Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak vonzódni a lányok az alacsony, vékony fiúkhoz? Ha valaki ilyen és nemt ud már változtatni sem ezen, akkor emiatt sosem lehet barátnője? Miért kell minden csajnak magas vagy mackó, esetleg kigyúrt fiú?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:54
 21/94 anonim ***** válasza:
65%
Nekem egy olyan kb. 160 cm-es férfi tetszik most egy jó ideje. Kb. annyi lehet. Ő is vékony, barnahajú, kékszemű, hatalmas szempillájú, kedves, segítőkész, másokkal is előzékeny férfi.
2013. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
12%
Az alacsony emberek a csajokból csak undort tudnak kiváltani. Ez van. Aki alacsony, az örök magányra van ítélve.
2013. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
77%
A Párom 165 és szeretem :D pedig amúgy a magas férfiakra bukom:) Ő se szereti,hogy alacsony,de világ életében vakarnia kellett magáról a csajokat:) Ne égi meszelő csajokkal kezdjél ki,160centi körül keresgélj és akkor még magassarkút is húzhat:)
2013. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
70%

Ki pontozott le? #22 vagyok

Kinek volt baja vele és mi? Én 150 körül vagyok és igenis egy 160-as férfi tetszik. Ennyi!

Vannak pici csajok is, csak néhány pici fiú mégis magasra vágyik... szerencsére nem mindenki.

2013. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim válasza:
84%
Nagyobb darab férfi mellet biztonságban érzik magukat.És ez sokat számít. Azért!!! Kevés az a nő akinek vékony pasi kell.Nekem pl az az érzésem az ilyen pasik mellet h megpofozom s össze esik.....:S Kb ez volna a lényeg. Dióhéjban a válasz :P
2013. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
75%

oké most már mindenki lepontoz?

Ez életbeli tény, nem megítélnetek kell.

#22

2013. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
68%
Aki lepontozgat üzenem: nyaljon sót.Ha a kérdező az (vagy más alacsony barátnő nélküli pasi)akkor azon gondolkozzon el miért ilyen s*ggfej,hogy az emberek válaszolnak erre lehúzza őket.Talán ezért nincs barátnőd nem azért,mert alacsony vagy,hanem mert bunkó??? na??
2013. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
56%
Az en baratom is ilyen es szeretem is 5 honapja vagyunk egyutt!! :)
2013. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
20%
#20 Alacsony férfi egy nőnek se kell, tehát aki azt állítja, h az ő pasija alacsony, az hazudik.
2013. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
82%

Hát pedig az én barátom is alacsony...

Azért mert neked nem jön össze, sok más alacsony srácnak igen....nem véletlen ;)

2013. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!