Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vonzódni a lányok az alacsony, vékony fiúkhoz? Ha valaki ilyen és nemt ud már változtatni sem ezen, akkor emiatt sosem lehet barátnője? Miért kell minden csajnak magas vagy mackó, esetleg kigyúrt fiú?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:54
 31/94 anonim ***** válasza:
79%

#29 fogadnék kb. tizen- vagy huszon valamennyi lehetsz és már most feladtad! ezért vagy ilyen!


Ezzel a mondatoddal azt mondtad, hogy minden alacsony pasi egyedülálló!


Tudod megmondom mi a baj! Sok olyan alacsony srác van, aki levert a magassága miatt és ezért nem olyan jó kiállású. Én ismerek egy férfit, akinek igen is jó a kiállása és nagyon is bejön nekem.


a jól lepontozott #22 vagyok

2013. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
13%

"Azért mert neked nem jön össze, sok más alacsony srácnak igen.."

Mutass egyet!


"Ezzel a mondatoddal azt mondtad, hogy minden alacsony pasi egyedülálló!"

Miért, talán nem így van? Kivétel maximum az lehet, aki az alacsonyságát leszámítva baromi jól néz ki, v gazdag.

2013. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
70%
Akkor sírj ha már 30-40 vagy, alacsony és még nem nősültél meg! Addig meg keresd a nagy Ő-t.
2013. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
77%

Mutassak? Igy neten keresztül sajna nem tudok :D

De kapásból ott van a barátom....ja és az apukám aki 25 éve él anyukámmal úgy,hogy 2 cm-el alacsonyabb nála...Hihetetlen ugye? :D

2013. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
27%
Én is alacsony vagyok, és eddig még egy randit sem sikerült összehoznom (pedig próbálkoztam is nem is keveset). Talán ez sem véletlen...
2013. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
81%

#36

És te határozott vagy? Van kiállásod? Vagy inkább amolyan nyámnyila típus vagy?

Próbálsz a 150 cm-esek között is párt kutatni?

És a legfőbb kérdés: hány éves vagy, hogy már feladtad?

2013. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
72%
Én pedig sok kertitörpét látok a városban flangálni nőkkel. Igaz,azt azért megfigyeltem,hogy a nők is elég aprófélék voltak mellettük mind. De ők legalább nem a 170 centis magas nők után sóvárognak teljesen reménytelenül, feleslegesen, hanem a hozzájuk illő kategoriában keresgélnek. Ennyiről van szó.
2013. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom ti hol éltek, de én ahány lánnyal találkoztam, mindnek magas pasi kellett, a 150 centiseknek ugyanúgy, mint a 180 centiseknek.
2013. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:

"Nem tudom ti hol éltek, de én ahány lánnyal találkoztam, mindnek magas pasi kellett, a 150 centiseknek ugyanúgy, mint a 180 centiseknek."


Legkésőbb 25-30 felett rájönnek a 150 cm-es lányok is, hogy nem kell nekik olyan létra mert a létráknak úgyis magasabb lányok kellenek.

2013. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
37-es. Valahol a kettő között vagyok. Nem vagyok nyámnyila, de nem is az a ki ha én nem típus. Valahol a kettő között. Kiállásom is ,fogjuk rá, van, meg valamennyire önbizalmam is, hála annak, hogy az élet egyéb területein nem állok ilyen csúful. Főleg az alacsonyabb lányoknál próbálkozom (főleg, hogy alapból is a picurka lányok az eseteim). 26 éves vagyok amúgy, és még teljesen nem is adtam fel, de már jóval túl vagyok 100 próbálkozáson is, és eddig egy randit sem sikerült összehoznom.
2013. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!