Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet közös jövője egy 19 éves lánynak és egy 46 éves férfinak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 19:39
 71/91 anonim ***** válasza:
62%
Most le leszek pontozva, de nem érdekel. Én mindig is gyerekesnek, nyálasnak tartottam a saját korosztályomban lévő "férfiakat". Úgyhogy semmit sem tudtam velük kezdeni. Aztán jött ő, aki most már férjem. Van köztünk 23 év, és teljes összhang. Immár 8 éve ismerjük egymást, 6 éve vagyunk házasok. És mindketten magasról teszünk arra, hogy a többiek mit szólnak hozzá. Ezt tudom neked is ajánlani.
2012. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 A kérdező kommentje:
Teljesen boldoggá tettél a válaszoddal:D jó hogy ilyen a felfogásod. Én ezt még tanulgatom Tőle,mert Ő sem az a típus aki sokat ad mások véleményére.
2012. ápr. 4. 11:47
 73/91 anonim ***** válasza:
95%

Nem, méghozzá a hatalmas korkülönbség miatt. Bármennyire is érettnek tartja magát a 19 éves lány, az elkövetkező 5 évben rengeteget fog változni a személyisége. Egy 19 éves (ne sértődj meg), egy kicsit gyerek még, nem biztos, hogy tudja, mit szeretne az élettől, még tele van álmokkal, reményekkel, nem biztos, hogy élt már egyedül, amikor saját magáról kellett gondoskodnia (saját fizetésből), stb.


Egy 46 éves férfinek ideális esetben már van felesége, gyerekei, stb. Ha agglegény típus, akkor bizonyára örök fiatalnak érzi magát, és ezért keres magánál jóval fiatalabb barátnőt. Viszont pár év, és túl van az ötvenen (ami nem feltétlenül baj, de egy elég komoly jelzés arra, hogy túl van az életének a felén, míg egy 19 éves el se kezdett élni.) Szerintem a férfinek nagyon kényelmes, mert villoghat a lánnyal, aki mellett jóval fiatalabbnak érzi magát, ugyanakkor apáskodhat is egy kicsit. A lánynak szerintem kellemetlenebb, hogy megnézik, illetve azt hiszik, hogy az apjával jár karöltve. Ráadásul pár év, és a lány lehet, hogy szeretne gyereket, családot, normális életet, stb. Ha a párja 50 évesen gyereket vállal vele, akkor 68 éves lesz, mire a lurkó érettségizik. Nem akarok rosszmájú lenni, de sajnos lehet, hogy meg se éli. Tehát, ha hosszú távon tervez a lány, ezekbe gondoljon bele egy kicsit. A férfi lehet, hogy csak pár évet szeretne eltölteni a lánnyal, utána tovább száll egy másik virágra. Vajon miért nem állapodott meg eddig, és most miért pont egy 19 évessel állapodna meg? És sosem szabad azt hinni, hogy majd egy lány kedvéért megváltozik egy negyvenes férfi. Nem fog, bármit is mond. 26/N

2012. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
92%
73-as vagyok. Még annyi, hogy az én szüleim közt "csak" 11 év van, de így is szemmel látható, hogy apukám, aki 65 éves, bizony már elég rendesen öregszik, kezd beszűkülni, hiába, már nyugdíjas. Anyukám még járna társaságba, táncolna, de apámnak erre se igénye, se energiája nincs. A világnézetük is teljesen eltérő irányba fejlődött az utóbbi 10 évben. Anyám nyitottabb, alkalmazkodóbb, apám egyre maradibb, pedig fiatalon egyáltalán nem volt az.
2012. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
92%

nem tudom belegondoltál e már, hogy kb mikor végeztél a 40es éveiddel hamarosan meghalna

nektek nem lennének nyugdíjas békés éveitek...

2012. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim válasza:
96%

Ezt csak ti tudhatjátok. Egy 46 éves férfi lehet öreg tata, és lehet egy energikus sportos ember. Nem rég hallottam 70 éves maratoni futóról. 19 évesen lehetsz gyerekes, és lehetsz teljesen érett gondolkodású. Egy ismerősöm 18 évesen szült most, egy másik 30, és alkalmatlan a családi életre.

Én 57 vagyok és 26 a barátnőm. Együtt élünk 7 éve, és minden rendben van, pedig ez a kritikus 7 év. Én sporttal foglalkozom, ő középiskolában tanít. Hamarabb meghalhatok mint ő, sokan mondták, de a jövő titok. Van egy 5 éves lányunk, és most várunk egy fiút. Mások ilyenkor válnak először. Ha szeretitek egymást, hülyeség azt választani aki számszaki paraméterekben megfelel. A sors adja, és az veheti csak el. Ha beleszólsz a sors alakulásába, fájdalmat okozol magadnak.

2012. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező!

Igazuk van azoknak a válaszolóknak, akik azt mondják, hogy ne hallgass senkire, mindegy, hogy ki mit gondol.


Csak magadra hallgass: ha azt szeretnéd, hogy mire 18 éves lesz a gyereked, az apja 65-70 éves legyen, ha a férjed nyugdíjából szeretnél megélni 35 évesen, ha egyedül akarsz megöregedni, akkor tessék.


Az tényleg mindegy, hogy más hogy néz rátok.

2012. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
94%
Gondolkozz már. Apád lehetne...
2012. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
93%

Te életed elején jársz, ő meg kb a felénél. Nagyon más az életritmusotok, más az értékrendetek, ezek óriási konfliktusforrások.


Szóval nem. Te még gyerek vagy egy ilyen korú emberhez.

2012. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a férfiak várható átlagos életkora 65-70 év körül mozog. Gondolj bele: Mondjuk 20 évet együtt töltötök, és aztán? Ha lesz esetleg gyereketek, akkor ő is veszítse el idejekorán az apját? Esetleg még kamaszként vagy fiatal felnőttként? Nagyon csúnyán hangzik, tudom, de bizony ilyenekkel is kell számolni. (De azért kívánom, hogy ne így legyen)
2012. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!