Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet közös jövője egy 19 éves lánynak és egy 46 éves férfinak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 19:39
 61/91 A kérdező kommentje:
Vagyis utolsó előtti...
2012. ápr. 4. 10:48
 62/91 anonim ***** válasza:

"az enyém teljesen normális,mindössze nem úgy látja a világot,ahogy mindenki"


Ezt mondom az enyém is így indult. :) De csináld csak, úgy is a saját kárán tanul mindenki, csak ne lepődj meg.


Én időközben férjhez mentem, 10 év a korkülönbség köztünk, tökéletesen működik, bár meg kell mondjam, annak is oka volt, hogy a mostani férjem miért nem állapodott meg, mert vannak érdekes dolgai neki is, de teljesen tolerálhatók. Viszont a 46 éves, aki nem jutott el odáig még mindig, ahova 20 éve már eljutott egy normális férfi, az gáz.


19 évesen keveset tudsz te még a férfiakról, de mondjuk a 46 éves mellett sokat tanulsz majd, és legalább később hamarabb kiszűröd a selejtjét.

2012. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 A kérdező kommentje:

Kedves 10:47-es. Nyilván nem az ide beérkező válaszok fogják eldönteni,hogy szakítunk-e vagy sem. Kicsit abszurd lenne,nem? Csak érdekeltek a hasonló cipőben járó emberek tapasztalatai. Azt gondoltam,hogy a válaszolók nagy része nem-et fog írni a kérdésemre,de én ettől még kevésbé leszek szerelmes.

Szerinted mi kell még egy komoly kapcsolathoz szerelmen,megértésen,nagyon hasonló világszemléleten és nagyon jó barátságon kívűl?

2012. ápr. 4. 11:03
 64/91 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj Kérdező, de azt ugye tudod, hogy a gyerekkel erősen kiszúrnátok ha szülnél. Mondjuk 23 évesen végzel a tanulmányokkal, utána nem árt bedolgozni magadat valahova, ez eltart mondjuk 25 éves korodig. Ez persze csak akkor igaz, ha kutatómunkát nem akarsz végezni, mert abban se vége se hossza a karrierépítésnek, mindig van új lehetőség. Szóval mondjuk 25 évesen szülsz. Ekkor barátod 52 éves. Abban biztos lehetsz, hogy a gyerek egy az egyben rád marad. 52 évesen nem fog vele lemenni szaladgálni a játszótérre, sem felkelegetni hozzá éjszaka. Ráadásul köztetek több generációnyi különbség van, állandóan veszekedni fogtok a gyerekneveléssel kapcsolatban. Nem hangzik jól...
2012. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:

Kedves 10:47-es vagyok.


A közös jövőképet kihagytad. Az általános megvetés pedig tovább fogja nehezíteni a kapcsolatot, lehet, hogy épp a párod lesz az, aki azt mondja, hogy "Drágám, fiatal vagy még ahhoz, hogy belefáradj a magyarázkodásba: nem az apukám, hanem a párom"

A szex egy másodlagos dolog, egészen addig, míg nem lesz vele valami baj. Mindketten tudjuk, hogy 10-15 éven belül változásokon megy majd keresztül az, ami most talán jól működik. Ekkor te 30-as éveid elején jársz majd, elkezdesz valamit hiányolni. Természetesen el lehet nyomni az ilyesmit, meg lehet oldani megcsalás nélkül. De kevésbé lesztek boldogok, a párodnak is lehetnek majd komplexusai, ha nincsenek MÁR MOST is.

2012. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:
Hm arra még nem gondoltam,hogy a gyereknevelés.miatt veszekednénk,de ebben meglehet,hogy igazad van,ezt sose lehet tudni,csak amíg meg nem tapasztaljuk. Viszont biztos nem szülnék olyan későn.
2012. ápr. 4. 11:16
 67/91 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


az én barátnőm is kicsit hasonló helyzetben van, mint Te, sőt, talán még extrémebben is, mert náluk még nagyobb a korkülönbség. Neked is csak ugyanazt tudom mondani, mint neki: hát, ha azt érzed, szükséged van arra, hogy megéld ezt a kapcsolatot, hát rajta, éld meg, érezd jól magad. Csak a józan eszed ne tedd soha félre. Nem azt mondom, hogy szakíts vele, mert nincs jövője. Egyrészt mert nem lehet tudni (végül is hall az ember elég ellenpéldát, hogy léteznek jól működő párkapcsolatok nagy, esetleg extrém nagy korkülönbséggel), szóval akár még jól is elsülhet. Persze az is lehet, hogy nem, az észérveket nem sorolom fel, megtették már előttem, meg hát tudod Te azt magadtól is.


Ismétlem, csak arra ügyelj szerintem, hogy sose dönts meggondolatlanul, főleg ilyen nagyobb döntések előtt, mint mondjuk házasság, gyerek. Alaposan fontold meg, ennyi a lényeg. A szerelem ne vakítson el. Tudom, nehéz ez. De akkor is.


Neked is ugyanazt kívánom, mint a barátnőmnek: hogy minden úgy alakuljon, ahogy Neked a lehető legjobb.


27/N

2012. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 A kérdező kommentje:
Nincsenek most komplexusai. Arra viszont már én is gondpltam,hogy ez esetleg a gyereknek rossz lehet a későbbiekben,azt pedig nem annyira szeretném,még akkor se,ha ő ennek ellenére ragaszkodik a gyerekhez. De! Gyerekkel mindenképp várnék még legalább két-három évet,amíg be nem nő a fejem lágya,és késznek nem érzem magam. A legjobb az lenne,ha már nem szeretne gyereket. Akkor minden problémánk megoldódna,mert a vele töltött idő nekem nem lenne időpazarlás.
2012. ápr. 4. 11:21
 69/91 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11:18-as! Ha szabad kérdeznem,mennyi köztük a korkülönbség? Esetleg priviben is megírhatod,de ha nem akarod,az se baj:)
2012. ápr. 4. 11:23
 70/91 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az a százalék, akinek ténylegesen működik ez.

Akárhogy is, nagyon nagy az értelmi különbség.

2012. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!