Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vonzódni a lányok az alacsony, vékony fiúkhoz? Ha valaki ilyen és nemt ud már változtatni sem ezen, akkor emiatt sosem lehet barátnője? Miért kell minden csajnak magas vagy mackó, esetleg kigyúrt fiú?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:54
 41/94 anonim ***** válasza:
62%
Debreceni vagy?
2013. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
41%
100 bróbálkozás? Én életemben nem láttam annyi nőt baszod, elég szomorú ez rád nézve. Ne mbiztos hogy a magasságod a gond, pofára nem kellesz neki. Tudod ez egy ilyen játék, pofára megy a dolog. Ha nem tetszik a képed nekik, akkor nincs miről beszélni. Pont mint egy vizsgabizotság. Ha bejövős vagy, szimpatikus, akkor tiéd a pálya szinte null tudással is. Ha utálják a képed, akkor hiába vagy jó, lehúznak a faszukba, jól megszivatnak. EZ az élet!
2013. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
24%
Nem bírok.Próbáltam már bemesélni magamnak, hogy ú a sok szép belső tulajdonsága által elfogadom az alacsonyságát,de csak magamat csaptam be. Ez van. Nem érzem férfiasnak, ha valaki alacsony. Persze a magasság sem garancia a férfiasságra,de legyen magasabb nálam egy fejjel egy férfi és kész.
2013. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
Na, végre olvashatunk egy őszinte megnyilvánulást is egy nőtől! Utolsónak ment a zöld kéz, mert még ha kellemetlen is, legalább igazat írt!
2013. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 Nueleth ***** válasza:
64%

Betojok...:D


Miért, szerintetek miért hazudnánk, hogy alacsony a barátunk/apukánk, stb.?

Én nagyon úgy látom, hogy itt nem a magassággal, hanem az intelligenciával vannak inkább gondok...

2013. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
58%
Azért, h bizonyítsátok, h az alacsony srácoknak is lehet párjuk.
2013. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
70%
Egy USA-ban végzett kísérlet alapján 50 nőnek kellett két különböző magassága férfi közül választaniuk. Csak a külsőt látták. más infó nem volt megadva. Az alacsony 170cm (5'7) volt, míg a magas 180cm (5'11). Az 50 nő közül EGY SEM választotta az alacsony férfit, akiről később kiderült, hogy MIT-s mérnöki diplomája volt, míg a magas épp munkanélküli volt akkor. A nők csak akkor választották volna az alacsonyat, ha kiderült volna a magasról, hogy gyilkos v pedofil... Elgondolkodtató.
2013. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 Nueleth ***** válasza:

46-os: És az nekem miért lenne jó, ha ezt bebizonyítanám? Miféle pozitív változás állna be az életemben tőle? Semmi, tehát nem lenne értelme valótlant állítanom. Logika nulla...


47-es: Tény, hogy első ránézésre a magasabb pasi a vonzó (ha feltételezzük, hogy arcra, stílusra hasonló kaliberű mindkettő). De ez még nem jelenti azt, hogy egy alacsony pasinak esélye sincs a csajoknál...

2013. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
62%
A nincs nem azt jelenti, hogy 0%. mondjuk nem több 10%-nál. Mi a garancia arra, hogy ez a kapcsolat tartós is marad? A nő látja, hogy a társa az átlagnál alacsonyabb, ez előbb utóbb a kapcsolatra megy és válás lesz a vége. Statisztikák bizonyítják, hogy az alacsony férfiak között sokkal több az elvált és egyedül élő, mint magasabb társaik között. Ezek tények, és sajnos én is tapasztaltam a bőrömön ezt a magam 171cm-vel,még a 155cm-es törpilláknál is, akiknek 180cm-es pasi kell a fals védelmi kényszereik miatt. Megértem a kérdezőt az aggályai miatt. Ha alacsony és rossz arckarakterisztikával rendelkezel, akkor tényleg kicsi az esélyed a nőknél...
2013. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
47-es....látom neked nem sikerül megérteni a lényeget...
2013. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!