Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vonzódni a lányok az alacsony, vékony fiúkhoz? Ha valaki ilyen és nemt ud már változtatni sem ezen, akkor emiatt sosem lehet barátnője? Miért kell minden csajnak magas vagy mackó, esetleg kigyúrt fiú?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:54
 71/94 anonim ***** válasza:

[link]


.....ő se szegény

2013. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
69%
De nem is teljesen becsületes úton gazdagodott meg. Nem hiába van ennyi per Ecclestone úr ellen...
2013. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
77%
Csak ennyit arról,hogy az alacsony férfiak hátrányban vannak munkakereséskor el ne sírjam magam.Nem vagytok férfiak,hogy így sírtok,ezért nem kelletek senkinek.Az én párom alacsony,de igaz férfi..talán ezért is futnak utána a lányok. Gondolkozzatok el..vagy pszichológus
2013. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
5%
Érdekes ma sem láttam alacsony 170cm körüli férfiak körül tolongó nőket. Amit meg a munkáról írt valaki az igaz. A vezető pozíciókba mind 180cm plus férfiakat válogatnak, nem 170cm-es törpéket. A nők 90%-a esélyt sem ad egy 170cm-es férfinak. Ezen nem kell felháborodni, ezek tények. Az arc is sokat tesz a latba, és ha ez előnytelen testalkattal pl. alacsonysággal is párosul akkor tényleg nem könnyű a helyzet. Én is alacsony vagyok és tudom, hogy nagyon rossz érzés, hogy még a nők is szinte egymagasak (171cm) vagy magasabbak mint Te. Ezt csak az érzi át aki benne van. Egy haverom mondta ,a következőt: nőktől és olyanoktól akik nincsenek a bőrödben ne fogadj el tanácsokat. Kezdem belátni igaza volt...
2013. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
74%

Veled egymagas nők(171 centi)..

"A nők átlagos magassága Közép-Európában 160 cm körüli, szemben a férfiak 170 cm körüli átlagmagasságával"

By wikipedia


Ezek szerint mégis rosszul választasz nőt..

2013. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
25%
A 170cm nagyon nem átlag magasság.. 5,5 év alatt az egyetemen volt időm nézelődni, és szinte a srácok fél fejjel magasabbak voltak mint én, de 180cm-t min megütötték. A nők sem voltak sokkal alacsonyabbak nálam. Magassarkúban meg magasabbak is voltak. Az utcán sem láttam 160cm-es nők tömkelegét, ami a Te átlagodat igazolná...
2013. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
81%
biztos egy kib*szott statisztikus vagy...
2013. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
0%
170 cm inkább a női átlag. Én is kb. akkora vagyok (férfiként), és a férfiak 99%-a, illetve a nők fele magasabb nálam.
2013. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
42%
Gépészmérnök vagyok, de ennek itt nincs jelentősége, csak az, hogy volt lehetőségem összehasonlítani magam másokkal és én voltam az egyik legalacsonyabb, ami nem egy kellemes érzés. Érzékelhetően nem tisztelik az alacsonyabb embereket, sokszor semmibe nézik, nemcsak a nők.
2013. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
Hungary 1.760 m 1.640 Measured 2000s
2013. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!