Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vonzódni a lányok az alacsony, vékony fiúkhoz? Ha valaki ilyen és nemt ud már változtatni sem ezen, akkor emiatt sosem lehet barátnője? Miért kell minden csajnak magas vagy mackó, esetleg kigyúrt fiú?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:54
 11/94 anonim ***** válasza:
Egyébként meg Nemfogodmegtudni válasza elismerésre és csodálatra méltó. Itt senki nem fogja megoldani a problémádat. Meg máshol sem. Saját magadon kívül.
2013. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
88%

Megint kitetted ezt a kérdést?



Ne haragudj már,de most majd 100. alkalommal azt várod hogy valaki sajnálatból a karjaidba rohan,vagy mi?

2013. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes ez, tudod a testesebb srácok meg vékonyak akarnak lenni, ismerek olyat is, akit pont az zavar, hogy 197 centi. Senki se tökéletes, a titka a dolognak az, hogy el tudd fogadni a saját adottságaidat és azzal együtt tudd szeretni magad. Utána már lesz annyi önbizalmad, hogy a lányok is észrevegyenek.
2013. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim válasza:
36%

Nos az én nekem csak az izmos, nálam magasabb és szélesvállú fiúk jönnek be, akiknek szők e ahaja meg kék a szeme...

De pl. van olyan ismerősöm, aki max. 150 centi, öttusázik és eszméletlen jó teste van :)

Van egy másik, aki nagydumás és nagyon klasszul öltözködik:)

Szóval mindig vannak csajok, akiket megfog vmi egy alacsony, vékony srácban. Nekem 2tő is:DD Ja, és mindkettőnek barna a haja;)

2013. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
50%

Sok olyan fiút láttam aki alacsony volt és vékony, és volt barátnőjük. . . Szerintem kérdező inkább csak neked van bajod saját magaddal. A vékonyság lehet mit kezdeni, ha elkezdesz sportolni , lemész a konditerembe és edzed magad.... A magasságoddal már tényleg nem tudsz mit kezdeni.

Nekem azok az alacsony,vékony fiúk tetszenek akiken van némi férfiasság pl ha sötétbarna, vagy fekete hajú, borostás,szakállas - tök mindegy ilyenkor,hogy milyen alacsony vagy magas, vékony vagy izmos de ha borostája van,szakálla van és sötét haja, akkor irtózatosan bejön nekem. :P

De ugyanakkor tetszett már meg alacsony kicsit duci pasi.Még is volt benne valami férfias.

Viszont kérdező, szerintem rajtad látni is már, hogy nem érzed magad jól a bőrödben. Úgyhogy változtass magadon, mert ezzel semmire sem mész csak magadat készíted ki,feleslegesen.

2013. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
69%
ha folyton itt a gyakorin sírod el a bánatodat,nem is lesz barátnőd soha!!
2013. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
77%
én is csak létráról érem el a kosárpalánkot mégis találtam már nem egyszer mellém való lányt. Sőt, mostani barátnőm is magasabb. Nem sírni kell, hanem ismerkedni
2013. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
Nueleth, én speciel azért pontoztalak le, mert hazudsz.
2013. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
56%
Az én barátom is alacsony ( akkora mint én) és nem is kigyúrt,nem is mackós...teljesen átlagos testalkata van mégis imádom.
2013. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 Nueleth ***** válasza:
71%
19-es: Miért hazudok? Nemrég jöttem össze a sráccal, alacsony, vékony, ha magassarkúban vagyok, igaz, hogy nem sokkal, de magasabb vagyok nála. Nem tudom, miből szűrted le, hogy hazudok, de nem így van. Még jó, hogy ismerjük egymást, hogy ennyire tudod.:)
2013. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!