Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet közös jövője egy 19 éves lánynak és egy 46 éves férfinak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 19:39
 31/91 anonim ***** válasza:
88%
apakomplexus. Kezeltesd ki magadat. Nagyon gááááz!
2012. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
34%
Nem látom miért ne lehetne. Pont ugyanannyi, mint bárki másnak, amennyiben szeretetre, egymás tiszteletére és közös értékrendre, célokra épül a kapcsolat.
2012. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
90%
akkor sem, ha szeretik egymást. legalább is nagyon ritkán. miért? mert az apja lehetne, mert egész más az értékrend, más fele tart az életük, amikor a pasi már lenyugodna a csaj még bulizna, stb-stb.
2012. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 A kérdező kommentje:

De épp ez az, hogy nem buliznék!Egyáltalán nem vagyok olyan mai tini p.cs., akinek csak a bulikon jár az esze. Inkább utazgatnék, világot látnék,de szerintem megtehetnénk azt is.

Igen,ez valószínűleg apa-komplexus, szerintem van alapja is, tudom is,hogy miért, de ez van... Annyi a különbség köztem és egy másik lány között, hogy emiatt az "apa-komplexus" miatt, talán még jobban olyan személyt keresek egy férfiben, aki védelmez.

2012. ápr. 2. 19:29
 35/91 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod szalakóta!
2012. ápr. 2. 19:31
 36/91 anonim ***** válasza:
68%
Válaszolók, ti otthagynátok a nagy szerelmet, mert mi lesz 10 év múlva? Élvezd ki, aztán az idő úgyis eldönti.
2012. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:

Aligha.


A rózsaszínű szerelem elmúlik kb. másfél év után és marad a rideg valóság: egy középkorú férfi, aki fiatal akar maradni és ezért begyűjt magának egy lánya korú leányzót barátnőként, és egy huszonéves, akinek akkora apahiánya van, mint a Mount Everest - azért keres egy apja korú férfit maga mellé a saját korosztálya helyett.


Természetesen vannak ellenpéldák, amikor megmarad egymás mellett két ilyen ember, de az nagyon ritka.


Én nem vennék ré mérget, hogy nagy jövője lesz egy ilyen párnak, de tőlem aztán lehet. :)

2012. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
94%
Az én szüleim között 20 év van - oké, a te esetedben egy kicsit több, de szerintem azért valamennyire hasonlíthatom az én példámhoz - és remekül megvannak. Már majdnem 18 éve. Szóval, szerintem lehetséges, csak tényleg akarni kell. Most mindenki rögtön vmi vénemberre gondol, ha azt hallja, h 46 éves férfi... pedig például apám már majdnem 60 és legalább olyan energikus, mint 30 évesen, és letagadhatna simán 20 évet. Kb. 46 volt, amikor én születtem. Szerintem sikerülhet, sok szerencsét nektek! :)
2012. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
Ja aztán mi lesz 20 év mulva???
2012. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
Aaah, nem tudom. En is mindig az idosebbekre buktam, de valahogy ez nekem is tul sok. En is fontolgattam par honapja egy hasonlo dolgot, de en 24 vagyok o meg 42. Most mar ugy gondolom, hogy nem lenne helyes, bar az a bizonyos szikra kolcsonos, de hosszu tavon nem megfizetodo. Meg jo, hogy parszaz kilometer elvalaszt minket, kulonben nem tudnek en sem ilyen jozanon gondolkodni :) Szerintem sem lehet kozos jovotok, ha engem kerdezel, de miert lenne igazam? Legyel te kivetel! ;)
2012. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!