Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vonzódni a lányok az alacsony, vékony fiúkhoz? Ha valaki ilyen és nemt ud már változtatni sem ezen, akkor emiatt sosem lehet barátnője? Miért kell minden csajnak magas vagy mackó, esetleg kigyúrt fiú?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:54
 61/94 anonim ***** válasza:
62%
60-as. Lehet, hogy te jóképű vagy, és az felülírhatja a magasságot. Azonban aki alacsony és ronda is annak tényleg semmi esélye.
2013. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
82%

Azok akik leírták, hogy alacsony pasiknak is van barátnőjük sőt van akinek tetszenek az alacsony pasik,vagy éppen alacsony a barátja- azok le lettek pontozva, van olyan aki 0%ot is kapott... Aki meg ennek ellentettjét állítja az meg fel lett pontozva, vagy is az lett felpontozva, akinek deformált, hül.ye gondolkodás van, és csak sírni tud meg rinyálni... Érdekes módon mi a jó büdös. fr.anc.ért nem néztek szét az utcán párokat nézelődve? Mert én tudok mondani nem is keveset, ahol a pasi alacsony és még is van barátnője! Nem a nőkkel van a baj, velük is egy bizonyos réteggel, de a másik réteget mindig elfelejtitek és nem hisztek nekik, nem tudom miért de ti nem az alacsonyságotok miatt nem kellettek a nőknek hanem a h.ülye gondolkodásotok miatt. Látni rajtatok,hogy meg vagytok keseredve a magasságotok miatt. Na emiatt nem kellettek ti a nőknek!

Az én apám 168 cm körül van, alacsony, sőt rokonok között is elég sok az alacsony pasas még is mindig volt barátnőjük, van amelyiknek még felesége is van már. És egyik sem csúnya nő! Ráadásul az egyik nőfaló, és ő 170 cm alatt van,bőven! És mindig csinos,szép barátnője volt! Pedig vagy pár centivel magasabb tőlem(én 161 vagyok).

Nem vagytok normálisak ti mind. Ezen maximum egy pszichológus segíthet! Ha másnak nem hisztek, és a szemeteknek sem mert vakok vagytok, akkor itt már nyaktól felfelé van a hiba,és nem a másikban!

De csak sírjatok tovább. Azt meg már meg sem említem, hogy mi van akkor ha a srácnak nem kell a magassága miatt egy lány? Erről sosem beszéltek,hogy a férfiaknak, fiúknak milyen elvárásaik vannak a lányokkal szemben. DE mindig csak a nő a hibás, bizony, olyan nincs,hogy a férfi is!

Ilyenkor kéne végre magatokba nézni, lehetőleg jó mélyen, nem másokra mutogatni állandóan!

Veletek van a baj,a gondolkodásotokkal. Csak a nyáron mikor mentem sétálni, nem számoltam meg, de annyiféle fajta párok voltak egymással.Magas alacsonnyal, alacsony alacsonnyal, kicsit ducibb vékonnyal, csúnya széppel, pocakos hasú csinos barátnőjével, stb... És mindegyik boldognak látszódott. Nem tudom ti merre néztek, vagy merre nem néztek, de ha az utcán sem hiszitek el amit láttok a szemetekkel, ott már nagyon nagy probléma van veletek!

Sürgősen keressetek fel egy szakembert, mert ez így nagyon nem jó. És kapcsoljátok ki a tv-t ,újságokat se nagyon lapozgassatok, és ha lehet foglalkozzatok többet magatokkal a belsőtökkel főleg, és külsőtökkel is.

Mert aki ennyire meg van keseredve, annak az önismeretével és a világ ismeretének hiányával van a baj. És nekem ne jöjjetek idi.óta brit,holland "tudósok" általi b.arom kísérletek,tesztek eredményeivel. Mikor a valós élet teljesen mást mutat! De hogy még írjak egy pár sort: igen az ember élete már csak ilyen, hullámvölgyek, nem csak a te életedben vannak visszautasítások,csalódások, kedves alacsony srácok, más élete is ebből áll.Nem csak körülöttetek forog a világ! Ami a lényeg: MEG KELL tanulni felállni, és mindig előre nézni. SOHA nem hátra! Csak is előre, és a kudarcokból pedig tanulni! És mindig fejleszteni az önbizalmad, és önismereted, mert az egész élet egy tanulás! Ha eddig nem vettétek volna észre. Nem azt fogjátok később bánni ami nem volt, hanem ami lehetett volna DE nem volt! Ez mennyire igaz. Ezen el lehet szépen gondolkodni.Végezetül pedig: Akármilyen az ember,külsőre belsőre, bármit csinál jót vagy rosszat tök mindegy MINDIG LESZ OLYAN aki beléd fog kötni, és aki el fog téged utasítani, aki romba fogja dönteni az önbizalmadat,aki rossz szemmel fog nézni rátok stb...! De megéri más miatt magatokat tönkretenni?? Meg? Ha úgy gondoljátok hogy igen, akkor meg is érdemlitek!

Na császtok. Még az életben nem ismertem ennyi negatív figurákat, akik itt vannak gyk-n. Szörnyű! Változtassatok magatokon mert akkor fogtok majd rájönni,hogy mit veszítettetek, mikor már nem lesz rá lehetőségetek!

De akkor már késő lesz!

2013. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
14%

"Érdekes módon mi a jó büdös. fr.anc.ért nem néztek szét az utcán párokat nézelődve?"

Szétnézünk. Ha ott látnánk alacsony és csúnya srácokat barátnővel, nem írnánk ilyeneket.


"Mert én tudok mondani nem is keveset, ahol a pasi alacsony és még is van barátnője!"

Ha nagyon jóképű v gazdag, akkor lehet, egyébként kizárt.


"Nem a nőkkel van a baj, velük is egy bizonyos réteggel, de a másik réteget mindig elfelejtitek"

Mert másik réteg nem létezik. Akiről úgy tűnik, mintha oda tartozna, az is ugyanolyan felszínes, csak jobban tagadja.


"Az én apám 168 cm körül van, alacsony"

Régen egyrészt nem voltak ennyire felszínesek a nők, másrészt az átlagmagasság is kisebb volt. Az is azért nő folyamatosan, mert a magas férfiak kelendőbbek, így több esélyük van továbbörökíteni a génjeiket.


"Ráadásul az egyik nőfaló, és ő 170 cm alatt van,bőven! És mindig csinos,szép barátnője volt!"

Szintén vagy nagyon jóképű/gazdag, vagy egyszerűen hazudsz.


"Azt meg már meg sem említem, hogy mi van akkor ha a srácnak nem kell a magassága miatt egy lány?"

Max akkor, ha zavarja, h a lány magasabb nála, de akkor a lányt is zavarja ugyanez, tehát nem probléma.


"Erről sosem beszéltek,hogy a férfiaknak, fiúknak milyen elvárásaik vannak a lányokkal szemben."

Ami a külsőt illeti, messze nem akkorák, mint a lányoknak. Igaz, h belsőre viszont csak nekünk férfiaknak vannak elvárásaink.


A válaszod 2. fele pedig nem más, mint semmitmondó, üres maszlag, és semmi értelme nincs.

2013. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
79%

Veled ellentétben én jól érzem magam a bőrömben, és az életemben és nem mondom el konkrétan, de tudd nekem sem tökéletes se a külsőm se más. Sőt hibákkal vagyok tele!

Még is minden jó úgy ahogy van, és veled ellentétben én a sz@rból is tudok várat építeni. Tudod miért? Mert nem nyavajgok állandóan! Pedig lenne okom rá, sőt!

Kettőnk között az a k.rva nagy különbség: te mindenben a sz@rt látod, én pedig mindenben a jót és a szépet, és a javíthatót! Klinikai esetek vagytok mind, de ezt már írtam. Neked legyen maszlag, élj úgy ahogy a gondolkodásoddal alakítod, maradj benne a mély gödörben, ne mássz ki onnan. Én addig is én vígan fogok élni, míg te a sz@rban és sötétségben fogsz tapogatózni!:) Nem nekem lesz rossz, csak is NEKED!

Más ezzel a "semmitmondó,üres maszlaggal"" együtt nagyon is jól él,sőt köszöni szépen jól van, hál Istennek vannak még normális emberek rajtatok kívül! És remélem egyre többen lesznek olyanok,akik rájönnek hogy csak maguknak ártanak ilyen gondolkodással, mint ami nektek van.

A többi kiragadott részletbe inkább már nem is válaszolok, mert már leírtam amit gondolok.

Élj a sz@rban neked úgy is az a jó.

2013. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
79%

""Ráadásul az egyik nőfaló, és ő 170 cm alatt van,bőven! És mindig csinos,szép barátnője volt!"

Szintén vagy nagyon jóképű/gazdag, vagy egyszerűen hazudsz. "


Kivéve erre az egyre. És megint azt kell mondanom,hogy oltári begyepesedett aggyal rendelkeztek.

Akkor elmondom: az a férfi rokonom albérletben lakik, minimálbért keres, és a jóképűségről pedig annyit,hogy kinek hogy. Férfias, karakteres arca van, de nem mondanám jóképűnek. Viszont határozott, és van önbizalma jó a beszélőkéje van.

Hazudok? Ebből is látszik, hogy ritka nagy elferdült gondolkodásotok van. Nem hazudok, ez csak tőled függ,hogy te mit látsz meg először.

Szétnéztek mi az utcán? Akkor ezek szerint vakok is vagytok.A látásotokra is rá ment ez a negativitás.Gratulálok. Hidd nyugodtan azt,hogy hazudok, nekem tök mindegy én amúgy is tudom az igazat és rajtatok kívül más is, elég sokan,

ez úgy is könnyebb mint gondolkodni, ugye a rinyálás megy, de a küzdés nem, hogy másképp is szemléld a dolgokat.

2013. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
76%

165 centi magas a párom..a magas (170 körüli) barátnőim megmondták,hogy soha nem kéne nekik ilyen alacsony pasi.Miért is kéne?Nekem se kéne,ha akkora lennék,mint ők. Én 158 vagyok,így nekem nem gáz a 165 centis magasság.ahogy az 180 sem zavarna..

Ismétlem NE égi meszelőkkel kezdj ki,hanem PICIKKEL.

2013. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
16%

"Ismétlem NE égi meszelőkkel kezdj ki,hanem PICIKKEL."

Ismétlem, a PICI lányoknak is MAGAS pasi kell.

2013. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem elég sokan megdöntöttük az elméleted,hogy ez nem így van.Persze előny,ha magasabb nálam is,de ha szimpatikus és alacsonyabb,miért ne?

Megjegyzem ha magas és ronda vagy sem kellesz "senkinek",nem kell hozzá alacsony és rondának lenni.

Gazdag? Ki gátolja,hogy képezd magad és legyen jó állásod??? Biztos a gonosz magas pasira vágyó nők,nem..??

2013. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
22%
A gazdagságról csak annyit, hogy a munkahelyeken is diszkrimináció van az alacsonyak felé: Egy német-amerikai tanulmány kimutatta, hogy minden egyes cm 0,6%-os béremelkedéssel jár együtt. Szóval a magasak itt is jobban jártak. De mindegy, legalább kis ember nagy bottal jár :D (csak kár, hogy használni nem nagyon tudja... :D)
2013. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
0%

#68 Megdöntöttétek? Na figyelj! Nem ám a Föld kering a Nap körül, nem bizony, hanem a Nap kering a Föld körül. Most megdöntöttem Kopernikusz elméletét! Heuréka!

Mellesleg Magyarországon becsületes munkából nem lehet meggazdagodni.

2013. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!