Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vonzódni a lányok az alacsony, vékony fiúkhoz? Ha valaki ilyen és nemt ud már változtatni sem ezen, akkor emiatt sosem lehet barátnője? Miért kell minden csajnak magas vagy mackó, esetleg kigyúrt fiú?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:54
 51/94 anonim ***** válasza:
Látom Neked sem kedves utolsó...
2013. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy ez a biztonság dolog is gyenge szöveg... ha körbeáll egy késes cigány horda, akkor mennyivel tud jobban megvédeni egy 2 méteres pasi, mint egy 160 centis? Egyszerűen csak jobban lehet villogni a barátnők előtt meg az utcán végigsétálva egy magasabb pasival, mint egy alacsonyabbal.
2013. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
akinek csak villogni kell a pasi az meg is érdemli
2013. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
Igen, manapság a védelmi értelmét vesztette, ugyanis 3-4 rossz szándékú arc ellen a 2m-es szekrény is kevés, főleg ha kés vagy más szúró eszköz is van náluk ld.: M. Cozma esete a törvényfelettiekkel szemben.
2013. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:

Előző előtti, ez butaság. Pszichésen nagyon is van hatása.

Ugyanúgy ahogy egyértelműen aki ért hozzá bunyós körökben, egy izmos max 90 kilós hapi ezerszer jobb túlélő utcai bunyóban mint egy 120 kilós koxos kétajtós szekrény. Lassú, merev, mire megmozdul bezúzod és szevasz. De!

Mégis egy hatalmas szteroid oriásnak baromi nagy árnyéka van, a mérete elrettent egy kissé, pszichésen igencsak befosnak egy oriástól. Főleg azok akik bunyóban nem jártasak. Ez van. A nők is érzik tudják, hogy ez így van. Egyszerüen ösztön. És itt most ember ember ellen a lényeg, nem az extrém példák. Ha nem bunyós alajában véve, akkor egyértelmű hogy minél magasabb, annál nagyobb előnye van a támadásra, védekezésre, mert hosszabbak a végtagjai, mint a bolhának. A nagydarab ember meg alapjában véve masszívabb, nehezebben megdönthető mint egy vézna giliszta. Az egész mind pszichésen dől el.

2013. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
79%

Tudjátok nem értelek benneteket. Én 150 vagyok és engem minden pasi gyerekkoromba visszautasított. A 165-170-esek végig azt mondták, hogy törpe vagyok, nem kellenék.

Most végre van valaki, aki kb. 160 cm és tetszik meg én is neki és akkor itt megy, hogy hazudozunk akik azt írjuk hogy nekünk az alacsonyak tetszenek.


Nincs is itt értelme az embernek hozzászólni... Nekem se tetszik minden alacsony fiú, mert egyszerűen, nyámnyilák, nyavajognak, hogy jajj én olyan senki picike vagyok. De most van valaki aki férfi és pici.


Gáz hogy itt senki nem hisz senkinek? De aki nem hisz a hozzászólóknak, az egyáltalán minek olvassa a hozzászólásokat. Nem is értem!

2013. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
Jaaa, mert hogy itt akkor ezekszerint minden szentírásnak kéne hogy kezelendő legyen. Ezek csak vélemények, a másik meg az hogy a 100 ból egy extrém példák mint az előző is ,az igazából ezeknek az alacsony embereknek nem vígász, mert nagy általánosságban nem ez a gyakorlat. Itt statisztikákról, általánosításról van szó, az a lényeg, nem a kivételek. Az a lényeg, hogy mi a valószínű!
2013. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 A kérdező kommentje:
Igen, attól, hogy te egyedül rendes lány vagy és adsz esélyt az alacsony fiúknak is attól még a lányok 99%-a lenézi és élből elutasítja az alacsony fiúkat. De ezt csak azt tudja, aki megélte, mint én alacsony fiúént. Haveromék mind magasabbak és ők sem értik meg, hogy miért vagyok ilyen elkeseredett, persze 190cm magasan nem nehéz párt találni manapság, fiúként.
2013. jan. 24. 01:29
 59/94 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen igaz. Az alacsony fiúkat lenézik, mintha nem is léteznének. Legalábbis a lányok 99,9%-a. Tehát egy alacsony fiúnak majdnem, hogy 1000 lánynál kellene bepróbálkoznia, aki talán elfogadja, persze kompromisszumokkal. A fiúnak meg így is örülnie kell neki, hogy egyáltalán van egy lány, aki egyáltalán szóba áll vele.
2013. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
75%

hisztis kis hülyék vagytok

én 160 centi vagyok, és eddig kb 20 lánnyal randiztam, abból 3 az akivel összejött valami hosszabb rövidebb dolog. Meg 8 lánnyal volt szex, vagy petting. Tény, hgoy nem a 180-as csajok után ácsingóztam, hanem kerestem aranyos, alacsony lányokat.

Kérdező - meséld már el hgoy mész oda egy lányhoz. Tényleg érdekel, lehet nem a magasságod a baj, hanem valami másban hibázol. Mert ez szerintem hülyeség hogy csak amiatt. Nekem 1 lány volt aki azt mondta hogy azért nem mert ő tőle sokkal nagyobb darab pasit akar maga mellé. A többieknek nem volt ekkora probléma, volt, aki tőlem is magasabb volt

2013. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!