Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet közös jövője egy 19 éves lánynak és egy 46 éves férfinak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 19:39
 11/91 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes a barátnőm apjábaxD Az valaki más lehet.
2012. ápr. 1. 19:50
 12/91 anonim ***** válasza:
95%
amúgy meg írtad hogy közös jövő?... na de képes lennél szülni akár egy 50 körüli pasinak majd később? ahogy írták is többen ideig óráig akár pár évig is működhet de a hosszú távú jövőt nem árt átgondolni.
2012. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 A kérdező kommentje:
Hát sajnos képes lennék...:S:D A szüleinél is meglehetősen nagy a korkülönbség,az öccse és a barátnője közt is. Ez valami családi átok lehet náluk...Esetleg van valakinek ilyen tapasztalata már?
2012. ápr. 1. 19:54
 14/91 anonim ***** válasza:
88%
ma 19:52 vagyok. én tapasztalatból írtam. mondjuk köztünk "csak" 20 év a korkülönbség de sok a probléma. de kívánom neked hogy legyetek boldogok!
2012. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
81%
Ó, ez a ffi részéről csak valami önigazolás, h nézzétek, milyen csajom van 46 évesen, jól tartom magam, mi? Nem igazi érzelmek. Te meg, kérdező, egyik nap, talán 5 vagy akár 10 év múlva beleszeretsz egy jóképű 30-as pasiba, akkor mi lesz? Ott hagyod a segítségedre szoruló, öregedő, netán betegeskedő párodat? Vagy feláldoznád magad? Nem lesz ő mindig bárokba járó, meg fitt meg nemtom. Az öregedés mkit utolér.
2012. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mindenkit utolér az öregedés meg hasonlók, de egyszerűen tökéletesen összeillünk. Annyira nehéz ügy, mert nagyon szeretem, és még gyereket is szülnék neki, úgy, hogy kb. fél éve még úgy gondoltam, hogy 30 éves korom előtt tuti nem szülök gyereket. Abban meg biztos vagyok, hogy nem csak villogni akar velem. Túl sok figyelmet fordít ő rám ahhoz, hogy csak "villogjon".
2012. ápr. 1. 20:02
 17/91 anonim ***** válasza:
80%
Te beteg vagy.
2012. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 A kérdező kommentje:

Nem bíráló véleményeket kértem.

Különben nem beteg, csak szerelmes. Hidd el, én se gondoltam volna, hogy valaha ilyen eszement helyzetbe fogok kerülni, érzem a helyzet súlyosságát, tisztában vagyok azzal, hogy meglehet, hogy elcseszném ezzel az egész életem, de ha boldogan élnénk, akkor talán mégsem.

2012. ápr. 1. 20:07
 19/91 anonim ***** válasza:
31%
egyik barátnőm 19 éves volt mikor összejött az akkor 40 éves barátjával,már 2 éve együtt vannak,boldogan
2012. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
87%
Én 10 évet áldoztam egy 57 évesre nem érte meg utólag!!!!ne légy hülyeee
2012. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!