Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet közös jövője egy 19 éves lánynak és egy 46 éves férfinak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 19:39
 51/91 A kérdező kommentje:
Bocsi,arra is akartam,jó is,hogy írod! Naná,hohy szerelmes lettem volna belé! Boldog lennék,ha találhatnék a korosztályomban egy ilyen embert,mint ő,de mégboldogabb,ha csak egyszerűen ő fiatalodna meg ripsz-ropsz és előttünk állhatna egy boldog élet.
2012. ápr. 4. 09:08
 52/91 anonim ***** válasza:
NINCS !!! Túl nagy a korkülönbség, amit most talán elfed a szerelem. 27 év rengeteg. A nő még nem élt, nincsenek tapasztalatai, életbölcsessége, nem beszélve arról, ha gyermeket vállalnak.
2012. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:

Akkor fogod megtudni, ha kipróbálod. Semmiképpen nem szülj gyermeket, csak éljetek együtt, egymásnak. Majd a jövő igazolja a dolgot, most képtelen vagy tisztán látni, az idő meg fogja adni a választ.

Szerelmes vagy, ezért nem tudsz kilépni, ez érthető és nem is kell. Éld át minden pillanatát, de közben azért próbálj józanul is gondolkodni kettőtök hétköznapi reakcióin. Beszélgessetek minél többet, ez kihozza a gondolkodás, a mentalitás különbségeit.


Aki itt igazán vesztes lehet majd a végén, az szerintem nem Te leszel, hanem a férfi, mert Te még fiatal vagy, hogy pár év után is újra kezdd mással, de nála ez már sokkal nehezebb lesz.


A jövőt nem lehet megjósolni, csak ha elég bátor vagy, hogy megéld. Azt kell eldöntened, szánsz-e erre a kapcsolatra az életedből, hogy saját tapasztalatokat szerezz.

2012. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
Ha még mostanra sincs neki gyereke, meg legalább egy volt felesége, akkor tényleg érdemes elgondolkodni rajta, hogy egy selejt különben, mert azért 46 éves korára, aki ezt nem éri el, annak oka van. Pár hónap után még nem látszik, de előbb-utóbb te is rájössz majd.
2012. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:

Azt gondolom én is, hogy ideig-óráig lehettek boldogok. De! Gyereket semmiképpen ne szülj neki, Te még fiatal vagy a gyerekvállaláshoz, ő pedig idős. Akár tetszik akár nem. Neked még nincs exisztenciád, mitől is lenni, neki pedig már van. 10-20 év múlva még mindig fiatal és csinos anyuka lehetsz, kamasz gyerekkel, Apuka viszont 66 éves lesz, és legkésőbb ekkor előjönnek a bajok.

De amúgy is, ha pont Ő az, aki eljárna még bárokba, Te meg nem vagy egy bulizós típus, akkor nem a normál felállás van köztetek, lehet hogy 5 év múlva már Te leszel az, akit Ő fog öregnek érezni, és lecserél egy másik 19 évesre. Pláne ha Te szülsz egy gyereket, és elmamásodsz.

46 évesen bárokba járkálni (nem egy sört írtál a meló után a haverokkal...)olyan fura számomra. Nem biztos hogy elég családcentrikus, ha ez még mindig fontos neki, lehet hogy csak a fiatal lányok miatt járkál oda...

Ti hol ismerkedtetek meg??

2012. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:

Nem bárban ismerkedtünk meg.


Mi az,hogy selejt! KÖNYÖRGÖM! Normálisnak érzi az magát, aki ilyeneket mond másokról, úgy, hogy nem is ismeri?! Kár volt kiírnom a kérdést mert itt az emberek nagy része teljesen rosszindulatú és nem tudja elképzelni, hogy van élet a beszűkült felfogáson kívűl is.

2012. ápr. 4. 10:26
 57/91 anonim ***** válasza:
Leírom az én történetemet, hátha segít Neked a döntésben: A párom elvált, egy tündéri kislány Édesapja és idén tölti a 40-et. Én 22 leszek, koromhoz képest,érett lány. (18 éves korom óta magam tartom el, két iskolát végzek jelenleg egy nemzetközit és egy itthonit. Ezt csak azért írom, mielőtt akárki lekislányozna, köszönöm a megértést:)) Nos mi több mint 1 éve szeretünk bele halálosan egymásba ő akkor már 4 éve elvált volt egyedül élt. 1 hét múlva azt mondta egész életében rám várt,- és igaz, hogy megfogadta, hogy többet senki nem lesz- azt mondta majd Én leszek a felesége. Küzdöttem harcoltam ellenne, de aztán elgondolkodtam és magamba szálltam. Akkor lett vége egy kapcsolatomnak ahol lelkileg terrorizált és majdnem megütött a kedves 20 éves srác. De itt van Ő aki lehet, hogy 40 lesz (tegyük hozzá én napokig abban a tudatban voltam, hogy 28 kicsit jól tartja magát:)) aki szeret, mindent bevállal értem(gondolok itt a szüleim haragjára) Ma ott tartunk, hogy az éven eljegyzés jövőre lagzi a család imádja Őt, mindenki alig várja a lagzit (nagyi már megrendelte az ajándékot:)) és a párom kiemelte, hogy akkor mondjak igent, ha megajándékozom Őt egy tündéri gyermekkel, mert akkor lesz teljes az életünk:) Lehet, hogy valaki majd el ítél ezért, elfogadom de kérem kulturált ne bántó módon tegye:) Igaz köztünk 19 év, a kedves kérdező között pedig 27 ami egy picit tényleg húzós. Azért írtam le a mi történetünket, hogy erőt meríts belőle ha folytatod, viszont ennek ellenére én is azt mondom, hogy esküvő és gyerek az most még legyen elfelejtve. Várj...ha ő sürget akkor is...
2012. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:

Nem ismeri, nem ismeri. Figyelj, én elhiszem, hogy szerelmes vagy, de kérdezd már meg magadtól, hogy a 46 éves férfi, akinek lassan unokája kellene, hogy legyen, miért nem bírt vénségére addig se eljutni, hogy legyen egy felesége, meg egy gyereke legalább? Valami bibi van ott.


Én is azt hittem, hogy én a 42 évesemmel 18 évesen az isten lábát fogtam meg, már rendesen égőnek tartom milyen hülye voltam, mert úgy másfél év után elkezdtem rájönni, hogy basszus oka van, hogy ez a pasas miért nem állapodott még meg, és nem az az oka, hogy nem találta meg a tökéletes nőt, aki majd én leszek, hanem az, hogy hmmm selejtes "közös jövő-férj" anyag. Most 6 évvel később még mindig senki nem maradt meg mellette. Nem véletlen.

2012. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:

Bármit mondunk, mellette maradsz, szóval igazad van abban, hogy kár volt kiírni a kérdést. Főleg, ha biztatásra vártál. Szerelmes vagy, de nem gondolsz igazán bele, hogy mi is történik veled. Azt meg sem említem, hogy undorító dolog, nem olvastam a válaszokat, de legalább egyszer tuti elhangzott.


Egy 46 éves férfi mögött 46 év tapasztalata van, mögötted 19. Az életetek teljesen más szakaszában jártok. Majdhogynem képtelenség, hogy ez komolyabb 'komplikációk' nélkül működjön. A szerelmen kívül nincs indok, ami a kapcsolatotok mellett szólna. Márpedig, ha olyan érettnek tartjátok magatokat, akkor ez egy komoly kapcsolat kell hogy legyen. Komoly kapcsolathoz pedig a szerelem édeskevés.

19L

2012. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 A kérdező kommentje:
Kedves 10:38,as köszönöm! Az ilyen történetekre lenék kíváncsi. A tapasztalatokra,nem a „hasraütök és úgy benyögöm,hogy nem” válaszokra. Túl összetett dolog ez ahhoz,hogy valaki így ítélkezzen. Kedves utolsó: lehet a te párodnak volt valami problémája,de az enyém teljesen normális,mindössze nem úgy látja a világot,ahogy mindenki.
2012. ápr. 4. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!