: azon válaszolók, akik azt írták, hogy baj lehet azzal a pasival, aki 40 felett sem alapított családot és nincs gyereke... azoktól kérdezem: jobb az, ha 3-szor elvált valaki 45 éves korára???

Merthogy ismerek ilyet is, egyszerűen nem bírnak megmaradni mellette a nők. Nagyon felemelő tud lenni, ha egy ismerkedés, egy randevú alkalmával ezt kell mondania a pasasnak...

On: Én párom pl. 1-1,5 év után mondta a volt barátnőknek, hogy ennyi volt. Ő, és nem a nők mondtak nemet. Nagyon nehezen tolerálja a hisztit, és a butaságot. Engem mondjuk nem tart butának, de azzal tisztában vagyok, hogy egyáltalán nem vagyok hisztis. Vannak neki is olyan dolgai, amiket teljes mértékben megszokott már, amiktől nem tud és nem is akar tágítani, de ezt el lehet fogadni.

Ha meg én menni akarok valahova, ő elenged, és hosszú együtt élés után nem biztos, hogy kárunkra válik mondjuk az, ha csinálunk a lányokkal egy-egy külön estét, és elmegyünk táncolni, bulizni, míg ő otthon marad.

Kérdező, én továbbra is azt mondom, amit mondtam is (23L és 38F, 5.oldalon talán...), próbáld meg, 1,5-2 éven belül úgy is megtudod, van-e jövőtök. Van a sorsnak néha egy különös fintora, és talán, TALÁN mégiscsak ő lesz az, akit "neked szánt az ég". Ha meg nincs, akkor meg csak 1,5-2évet "vesztettél el", amiből rengeteget tudsz tanulni! Ebből a szempontból csak jó dolgok jöhetnek ki belőle.

2012. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:

Uccsó, 15 meg 27 év különbség nem ugyanaz. Lehet, hogy nem válik károtokra, ha "elenged" (ezen röhögnöm kell, bocs) és a csajokkal mégy el néha egy-egy estére, míg ő otthon marad, de a kérdező, egy 26 évvel öregebb pasival hogy jár társaságba? Szerinted egy 19 éves mondjuk majd a csoporttársai közé hogy viszi oda a 46 éves fasziját? Vagy a 46 éves a maga korabeli, vagy akár 50 éves ismerősei között mit csinál egy 19 éves, azon kívül, hogy megbámulják? El se tudnak együtt menni normálisan a másik társaságával, a másikhoz való társasággal, mert ég és föld.


Ja, persze semleges "bárokba" járhatnak. Hát szerintem ez gáz.


A másik meg az, hogy ki mondta, hogy a háromszor elvált jobb? Hol van itt szó válásokról? Az se normális, aki mellett egy nő sem marad meg, meg az sem, aki 46 éves korára semeddig sem jutott el, pedig a normális férfiak már rég eljutottak addig.

2012. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 A kérdező kommentje:
Nem magyar. Ahonnan szàrmazik sokkal magasabb az àtlagéletkor..:)
2012. ápr. 6. 17:57
 86/91 anonim ***** válasza:
25. vagyok. Az én férjem sem magyar. De tíz év után már ez sem számít, hidd el...
2012. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 A kérdező kommentje:
Az nem baj, hogy magyar. Nem érdekel egyàltalàn,csak volt aki arra hivatkozott, hogy mennyi a magyarok àtlagéletkora,arra irtam.
2012. ápr. 6. 19:40
 88/91 A kérdező kommentje:
vagyis nem magyar...
2012. ápr. 6. 19:41
 89/91 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 A kérdező kommentje:
Hát másfél éve együtt vagyunk, egy hónapja költöztünk össze és boldogan éldegélünk:) Sokat balhéztunk a költözésnél, de ettől függetlenül még mindig ugyanúgy szeretjük egymást.Szóval eddig úgy tűnik van jövőnk...
2013. jún. 8. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!