Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet közös jövője egy 19 éves lánynak és egy 46 éves férfinak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 19:39
 21/91 anonim ***** válasza:
86%

Persze. Pont ennyi a korkülönbség apukám és köztem. Remélem, még hosszú közös jövő áll előttünk.


Most komolyan: hogy képzeled 2 év múlva? 5 év múlva? 10 év múlva? Előbb a gyereketeket pelenkázod, pár év múlva meg az apját?

Teljesen másról kéne hogy szóljon az életetek. Neked tanulni kéne, elkezdeni építeni a karriered. Neki készülni a nyugdíjas évekre, lassan unokázni.

Rövid ideig talán.

2012. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
71%

nem tudom hogy van gusztusod a tatához. előbb utóbb ugyis lelépsz.. semmi jövőtök nincs, mert mikor te 30 leszel ő már 60, lehet meg se éri azt a kort. ne vesztegesd el a fiatalsàgod erre a vén beteg állatra, mert nagyon bánni fogod. de ő se normális amiért kikezdett veled.

20L

2012. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
84%
Addig müködhet,amig bír egy-két menetet.Szóval ha a közös jövő alatt 1-2 órát értesz,persze .
2012. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
90%
Gyereket ne szülj neki a közel jövőben, amúgy pedig ne foglalkozz semmivel, éld át a szerelmet, aztán majd kiderül mi lesz.
2012. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
86%
Szia én 20 voltam, mikor összejöttem az akkor 48 éves párommal. Tíz együtt töltött év és egy közös gyerek után most az utolsókat rúgja a kapcsolatunk. 50 után minden évben hatványozottan öregszik, papásodik. Bár nem látom gusztustalan öregnek, hiszen valaha szerettem, és most sem vagyok közömbös azért, de tudom, hogy sokáig már nem leszünk együtt, és csak a korkülönbség az oka, semmi más.
2012. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne lehetne? Emberfüggő. Attól függ milyen az a pasi és milyen az a lány. Egy biztos, a lánynak tisztában kell lennie azzal, hogy egy kicsit mindig ki fog lógni az korosztályabéli ismerősei közül, és azzal is hogy megváltozik pár év múlva kezdeti tempó., akármennyire is fiatalos a férfi. Én szurkolok, sok boldogságot!!!
2012. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
71%
2 módon fog működni: vagy mindig meglesz a generációs szakadék (most ezt nyilván nem fogod fel, mert egy szerelmes kis buta liba vagy) vagy pedig hozzáöregszel a párodhoz és 25 éves korodra elmamásodsz. Szép kilátások:D
2012. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi erővel egyébként lehet azt mondani, hogy a (majdnem) egyidős párok pedig a bioritmus igazságtalanságától fognak szenvedni 38 éves koruk után. Rengeteg olyan párt látok és ismerek, ahol a pasi még bitang jól néz ki, a nő meg már megmamásodott, aztán dobbant (félrejár) az ürge... Rengeteg ilyen van.A minimum korkülönbség szerintem 7 év. A maximum meg 40.
2012. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
36%
nem értem,miért lettem lepontozva? A szex mükődhet,semmi akadálya.Sőt,vonzó is lehet szexuális egy 46 éves férfi,ezzel semmi ognd nincs. De komoylabb dolgot nem kell tervezni.
2012. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
21%
Nem én pontoztalak, ez az egy biztos.
2012. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!