Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet közös jövője egy 19 éves lánynak és egy 46 éves férfinak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 19:39
 41/91 anonim ***** válasza:
51%

Hirtelen azt vágnám rá, hogy felejtsd el. De megtanultam, hogy az élet nem fekete és fehér. Vagyis nem ilyen egyszerű.

Egyet tudok mondani: túl gyorsan ne ugorj bele hülyeségbe. Várj! Még ha sürget is, hogy "neki nincs ideje várni", te akkor is várj. És ez nem csak azokra vonatkozik, akik közt sok a korkülönbség, hanem alapba minden kapcsolatra. Én azt mondom, hogy másfél-két évet érdemes várni (ismerkedni, járni, randizni) amíg az ember végleg elköteleződik.


Tapasztalatom is van: Még 6 éve ezelőtt egy rendezvény alkalmával találkoztam egy férfival. Meglátott engem, odajött, leszólított, és elkezdtünk beszélgetni. Nagyon fiatalos volt, én olyan 28 évesnek néztem akkoriban (én 18 voltam) Aztán elmondta, hogy 34 éves. Ekkor megváltozott bennem valami, és a továbbiakban nem hajlottam a beszélgetésre. Pedig nagyon jól elbeszélgettünk, de egyszerűen nem volt..."gusztusom" hozzá, hogy hagyjam, hogy ez a dolog tovább fejlődjön. Szépen elbúcsúztam tőle, és kerültem egész nap.


Aztán idén ismét volt egy ilyen rendezvény ugyan ott, ahol 6 évvel ezelőtt. És ismét láttam őt. Most ugye én 24 vagyok, ő 40 (szerintem most néz ki olyan 34-körülinek)

Mikor megláttam, furcsa érzés kerített hatalmába. Emlékezett rám, odajött, és ismét elbeszélgettünk. Ő azóta megállapodott, neme volt már 2 kapcsolatom, mindkettő tönkrement.

Ma már bánom, hogy akkor nem adtam neki esélyt. Külsőre is tetszett (tetszik még most is), jól el is beszélgettünk. Egy próbát megért volna. Most is ugyan olyan ragyogó szemekkel nézett rám, mit 6 évvel ezelőtt. :) Nagyon jó érzés volt.


Remélem ne untattalak a szövegemmel, ezzel csak azt akartam mondani, hogy az ember megfontoltan cselekedjen.

Minden jót!:)


24/n

2012. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy most nem leszek népszerű, de azért leírom.

Én, ha esetleg beleszeretnék is egy ennyi idős férfibe, akkor az csak addig tartana, amíg nem jönnék össze vele. Ha egy idősödő férfi képes összejönni egy ennyire fiatal lánnyal, az számomra kiábrándító, és egyből elásta magát vele. Akármit is mondotok, ez nem normális dolog. És nem elsősorban a testiségről beszélek, hanem a lelki dolgokról. Milyen értékrendje, érzelemvilága lehet egy ilyen embernek? Miért nem a korosztályából válogat? Ha a fiatalnak nincs is annyi esze/ tapasztalata, hogy ne menjen bele ilyenbe, egy időstől már el lehet ezt várni.

2012. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:

Az én párom 38, én 23 vagyok.

Egy éve élünk együtt, és töretlenül szeretjük egymást - talán még jobban is, mint mielőtt összeköltöztünk.

Én már pár éve egyedül élek, szülőktől külön, sokak szerint komolyabban gondolkodom a korosztályomnál (ezzel nem feltétlenül értek egyet), de én úgy érzem, ez néha még mindig nem elég.

Bár teljes mértékben elfogadja, hogy 2-3 havonta egyszer elmegyünk bulizni a lányokkal (nem igénylek többet), azért vannak konfliktusaink, mivel sok olyan dolgot nem tudok még, amit ő már megtapasztalt.

Tudom, hogy ő ebben a korban már nem játszadozik a lányokkal.

Mindenesetre, jó vele, boldogok vagyunk mindketten, túléltük a gyermekünk halálát is, és ráadásnak egy munkahelyen is dolgozunk. Bár a babó becsúszott, nem terveztük, amikor szóba került a tervezés, akkor ő mondta, hogy várjunk, és én mondtam, hogy "neked már nincs annyi időd várni"... alapvetően jó a kompromisszum-készségünk, mindent meg tudunk beszélni, és sok dologban képes okos tanácsot is adni. Egy személyben tehát a kedvesem és a barátom is.

Mellesleg nincs apakomplexusom, teljesen egészséges, már-már baráti a kapcsolatom mindkét szülőmmel.

Viszont ekkora korkülönbség, mint ami köztetek van, hát, nem is tudom... ez még nekem is soknak tűnik. Ne haragudj, hogy ezt mondom.

Mindenesetre, próbáld meg, de ne fűzz hozzá sok reményt.

2012. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
18 évesen volt egy ilyenem. Akkor meg voltam bolondulva, harcoltam az egész világ ellen, én már felnőtt vagyok, én még szülnék is, csodálatos, a lelkitársam, tökéletes, úgy összeillünk stb. Aztán szépen lassan rájöttem, hogy nem is olyan jó ez és mára odáig jutottam, hogy a rohadek hogy volt képes ellopni éveket az életemből, mikor csak egy hülye lelkes kislány voltam, ő meg egy felnőtt férfi?!
2012. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok én is, apa 42. Nem fújjolok, mert el tudom képzelni, hogy egy lány vonzódik egy negyvenakárhány éves férfihoz, ez velem is megtörtént, de tettlegességig SOHA nem jutnék, mert az agyam megakadályozna ebben. Már apát féltem, hogy öregszik, nem bírja úgy a munkát, pedig ő még igencsak ereje teljében van. Nem kellene még egy öreg ember, hogy aztán egész életemben arról gondoskodjak. Időben szeretnék gyerekeket, és nekik is csak azt szeretném, hogy egy rendes családban nőjenek fel, és a ballagásukon/diplomaosztójukon még éljen az apjuk. Szóval összegezve: nem.
2012. ápr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
Tehát te is egyetértesz azzal, hogy apa-komplexus. Tehát nem őbelé vagy szerelmes, hanem mert "nekem miért jó ő". Nem önmagáért, hanem magad miatt. Akkor is így vonzódnál hozzá, ha mondjuk ő is 19 lenne? (nyilván kevesebb a feléd irányuló védelmezés, de az alapszemélyisége már megvan) Tehát akkor őt szereted, vagy csak az érzést? Tudod a tapasztalatok szerint mindenki felnő egyszer, még te is. Márpedig 20 év múlva már nem a védelmezőre, hanem a társra fogsz vágyni. És akkor mi lesz? Bocs, 66 éves vagy, már mégsem kellesz? Ki fogsz belőle nőni, akármennyire is szürreálisnak hangzik.
2012. ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 A kérdező kommentje:

Nem,nem nem,félreértettél utolsó! Én ettől függetlenül belé vagyok szerelmes. Társam,barátom is egyben,mindenben segít amiben csak tud és én is támogatom ahogy csak tudom. Arra értettem az apa-komplexust,hogy valószínűleg lehet,hogy ez is közrejátszott abban,hogy fejest ugrottam ebbe a kapcsolatba,de valójában nem tudom. Lehet,hogy az egésznek semmi köze az apa-komplexushoz,egyszerűen csak megtaláltam személyében azt,akit kerestem.

Mindig jobban érdekeltek az idősebb férfiak,mint a velem egykorúak,habár én eddig a max korkülönbséget egy olyan 16-17 évnek tudtam elképzelmi,de valahogy csak nem így alakult.

2012. ápr. 4. 08:43
 48/91 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál a kérdésemre: Akkor is ugyanennyire belé lennél bolondulva ha 19 éves volna?
2012. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 A kérdező kommentje:
Azt pedig egyszerűen elfogadhatatlannak tartom,hogy többen is nem normálisnak tituláljátok a páromat. Én vagyok az első ilyen nagy korkülönbséges kapcsolata,nem ez a perverziója,hogy fiatal lányokat szed fel,bármennyire is szeretnétek errefelé hajlítani a róla alkotott képet. Nyilván azok írnak ilyeneket,akik csak rosszat tudnak elképzelni valakiről,csak azért mert már idősebb,tapasztaltabb ember náluk és mégis tud magának egy boldog életet teremteni. Nem papás még 46 évesen az ember! Nem tudom,hogy ezt honnan szedtétek. Sajnos a néhány begyöpösödött társadalmi és erkölcsi felfogás miatt sok embert kirekesztenek a társadalomból,csak.azért,mert ő másképp éli boldogan az életét,és nem úgy ahogy azt elvárnánk.
2012. ápr. 4. 09:06
 50/91 anonim ***** válasza:
Nincsen.
2012. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!