Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vonzódni a lányok az alacsony, vékony fiúkhoz? Ha valaki ilyen és nemt ud már változtatni sem ezen, akkor emiatt sosem lehet barátnője? Miért kell minden csajnak magas vagy mackó, esetleg kigyúrt fiú?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
19%
Végre egyszer igazat írtál, még ha csak iróniából is.
2013. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
79%
Imádom az olyan kérdéseket, ahol a válaszadók nem a kérdésre, hanem a válaszokra válaszolnak...Egymást támadjátok. Figyelembe kéne venni, hogy mindenkinek van saját külön véleménye, amire a kérdező kíváncsi. Nem kéne egymás szubjektív meglátásait támadni, hanem elfogadni, hogy nem mindenki a Te képmásod....
2013. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
56%

Mert semmi kisugárzásod, ami megfogna egy nőt.

Egy példa: az egyik tanárunk nem lehetett több 165-nél, de kb. minden csaj odavolt érte, lestük minden szavát, mert tisztában volt vele, hogy férfi, és ezt is sugározta magából.

Persze, a hótt vékony, kisfiús srácok... de azok meg siránkozás helyett menjenek le a terembe, kicsit izmosodni.

2013. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim válasza:
Én is alacsony fiú vagyok, de előttem állhat akármilyen "nagy legény" izmos vagy magas, ha kinevet vagy lenézően néz rám úgy megyek neki mint a tank... Semmivel sem érek kevesebbet mint ő(k), sőt! Mondjuk nem vagyok egy vézna gyerek, akkora a hátam mint egy ping-pong asztal (arányosan a magasságomhoz persze) és vállban sem kell szégyenkeznem, de én is beleszaladok, hogy azért mert alacsony vagyok nem kellek. Aki viszont vette a fáradtságot és megismert, azzal 4 évig voltam együtt és nem egy volt ilyen. Szóval üzenet a lányoknak, hogy nem feltétlenül kell elsőre ítélni... Egy alacsony srác is meg tud védeni és lehet erős...
2013. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!